Програма поїздки

1 день. Київ - Рівне - База відпочинку Бухта Вікінгів (Львівська область), 540 км

Збір учасників поїздки в Києві і виїзд колоною у напрямку Львова. За цей день головна ціль здолати такий довгий шлях. Обід заплановано в Рівному. А ввечері на нас чекає відпочинок у затишній базі відпочинку серед природи з мальовничим озером.

2 день. База відпочинку Бухта Вікінгів (Львівська область) - Яремче, 185 км

В цей день ми вже в горах. Літні Карпати - це неперевершене поєднання дикої природи з красою місцевих пейзажів. Вже в обід ми прибудемо до готелю в Яремче. Серед послуг, що входять у проживання, на території будуть доступні басейн та спа. Також в цей день можна буде самостійно відвідати цікаві місця, що розташовані поблизу: водоспад, залізничний віадук у Ворохті або поїхати в Буковель та піднятися на пішохідному витягу в гори. Ввечері ми, як завжди, зберемося разом під час вечері і поспілкуємося в дружній атмосфері.

3 день. Підйом на Говерлу

Одна із найголовніших подій нашої поїздки запланована на цей день – це піший підйом на Говерлу. На автобусі ми вирушимо до місця початку підйому і підемо підкорити найвищу точку України! Після цього повернемося до готелю в Яремче для відпочинку.

4 день. Яремче - Рахів - Хуст - Ізки, 250 км

Залишаємо Яремче та вирушаємо до Закарпаття. Наш маршрут пролягатиме через Яблунецький перевал, а це означає, що ми побачимо одну з найкрасивіших українських доріг, обов’язково зупинимось біля географічного центру Європи та вже надвечір зустрінемось з учасниками 3-го етапу GS CUP Ukraine 2021. Крім того, по дорозі, зупинимось в місті Хуст на обід. Готель також розташований серед гір, в дуже мальовничому місці.

5 день. Відпочинок. Поїздка в Мукачево (за бажанням)

Цей день сплановано на те, щоб дати можливість всім учасникам відпочити у власному темпі та на свій смак.  Вдень можна самостійно відвідати локації, що розташовані поблизу: озеро Синевир, Бункер Лінії Арпада, замок Шенборнів, водоспад Шипіт, поїхати вболівати за учасників GS CUP Ukraine 2021 або разом відвідати місто Мукачево. Поїздка до Мукачево буде здійснена у супроводі ведучого, а інші локації відвідуються самостійно за бажанням.

Ввечері цього дня на вас очікує гала-вечірка, на якій збираємось всі разом, тобто всі учасники поїздки разом з усіма спортсменами, що беруть участь в 3 етапі GS CUP Ukraine 2021.

6 день. Ізки - Київ, 750 км

День виїзду і повернення в Київ. В цей день програму поїздки можна вважати виконаною, залишається тільки дорога додому. За бажанням можна їхати самостійно, не чекаючи основну групу.

spinner