M - найпотужніша буква в світі

M - найпотужніша буква в світі

Швидкість, потужність і дух перемог - вже в 1972 році ці слова являли собою маніфест відділення BMW Motorsport. BMW M GmbH, вже майже півстоліття, продовжує дотримуватися цієї філософії. Натхненні великими перегонами серійні автомобілі BMW M перевершують очікування керованості, динаміки і потужності. Неймовірні двигуни, унікальна концепція автомобілів у поєднанні з виразним дизайном і ексклюзивним оснащенням дозволяють відчути скільки пристрасті вкладено в кожну модель. І при всьому при цьому вони залишаються практичними для повсякденного використання.

+ Детальніше

РОЗРОБКА

Разом ще сильніші

Разом ще сильніші

Загальною відправною точкою для автомобілів і мотоциклів M стали спортивні амбіції, прагнення до перемоги і інженерне досконалість. Ці якості - основа для наших інженерів. Саме з них народжуються вимоги до техніки, матеріалів і дизайну, від автомобілів M до мотоциклів, таких як M 1000 RR. Наша мета залишається незмінною: максимальна швидкість і кращі результати.

+ Детальніше

Народжений на гоночній трасі: M 1000 RR

Найперші мотоцикли в історії компанії BMW створювалися для гонок і рекордів. У далекому 1929 році Ернст Якоб Хенне поставив світовий рекорд, розвинувши на своєму WR 750 швидкість 216,75 км/год. Свій перший рекорд з 76. Через багато років наші моделі High Performance (HP) стали підкорювати серця мотоциклістів своєю швидкістю і характером. Ідеї, закладені в серію HP, отримали свій розвиток. В результаті були створені пакети М і аксесуари М Performance для S 1000 RR. Настав час для наступного великого кроку - M 1 000 RR. Він був народжений на гоночній трасі, і його спорідненість з нашим гоночним мотоциклом WorldSBK абсолютно очевидна.

БІЛЬШЕ ПРО M RR

Максимальна ефективність

   
+ Детальніше

Пакет опцій M для S 1000 RR

Пакет опцій M для S 1000 RR

Завдяки пакету опцій M ви збільшите потенціал свого RR як на треку, так і на дорозі загального користування. До нього входять в тому числі режими водіння Pro – три режиму руху, які ви можете налаштувати за багатьма параметрами. Карбонові колеса M з гальмівними дисками товщиною 5 мм забезпечують найкращі характеристики руху в будь-яких умовах. А спортивне сидіння M гарантує ідеальний контроль мотоцикла в будь-якій ситуації.

+ Детальніше

Деталі M Performance

Деталі M Performance

За допомогою деталей M Performance ви можете обладнати свій мотоцикл точно у відповідності зі своїми бажаннями і потребами. Пакет деталей M Carbon, система телеметрії M і ковані колісні диски M створені для тих, хто постійно прагне до нових рекордів. Гоночні деталі M Performance Race Parts йдуть ще далі: завдяки службі BMW Motorrad Race Support можна отримати, наприклад, гоночну вихлопну систему і відповідні налаштування двигуна.

+ Детальніше

БІЛЬШЕ ПРО ВЕЛИКИЙ СПОРТ

spinner