У перший день ми відкрили для себе Славутич, назву міста було взято від давньоукраїнської назви Дніпра. З населенням лише 25 тисяч осіб, це місто вже має чималу історію та власний характер, який прослідковується в архітектурі кожного окремого кварталу. Чи знали ви, що це одне з наймолодших міст України? Тепер точно знаєте!

На противагу йому, вечір ми зустріли вже в Чернігові, одному з найстарших українських міст, яке славиться численними пам’ятками часів Київської Русі.

+ Детальніше

Другий день подорожі розпочався зі справжньої Батуринської фортеці, яка є архітектурно-меморіальним комплексом на території Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» у місті Батурин, її було побудовано у першій третині XVII століття. А наостанок ми відвідали палац Кирила Розумовського – видатну пам’ятку доби класицизму.

+ Детальніше

Наш маршрут був наповнений радістю спілкування в чудовій компанії поціновувачів BMW Motorrad та новими враженнями від кількості побаченого. Адже так радісно від споглядання об’єктів культурної спадщини України, особливо, якщо це можна поєднати з драйвом та задоволенням від керування улюбленим мотоциклом!

Приєднуйтесь і ви, наступна подорож відбудеться 3-4 липня з Дніпра в Олешківські піски. 

+ Детальніше
spinner