EICMA 2018.

Esposizione mondiale del motociclismo.
6 - 11 лист. 2018
Milan, Italy

Яскраві моменти 2019.

Яскраві моменти 2019.

Чого очікувати.

Для будь-яких умов і будь-якої подорожі у BMW Motorrad є ідеальний мотоцикл. А також велика кількість подій. Дізнайтеся, що ми приготували для вас у 2019 році!       

+ Детальніше

Прес-конференція наживо з Італії

Звук ярмарку

Звук ярмарку

Слухайте пісні з EICMA 2018 зараз.

Перейти до Spotify external-link-arrow-slim
Адреса
Fiera Milano
20017 Rho MI
Italien
ЯК ДІСТАТИСЯ external-link-arrow-bold

Fiera Milano - Міланський ярмарок.

Fiera Milano - Міланський ярмарок.

Мілан - місто моди і мотоциклів. Коли виробники мототехніки запускають свої інновації пізньої осені, знову настає час для одного з найбільших і найбільш важливих міжнародних ярмарків мотоциклів у світі. Потім у північному італійському місті відомі виробники запалять сенсаційний феєрверк інновацій і представлять моделі для майбутнього сезону на EICMA (Esposizione Internazionale Ciclo Motociclo e Accessori). 

+ Детальніше

Огляд 2017

Мотоциклетні тренди завтрашнього дня.

Мотоциклетні тренди завтрашнього дня.

Одне можна сказати напевно: без світових прем'єр BMW Motorrad найбільша в світі виставка мотоциклів не була б такою цікавою. Це одна з причин, чому ми представимо вам нові мотоцикли та цікаві функції на EICMA цього року. Подивіться відео, щоб отримати перші ексклюзивні враження про те, чого ви можете очікувати від BMW Motorrad у майбутньому.

+ Детальніше

Байк для будь-яких цілей.

Байк для будь-яких цілей.

Нові мотоцикли 2017 року включали, наприклад, R 1200 GS Rallye, R nineT Urban G/S, K 1600 GTL з удосконаленою технологією та K 1600 B, що зберіг свій стиль беггер. І давайте не будемо забувати про одноциліндровий G 310 GS, який однаково добре поводиться на міських вулицях і гравійних трасах. Ще однією яскравою подією став HP4 Race з карбоновим каркасом, розроблений для гоночної траси і заснований на супербайці S 1000 RR. 

+ Детальніше
spinner