Pure&Crafted 2018

Музика, Мотоцикли, Нова Спадщина.
24 - 25 трав. 2018
Berlin, Germany

Pure&Crafted On the Road!

Pure&Crafted On the Road!

Після трьох успішних і аншлагових берлінських літніх вихідних у 2018 році фестиваль Pure&Crafted робить творчу перерву. За підтримки BMW Motorrad сім'я Pure &Crafted йде новим міжнародним шляхом, замість того щоб шукати свіже натхнення, розшукувати нові тенденції та орієнтацію на подальший розвиток. І де краще місце для цього? У дорозі! Тому що саме тут кожен день відбувається дія стилю життя Pure&Crafted. 

+ Детальніше

Pure&Crafted BBQ!

Pure&Crafted BBQ!

Pure&Crafted on the Road, представлений BMW Motorrad, відправляє свій мотоцикл 2018 Pure&Crafted Signature Bike усією Європою з різними гонщиками протягом мотоциклетного сезону. Вони будуть шукати найцікавіші маршрути, найбільш приховані бутіки, найталановитіших механіків, кращу їжу та найкрутіші концерти. 

Захід розпочнеться 24 травня 2018 року із Pure&Crafted BBQ у Festsaal Kreuzberg. Тут відвідувачі можуть розраховувати на саму суть Pure&Crafted: кастомні байки та учасники виставки, барбекю та безліч інших смачних страв - і, звичайно ж, гарна доза музики.

+ Детальніше

Відповіді на часті питання з Майклом Траммером.

Відповіді на часті питання з Майклом Траммером.

У четвер, 19-го  квітня 2018 року, Майкл Траммер з BMW Motorrad відповів на питання спільноти про Pure&Crafted і мотоцикл Singature Bike у прямому ефірі на Facebook. Ви можете подивитися повне відео тут:

+ Детальніше
Адреса
Am Flutgraben 2
Festsaal Kreuzberg
12459 Berlin
Deutschland
ЯК ДІСТАТИСЯ external-link-arrow-bold

Pure&Crafted

spinner