M - найпотужніша буква в світі

M - найпотужніша буква в світі

Швидкість, потужність і дух перемог - вже в 1972 році ці слова являли собою маніфест відділення BMW Motorsport. BMW M GmbH, вже майже півстоліття, продовжує дотримуватися цієї філософії. Натхненні великими перегонами серійні автомобілі BMW M перевершують очікування керованості, динаміки і потужності. Неймовірні двигуни, унікальна концепція автомобілів у поєднанні з виразним дизайном і ексклюзивним оснащенням дозволяють відчути скільки пристрасті вкладено в кожну модель. І при всьому при цьому вони залишаються практичними для повсякденного використання.

+ Детальніше

РОЗРОБКА

Разом ще сильніші

Разом ще сильніші

Загальною відправною точкою для автомобілів і мотоциклів M стали спортивні амбіції, прагнення до перемоги і інженерне досконалість. Ці якості - основа для наших інженерів. Саме з них народжуються вимоги до техніки, матеріалів і дизайну, від автомобілів M до мотоциклів, таких як M 1000 RR. Наша мета залишається незмінною: максимальна швидкість і кращі результати.

+ Детальніше
On the left, a historic image of the BMW 3.0 CSL, on the right, the BMW R 90 S by Helmut Dähne.
On the left, a historic image of the BMW M1, on the right the legendary Paris Dakar Rallye bike.

ЛІМІТОВАНА СЕРІЯ, ПРИСВЯЧЕНА ГОНКАМ

Ексклюзивна версія M 1000 RR 50 Years M увібрала в себе майже сторічний досвід участі в мотоперегонах, і півстоліття підрозділу BMW M. Її стандартне оснащення включає пакет M Competition - це надлегкі деталі M з карбону і фрезерованого алюмінію, ланцюг M Endurance, маятник з алюмінію, пакет обладнання для пасажира та код активації лап-таймера M GPS Lap Trigger. Мотоцикл пофарбований у колір Sao Paulo Yellow та має особливі емблеми BMW M 50 Years.

+ Детальніше

M 1000 RR

M 1000 RR

У базовій версії, у версії з пакетом M Competition або у ювілейній версії 50 Years M - моделі M RR народжені на гоночній трасі та створені для досягнення визначних результатів за рахунок високих технологій, якості та продуманості кожної деталі.

+ Детальніше

Максимальна ефективність

   
+ Детальніше

Пакет опцій M для S 1000 RR

Пакет опцій M для S 1000 RR

Завдяки пакету опцій M ви збільшите потенціал свого RR як на треку, так і на дорозі загального користування. До нього входять в тому числі режими водіння Pro - три режиму руху, які ви можете налаштувати за багатьма параметрами. Карбонові колеса M з гальмівними дисками товщиною 5 мм забезпечують найкращі характеристики руху в будь-яких умовах. А спортивне сидіння M гарантує ідеальний контроль мотоцикла в будь-якій ситуації.

+ Детальніше

Деталі M Performance

Деталі M Performance

За допомогою деталей M Performance ви можете обладнати свій мотоцикл точно у відповідності зі своїми бажаннями і потребами. Пакет деталей M Carbon, система телеметрії M і ковані колісні диски M створені для тих, хто постійно прагне до нових рекордів. Гоночні деталі M Performance Race Parts йдуть ще далі: завдяки службі BMW Motorrad Race Support можна отримати, наприклад, гоночну вихлопну систему і відповідні налаштування двигуна.

+ Детальніше

БІЛЬШЕ ПРО ВЕЛИКИЙ СПОРТ

spinner