Програма поїздки

1 день. Київ - Одеська область (с. Миколаївка), 560 км

Збір учасників поїздки в Києві і виїзд колоною у напрямку Одеси. День, звичайно, не простий, в нас попереду довгий переїзд до нашого готелю, але! Маршрут заплановано з урахуванням достатньої кількості зупинок на відпочинок. По дорозі смачно поїмо, поспішати сильно не будемо, і до вечора дістанемося мети. А по приїзду морський бриз, пляж, неймовірна природа і краса узбережжя у сукупності зі смачною вечерею прямо на березі вдихнуть в нас сили. Свіже повітря, зірки, море, ситна вечеря, трохи вина і приємна втома після мотоцикла - майже ідеальний комплект мотомандрівника.

2 день. Пляж, виноробня.

Вранці сніданок і бігом на пляж! Відпочинемо, перекусимо і вирушимо на виноробню. Мотоцикли залишаємо в готелі, для всіх буде організовано трансфер. По приїзду відразу починається дегустація вина. Його подають з сиром і паштетом домашнього приготування. Далі ми повністю занурюємося в атмосферу виробництва вина зі справжнім французьким шармом. І тут краще один раз побачити, ніж ... ну ви знаєте. Ми побачимо весь процес від виноградників до готової продукції. Виїдемо в поле і побуваємо у підвалах з вином.

Дружина винороба під час екскурсії займається приготуванням вечері для всієї нашої групи. Нас чекають домашні страви та страви, приготовані на мангалі, і запевняємо, що це буде дуже правильне поєднання їжі та вина. Цю вечерю можна сміливо назвати гастрономічним шедевром.

3 день. Одеська область (с. Миколаївка) - Київ, 560 км

Вранці третього дня ми після сніданку починаємо свій шлях до Києва. В дорозі також заплановано зупинку на обід, обміняємось враженнями, відпочинемо і, як це найчастіше буває, домовимось в наступний раз тією ж компанією поїхати у новий тур!

spinner