Аукціон R 18 "Незламний"

10 груд. 2023
17:00-22:00, КВЦ “ПАРКОВИЙ”, Паркова дорога, 16-а, Київ, Україна

Запрошуємо Вас взяти участь в аукціоні "Незламного", унікального кастомного проєкту, аналогів якому не існує ніде у світі! Стартова ціна мотоцикла R 18 "Незламний" - 50 000 Євро.

Вартість участі:

  • Для відвідування заходу без участі в аукціоні головного лоту мотоцикла "Незламний" – благодійний внесок 1 000 грн. з особи.
  • Для відвідування заходу та участі в аукціоні, де головним призом стане унікальний мотоцикл "Незламний" – благодійний внесок 30 000 грн. з особи.
+ Детальніше

Також, в рамках заходу, відбудеться презентація нової флагманської моделі BMW R 1300 GS, розіграш інших цінних лотів, приємні призи від партнерів, тепле спілкування у затишній атмосфері, смачні напої та насичена шоу-програма.

* Відвідати захід можуть лише клієнти BMW Motorrad або спеціально запрошені гості. За детальною інформацією звертайтесь до відділу продажу дилерського центру у вашому регіоні. Кількість місць обмежено.

+ Детальніше
Адреса
17:00 - 22:00
Київ, Паркова дорога, 16-а
Конгресно-виставковий центр "ПАРКОВИЙ"
ЯК ДІСТАТИСЯ external-link-arrow-bold

Підтвердити участь у заході

* Проведення заходу може бути перенесено або скасовано у зв’язку з обмеженнями, введеними на території України чи в її окремих регіонах. Умови та порядок проведення заходу можуть бути змінені без попередження. Слідкуйте за оновленнями на цій сторінці.

+ Детальніше
spinner