Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового обладнання, а також специфічних вимог ринку.

F 750 GS – СПЕЦІАЛЬНА СЕРІЯ “40 Years GS“

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ЛЕГЕНДАРНОЇ ІСТОРІЇ

Історія GS почалася у 80-му: з тих пір GS є синонімом пригод. Спеціальна серія “40 Years GS“ зроблена на честь ювілею легенди. Вона втілює в собі дух GS і зроблена в ностальгічних чорно-жовтих кольорах - точно так само був пофарбований знаменитий R 100 GS. Стовідсотково впізнаваний силует GS, який формувався протягом 40 років, вражаючі позашляхові здібності і керованість на асфальті, комфорт в подорожах і приголомшлива витривалість, практичність в щоденних поїздках і готовність в будь-який момент відправитися в кругосвітню подорож. Дух GS продовжує жити в наших моделях.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ СЕРІЇ “40 YEARS GS“

Унікальний дизайн на честь ювілею: натхненний знаменитим R 100 GS, який отримав прізвисько “Джміль“, F 750 GS в чорно-жовтому забарвленні виглядає дуже ефектно. Контрастні елементи і несподівані деталі віддають честь сорокарічній історії GS.

+ Детальніше
Жовтий напис 40 Years GS
We see the 40 Years GS lettering in yellow.
Гальмівна система Brembo
We see the black Brembo brake system.
Легендарне чорно-жовте забарвлення
We see the black-yellow colour scheme in three-quarter view.
Захист рук жовтого кольору
We see the yellow hand guard.
Жовтий напис GS на сидінні
We see the yellow GS sticker on the saddle.
Захист радіатора GS
We see the radiator cover with GS logo in detail.
Чорні колісні диски
We see the black rim.
Чорно-жовте сидіння
We see the seat in black-yellow.

F 750 GS. Початок великої подорожі.

F 750 GS. Початок великої подорожі.

Незважаючи на унікальний вигляд, мотоцикл лімітованої серії “40 Years GS“ залишається стовідсотковим F 750 GS: подорожувати ще ніколи не було так просто завдяки його оснащенню. Мотоцикл оснащений масою систем допомоги водієві, включаючи DTC (Dynamic Traction Control), ABS Pro і режими водіння Pro - з ними ви можете бути впевнені в будь-якій ситуації. А надсучасний двоциліндровий двигун з відмінною тягою наповнить вашу подорож правильними емоціями. Дізнайтеся більше про технічні характеристики і оснащення F 750 GS.

+ Детальніше

40 років прагнення до пригод

Від Африки до Центральної Азії: за 40 років існування GS цей мотоцикл побував у найвіддаленіших куточках світу. Він долав будь-які перешкоди на бездоріжжі і був вірним супутником в місті. Саме GS заснував клас туристичних ендуро і є його незмінним лідером і по сей день.

+ Детальніше
1980
рік запуску у виробництво першого R 80 G/S
6
всього поколінь GS в різних варіантах
40
років випускається легендарний GS
1,2
мільйона GS вироблено на сьогоднішній день

Більше 40 років GS є синонімом пригод і тяги до нових відкриттів. Навколо цього мотоцикла виросло кілька поколінь - і всі вони є частиною однієї великої родини. Відчуйте дух GS в кожному кілометрі шляху. Історія почалася в 1980 році з моделі R 80 G/S, яка стала справжньою легендою як серед мандрівників, так і серед спортсменів.

+ Детальніше
З ендуро-гонок на дороги загального користування

1978 - 1980:

У 1978 році компанія BMW Motorrad взяла дві медалі на знаменитій гонці International Six Days Enduro з прототипами GS 80, які були розроблені групою інженерів у вільний від роботи час. Їх успіх довів, що великий мотоцикл з опозитним двигуном може бути відмінно підготовлений як для асфальту, так і для бездоріжжя. У 1980 році в серію пішов перший BMW R 80 G/S.

Початок великої подорожі

1980 - 1987:

З моделлю GS компанія BMW Motorrad представила перший в світі мотоцикл, ідеально підходив як для доріг, так і для бездоріжжя. GS був гарний скрізь! Незалежно від того, яке покриття було під колесами, водій завжди мав контроль над ситуацією і максимальний комфорт у подорожі. Уже перший GS оснащувався одностороннім маятником Monolever, який був міцніше і легше звичайного. Крім того, з ним було набагато зручніше міняти колесо. Саме R 80 G/S заснував клас туристичних ендуро і домінує в ньому донині.

GS набирає обертів

1987 - 1996:

Модель другого покоління, R 100 GS, зробила великий ривок вперед. Мотоцикл був найпотужнішим і швидким ендуро на ринку. Двошарнірний маятник Paralever забезпечив новий рівень комфорту і контролю як на асфальті, так і на бездоріжжі. За свій характерний окрас чорно-жовтий R 100 GS отримав прізвисько «Джміль». Цей колір залишається дуже популярним серед шанувальників марки - і саме в цей колір пофарбовані ювілейні моделі F-серії 2020 року.

Нова глава в історії туристичних ендуро

1994 - 2003:

Протягом своєї історії GS залишався вірним своїм принципам, але при цьому постійно розвивався. У 1994 році була представлена модель третього покоління R 1100 GS з чотирьохклапанним двигуном. Він підняв комфорт і позашляхові здібності на абсолютно новий рівень. У 1999 році йому на зміну прийшов R 1150 GS, ще більш потужний і функціональний. Нарешті, в 2002 році вперше була представлена модифікація R 1150 GS з приставкою Adventure в назві.

Від двох циліндрів до одного і назад

2000 - 2008:

Дуже популярні і доброзичливі до новачків моделі F 650 Funduro і F 650 ST мали принципово нові двигуни - одноциліндрові і з рідинним охолодженням. Вони мали достатньо потужності для їзди по місту і бездоріжжю, і стали основою для моделей F 650 GS та F 650 GS Dakar. У 2008 році були представлені F 650 GS і F 800 GS - повністю нові моделі, оснащені вже двоциліндровими двигунами.

Опозитний двигун рідинного охолодження

2004 - 2017:

У 2004 році компанія BMW Motorrad представила R 1200 GS. Мотоцикл отримав новий більш потужний двигун і при цьому став на 30 кілограмів легше. А ще десять років тому з'явився R 1200 GS нового покоління з принципово новим двигуном рідинного охолодження. Мотоцикл отримав напівактивну підвіску Dynamic ESA, яка зробила керування ще більш комфортним, ніж будь-коли раніше.

GS отримує ще більше потужності

У наступні роки BMW Motorrad продовжувала вдосконалювати GS. Новітня модель R 1250 GS вперше отримала систему зміни фаз газорозподілу BMW ShiftCam, яка забезпечила ще більше тяги у всьому діапазоні обертів.

#spiritofgs

Вже понад 40 років #SpiritofGS об'єднує мотоциклістів, і ця спільнота поділяє цей дух по всьому світу. Просто почніть кататися, випробуйте нові пригоди і відкрийте для себе незвідане - разом ми завжди пишемо нові історії. Дозвольте спільноті GS надихнути вас на нові враження. Випробуйте #SpiritofGS.

+ Детальніше

Випробуйте пригоди GS спільноти

Відправляйтеся в захоплюючу пригоду GS з нашою новою серією "Adventures of a Lifetime".

+ Детальніше
spinner