Оригінальні гальмівні диски BMW Motorrad.

Оригінальні гальмівні диски BMW Motorrad.

Незалежно від того, чи їдете ви міською трасою, подорожуєте гірськими перевалами чи розтинаєте гоночний трек, гальма вашого мотоцикла повинні працювати ідеально. Оригінальні гальмівні диски пройшли суворі випробування якості та зносостійкості, щоб забезпечити мотоциклу найкоротший гальмівний шлях, а вам - безпеку навіть при їзді у несприятливих умовах.

+ Детальніше

Оригінальні масляні фільтри BMW Motorrad.

Оригінальні масляні фільтри BMW Motorrad.

Кращому мотоциклу - кращий двигун. Для його стабільної роботи необхідне не тільки якісне мастило, але і відповідний фільтр. Сертифікована продукція BMW Motorrad ідеально підійде вашому мотоциклу. Оригінальний масляний фільтр ефективно видаляє залишки горіння, металеві частинки та пил, забезпечує стабільний тиск мастила та приголомшливі ходові характеристики мотоцикла.

+ Детальніше

Шини BMW Motorrad.

Шини BMW Motorrad.

Незалежно від того, чи хочете ви побити рекорд швидкості або об'їхати весь світ, вашому мотоциклу необхідні оригінальні шини. Завдяки індивідуальному підходу у сервісному центрі BMW Motorrad підберуть комбінацію шин для конкретної моделі мотоцикла. Приготуйтеся насолодитися оптимальним керуванням та ідеальної тягою.

+ Детальніше

Оригінальні акумулятори BMW Motorrad.

Оригінальні акумулятори BMW Motorrad.

Зробіть свою справу. З мотоциклом, що завжди підкоряється вам при натисканні кнопки. Наші акумулятори дають саме ту необхідну вам надійність. Вони ідеально підібрані під ваш мотоцикл і ніколи не залишать вас у біді, навіть у найекстремальніших умовах. Таким чином, ви будете готові вирушати у дорогу в усі часи. Куди б ви не прямували.

+ Детальніше

Оригінальні повітряні фільтри BMW Motorrad.

Оригінальні повітряні фільтри BMW Motorrad.

Двигун повинен дихати, щоб забезпечити найкращу потужність. Ось для чого призначені наші повітряні фільтри. Вони зменшують шум на впуску, а також знос. Дайте вашому двигуну саме те повітря, яке йому потрібен: чистий. Для оптимальної потужності.

+ Детальніше

Оригінальні свічки запалювання BMW Motorrad.

Оригінальні свічки запалювання BMW Motorrad.

Більш потужний і довговічний, ніж будь-коли раніше: з нашими свічками запалювання ви завжди будете у безпеці, навіть у найекстремальніших умовах. Не дивно, оскільки вони були перевірені у процесі проектування мотоцикла та точно адаптовані до вашої машини. Для оптимальної продуктивності та максимальної ефективності. Для вашої наступної подорожі. Неважливо, куди ви прямуєте. Поїхали!

+ Детальніше

Веб-EPC для клієнтів BMW Motorrad

Електронний каталог запчастин (EPC) надає вам повний огляд усіх деталей, встановлених на вашому мотоциклі BMW. Від останньої моделі до класики BMW - повний комплект запчастин та аксесуарів від А до Я.

Просто виберіть свою модель, ввівши або номер шасі, або тип - точно так само, як ваш менеджер по ремонту BMW Motorrad Service, - потім перегляньте повний каталог запчастин, який структуровано відповідно до модулів.

Вхід до системи:
Користувач: eu333333
Пароль: bmwetk1

Примітка:

Цей електронний каталог запчастин призначений тільки для інформаційних цілей. Ви можете придбати запчастини для вашого мотоцикла у дилерському центрі BMW Motorrad.

+ Детальніше
Перейти до веб-EPC external-link-arrow-slim

Сервісні партнери BMW поруч з вами.

Ми готові прийти до вас на допомогу в будь-який момент, де б ви не знаходилися. Відвідайте наш сервісний центр BMW Motorrad і скористайтеся однією з актуальних спеціальних пропозицій сервісного обслуговування.

Знайти сервісного партнера
spinner