Фестиваль BMW Motorrad Days 2018.

Одне з провідних у світі та найсміливіших шоу.
6 - 8 лип. 2018
Garmisch-Partenkirchen, Germany

Три дні вечірок, прогулянок і розмов: 18-й фестиваль BMW Motorrad Days у Гарміш-Партенкірхені з 6 по 8 липня 2018 року дасть справжній досвід будь-якому мотоциклісту. Щороку близько 40 000 любителів мотоциклів зустрічаються біля підніжжя найвищої гори Німеччини, щоб познайомитися з новими продуктами BMW Motorrad і відкрити для себе світові новинки. Дозволено торкатися та сідати, ви також можете провести тест-драйв останніх моделей. Є також безліч інших розваг, в тому числі захоплюючі дух шоу каскадерів і запаморочливі екстремальні заїзди на мотодромі. Мотоциклисти, які хочуть досліджувати звивисті дороги та вузькі дороги з підйомами та спусками, можуть записатися на одну з різних екскурсій Альпами.  

+ Детальніше

Багато партнерів BMW Motorrad також беруть участь у триденному заході. Кастомайзери надають Motorrad Days численні модифікації та надихають відвідувачів. Знаменитості також відвідують Гарміш-Партенкірхен, де актори, співаки та професійні мотоциклісти, а також відомі гонщики зі світової спільноти змішуються з відвідувачами.

Коло любителів мотоциклів BMW стає дедалі більше, і ви можете відчути пристрасть до бренда на фестивалі BMW Motorrad Days. Старі обличчя змішуються з новачками, розмовляють про справи, планують свої наступні пригоди, сидять біля багаття та слухають живу музику.  

+ Детальніше
Адреса
Hausberg
Am Hausberg 2
82467 Garmisch-Partenkirchen
Germany
ЯК ДІСТАТИСЯ external-link-arrow-bold

Подія 2018

Фестиваль для фанів і друзів.

Фестиваль BMW Motorrad Days 2018.

Дізнайтесь більше
spinner