Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового обладнання, а також специфічних вимог ринку.

BMW F 900 XR

ДЛЯ ТИХ, ХТО НЕ БОЇТЬСЯ НОВИХ ВИКЛИКІВ

XR - це вже легенда. Безкомпромісне поєднання спортивної динаміки і комфорту на довгих дистанціях. Адреналіну в кожному повороті і практичності в щоденній експлуатації. А тепер концепція приміряє новий форм-фактор: зустрічайте новий F 900 XR!

На новому F 900 XR ви зможете підкорити будь-який поворот. В цьому мотоциклі все підпорядковано максимальній ефективності і емоціям. При цьому комфортна вертикальна посадка, захист від вітру і містка багажна система підтверджують: тільки ви вирішуєте, скільки триватиме поїздка.

Завдяки широким можливостям індивідуалізації і величезному вибору аксесуарів ви будете у всеозброєнні: під час динамічних прискорень, далеких подорожей і щоденних міських поїздках.

#NeverStopChallenging

Однозначно XR.

Його силует безпомилково впізнається з першого погляду. Характерні форми світлодіодної фари підкреслюють стрімкість F 900 XR. Забезпечуючий відмінний захист від вітру обтічник - ще один відомий елемент моделі. Витончена укорочена задня частина - данина спортивному характеру, а кріплення для багажної системи дозволяють зробити поїздки на довгі дистанції максимально зручними.

+ Детальніше

Виразні кольори.

Три ефектні комбінації кольорів підкреслюють характер нового F 900 XR. Залишилося вибрати, яка підходить саме вам.

  Sport style: Racing red

  The dynamically aggressive red contrasts with the technical seeming Granite Grey Metallic Matt and shows: The heart of an athlete beats in you. Which your F 900 XR already exemplifies. The short Sport windshield and the gold anodised fork tubes underline the dynamism of this motorcycle.

  Base colour: Light white

  Tank cover and radiator grille in Granite Grey Metallic Matt with silver rims: Cool, determined, puristic; draw the gaze of others to you.

  Exclusive style: Galvanic gold metallic

  The Exclusive style is an absolute eye-catcher. The black rims let the brilliant Galvanic gold metallic positively shine. The tank cover and radiator grille contrast in Granite Grey Metallic Matt. Ride confidently on your F 900 XR all day – with its hand guards enabling you to hit any curve you like.

  Підкоряйте кілометри з легкістю.

  Підкоряйте кілометри з легкістю.

  До кінця дня на одометрі чимало кілометрів, а ви зовсім не втомилися: все завдяки ергономіці F 900 XR. Він створений для довгих дистанцій. Передній обтічник з регульованим в двох положеннях вітровим склом ефективно захищає від негоди, а кілька варіантів сидінь і регульовані важелі гальма і зчеплення забезпечують оптимальну посадку.

  + Детальніше

  Двоциліндровий рядний двигун

  105
  Максимальна потужність 105 к.с. (77 кВт) при 8500 об/хв
  92
  Макс. крутний момент 92 Нм при 6500 об/хв
  895
  Об'єм двигуна 895 куб.см
  775
  Висота сидіння від 775 до 870 мм

  Пульс у стані спокою: 92 Нм.

  Пульс у стані спокою: 92 Нм.

  Ви виходите на ідеальну траєкторію і підкорюєте повороти один за іншим, слідуючи девізу #NeverStopChallenging. Хіба не чудово, коли прагнення до нових викликів знаходять вірного супутника: двоциліндровий рядний двигун F 900 XR з розвиває крутний момент більше 87 Нм в широкому діапазоні обертів від 4500 до 8500 об/хв. А ходова частина Dynamic ESA, доступна як опція, забезпечує оптимальну керованість і комфорт на будь-якій дорозі.

  + Детальніше

  Він дивиться далеко вперед - в буквальному сенсі.

  Він дивиться далеко вперед - в буквальному сенсі.

  F 900 XR оснащений функцією адаптивного освітлення поворотів - вперше в своєму класі. Додаткові секції в світлодіодних фарах загоряються, як тільки кут нахилу мотоцикла перевищить 7 градусів.

  + Детальніше

  Максимум безпеки.

  Максимум безпеки.

  Безліч інноваційних розробок BMW Motorrad забезпечує комфорт і безпеку водіння. Система динамічного регулювання гальмівного зусилля (DBC) і система регулювання гальмування двигуном (MSR) підвищують безпеку при екстреному гальмуванні і різкому закритті газу, а також при швидкому перемиканні на знижену передачу.

  + Детальніше

  ВІДЧУЙТЕ ПОТУЖНІСТЬ ЗВУКУ F 900 XR

  ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ F 900 XR

  Двоциліндровий рядний двигун.
  We see a close-up of the two-cylinder in-line engine.
  Адаптивне шасі Dynamic ESA.
  We see a close-up of the Dynamic ESA.
  Адаптивне освітлення поворотів.
  We see the lights of the BMW F 900 XR.
  Варіанти сидінь.
  We see the seat of the BMW F 900 XR.
  Регульоване по висоті вітрове скло.
  We see the windshield of the BMW F 900 XR.
  Панель приладів BMW Motorrad Connectivity з TFT-дисплеєм.
  We see the TFT colour display of the BMW F 900 XR.
  Багажна система.
  We see the storage options of the BMW F 900 XR.
  Система ECALL.
  We see the ECALL switch installed on the vehicle handlebar.

  #NeverStopChallenging

  Тут ви можете зустріти райдерів, які думають так само, як і ви.

  + Детальніше

  ЕКІПІРУВАННЯ

  ІНШІ МОДЕЛІ

  spinner