BMW S 1000 R Custom.

Представлений BMW Motorrad і Орландо Блумом.

Мюнхен/Лос-Анджелес: багато хто знає Орландо Блума як успішного актора. І у них він асоціюється з гламуром, який супроводжує голлівудських зірок. Але мало хто знає про його іншу велику пристрасть: мотоцикли. Будучи давнім шанувальником мотоциклів BMW, Орландо Блум їздить на кількох моделях BMW, які у нього є, в тому числі і на кастомному.

«
Я неймовірно зосереджений, коли їжджу на мотоциклі. Це як медитація. »

Орландо Блум

Бачення Орландо Блума.

Бачення Орландо Блума.

Він спеціально вибрав BMW S 1000 R для свого власного проекту кастомного мотоцикла. Блум хотів, щоб його тюнінгований байк поєднував у собі мінімалізм і технічну оснащеність з сильними емоціями. Для цієї роботи підходив тільки одна людина: Майкл "Вулі" Вулауей, керівник знаменитої майстерні з тюнінгу Deus Ex Machina у каліфорнійському місті Веніс, і близький друг Орландо Блума. Його завданням було втілити погляд Орландо Блума на BMW S 1000 R у реальність.

+ Детальніше

Унікальний і відповідний для великого екрану.

Унікальний і відповідний для великого екрану.

Результат співпраці: BMW S 1000 R Custom. Приголомшливий тюнінгований байк. S 1000 R Custom і Орландо Блум провели першу пробну поїздку на пагорбах Малібу на зйомках ролика "4CYL" виробництва Артура де Керсаусона та Клемана Бове у співпраці з компанією BMW Motorrad.

+ Детальніше

Безкомпромісна динаміка

Історії, які можуть вас зацікавити

МОТОЦИКЛИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

spinner