Команда BMW Motorrad WorldSBK.

Продовжується передсезонна підготовку з BMW S 1000 RR в Іспанії та Португалії.

Чотири дні випробувань в Херес-де-ла-Фронтері та Портімані з Томом Сайксом та Юджином Лаверті. Широка програма випробувань з BMW S 1000 RR. Фітнес-тренування також є частиною передсезонної підготовки.

Херес-де-ла-Фронтера/Портіман. Команда BMW Motorrad WorldSBK продовжила підготовку до нового сезону Чемпіонату світу FIM по супербайку 2020 (WorldSBK) з подвійним етапом тренувань. Минулого тижня команда та її гонщики Том Сайкс (GBR) і Юджин Лаверті (IRL) провели дводенну підготовку в Херес-де-ла- Фронтері, Іспанія. Після цього в неділю і понеділок вони пройшли ще два дні випробувань в Портімані (POR). Команда проводила тести для опрацювання комплексної програми з BMW S 1000 RR.

Обидва гонщики мали в своєму розпорядженні два мотоцикли. Це дозволило Сайксу, Лаверті та їх відповідним командам оцінити більше нових компонентів й безліч різних конфігурацій, щоб встановити найкраще можливе налаштування бази до початку сезону. У той час як в Іспанії кілька разів йшли дощі, в Португалії часом було сухо й сонячно.

Двоє гонщиків використовували вільний час між двома етапами підготовки в Херес-де-ла-Фронтері і Портімані для іншої важливої частини передсезонної підготовки, а саме фітнес-тренування. Сайкс і Лаверті час від часу тренувалися разом. Завершальний етап підготовки тепер починається в штаб-квартирі команди в Гісборо (GBR) та в філіалі BMW Motorrad Motorsport в Мюнхені (GER). Команда BMW Motorrad WorldSBK відправляється на острів Філіпа (AUS) для подальших дводенних випробувань 24 і 25 лютого, до початку нового сезону WorldSBK в тому ж місці з 28 лютого по 1 березня.

+ Детальніше

Цитати після випробувань в Херес-де-ла-Фронтера і Портімані.

Марк Бонгерс, директор BMW Motorrad Motorsport: «В цілому, ми задоволені тестами, оскільки нам вдалося попрацювати з обома гонщиками за широкою програмою. Ми подорожували з деякими новими деталями для RR, включаючи нові колеса, а також зробили більше кроків вперед з точки зору стратегій детального налаштування електроніки як в Хересі, так і в Портімані. За чотири дні ми змогли розібратися з деякими важливими питаннями й отримати багато інформації і даних. Тепер у нас є ще більш чітке уявлення про те, в якому напрямку ми повинні рухатися на острові Філіпа. Ми також посилили команду у вигляді нових учасників, і подвійне випробування стало ідеальним способом інтегрування новачків в нашу команду. Тепер ми продовжимо ретельно працювати, щоб бути максимально підготовленими до поїздки в Австралію».

Шон М'юїр, керівник команди BMW Motorrad WorldSBK Team: «Це були дуже продуктивні дні в Іспанії і Португалії з дуже успішним фінішем в Портімані. Там нас зустріла гарна погода, і це також дозволило нам пройти через пункти, які ми не могли реалізувати в Хересі через дощ. Ми покращили стратегії електроніки, й обидва гонщики отримали від цього користь. Юджин в цілому отримав велику впевненість, вирушаючи в Австралію, а Том спробував поїздити з налаштуваннями, які раніше не використовував, щоб оцінити їх та знайти для себе кращий варіант. І гонщики, і команда прийняли рішення не ставити ніяких спеціальних шин, тому час підготовки реалізовувався на звичайних гоночних шинах. В цілому, обидва гонщики дуже задоволені роботою, яку ми виконали, оскільки ми зібрали багато цінних даних і маємо хорошу базу для переїзду до Австралії. Тож це було позитивне тестування, і ми не можемо дочекатися моменту, коли нарешті зможемо поїхати в Австралію».

Том Сайкс: «Я дуже задоволений двома тестами. Херес, очевидно, був дуже складним маршрутом з точки зору погодних умов, але ми змогли вилучити з цього перевагу й зробити декілька невеликих фундаментальних речей. У Португалії підготовка була набагато послідовнішою, і ми змогли виконати велику роботу з нашим BMW S 1000 RR. Нам просто потрібно було трохи заплющити очі на те, що відбувається на гоночному треку, і зосередитися на тому, що робимо ми. Ми дуже багато працювали над різними налаштуваннями шасі, гальмами, стратегіями налаштування електроніки ... і цей список можна продовжувати довго. Висловлюємо велику подяку всій команді BMW Motorrad WorldSBK, хлопці дуже-дуже багато працювали в ці дні. Тепер прийшов час повернутися додому і підготуватися до поїздки на острів Філіпа, де ми зможемо більше зосередитися на продуктивності».

Юджин Лаверті: «Я дуже радий та оптимістично налаштований. Листопадове випробування було досить складним, оскільки я отримав кілька неочікуванних сюрпризів, коли вперше поїхав на RR. Праця, яку виконали хлопці, неймовірна. Приємно знову брати участь в заводській команді: прогрес такий швидкий, а ці хлопці такі розумні. Я даю свої коментарі, але в решті решт мої коментарі тільки підтверджують те, що вони вже й так знають. Ці хлопці чудово розуміють, як змусити залізного коня працювати. В Іспанії основна увага приділялася продуктивності і контролю тяги, тому коли ми прибули в Портіман, ми почали грати з налаштуваннями шасі. І як наслідок продуктивність була дійсно гарною. Тому після цих тестів я дуже радий, що ми знаходимося в формі».

+ Детальніше

RR вашої мрії

BMW S 1000 RR.

Цей мотоцикл створений для нових рекордів. 207 к.с. і 113 Н·м крутного моменту за 13500 об/хв – причому більше 100 Н·м доступно у діапазоні від 5500 до 14500 об/хв. Новий S1000 RR створений з чистого аркуша. Він набагато легший та потужніший. Він – новий еталон.

Більше про мотоцикл
spinner