Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового обладнання, а також специфічних вимог ринку.

НОВИЙ BMW S 1000 XR.

Підкорювач повортів і кілометрів.

Якщо ви читаєте ці рядки, то напевно шукаєте ультимативний мотоцикл. Неймовірно швидкий на прямих і в поворотах. На якому можна одним разом махнути за тисячу кілометрів навіть по не ідеальній дорозі. І при цьому зручний для щоденних поїздок. Ви знайшли його.

Новий S 1000 XR - це мотоцикл, який не визнає ніяких компромісів. Він ідеально поєднує в собі спортивний стиль і витривалість на довгих дистанціях. Його двигун, запозичений у моделі RR, забезпечує неймовірну динаміку. А чудова ергономіка з прямою посадкою і відмінний вітрозахисник дозволяють відправитися у будь-яку подорож.

Гоночна траса, яка закінчується там, де ви захочете. Так і має бути. Це для нас означає XR. А для вас?

#NeverStopChallenging.

Дизайн під стать характеру.

BMW S 1000 XR - всемогутній мотоцикл, і це видно з першого погляду. Гострі грані переднього обтічника задають характер дизайну і підкріплюються ефектними деталями та кольорами.

Вузькі світлодіодні фари, короткий хвіст - тут все говорить про його спорідненість зі спортбайком S 1000 RR. При цьому ергономіка XR з прямою посадкою, регульованим вітрозахисником і зручним кермом дозволяють атакувати повороти, і з комфортом здійснювати тривалі марш-кидки. Ми ж говорили, він всемогутній.

+ Детальніше

Кольори з характером.

Мотоцикл повинен відображати ваш характер, і це стосується в тому числі і кольору. Яким ви хочете бачити ваш S 1000 XR - зухвалим і яскравим або більш стриманим і брутальним?

  */-->

  Racing Red uni / White Aluminium metallic matt

  Aggressive genes right from the circuit: the Racing Red uni / White Aluminium metallic matt underlines the sporty, aggressive character of the S 1000 XR. The contrast in White Aluminium makes the side section appear to float.

  */-->

  Ice Grey uni

  The paint variant of Ice Grey uni contrasts perfectly with black and puts the sharp lines of the S 1000 XR in the foreground. A clear statement for everyone who would rather have their actions speak for themselves.

  Чотирициліндровий рядний двигун

  228
  Споряджена маса мотоцикла 228 кг (по DIN) з заправленим баком, акумулятором M Lightweight, пакетами Tour і Dynamic
  114
  Макс. крутний момент 114 Нм при 9250 об/хв
  165
  Потужність 165 к.с./121 кВт при 11 000 об/хв
  999
  Робочий об'єм 999 куб.см.

  Мотор, в який неможливо не закохатися.

  Мотор, в який неможливо не закохатися.

  Цифри вражають, але не вони - головне. Головне - характер. Двигун S 1000 XR створений на базі двигуна від спортбайка S 1000 RR і був оптимізований для далеких поїздок і динамічних стартів: інша геометрія розподільного вала і випускний колектор забезпечують неперевершений крутний момент в дуже широкому діапазоні обертів. XR завжди готовий, а ви?

  + Детальніше

  Менше маса, вище динаміка.

  Менше маса, вище динаміка.

  Він не просто сприймається легким за кермом - новий S 1000 XR з таким же оснащенням важить на цілих 10 кг менше попередника. У найлегшій конфігурації маса мотоцикла складає всього лише 223 кг - і це з заправленим баком! А значить, він ще краще керується, ще швидше розганяється і ще краще сповільнюється. Зниження маси - це секретний ключ до підвищення всіх характеристик. І ми знайшли його.

  + Детальніше

  ВІДЧУЙТЕ ПОТУЖНІСТЬ ЗВУКУ S 1000 XR

  ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ S 1000 XR

  #neverstopchallenging

  #NeverStopChallenging - тут ви можете зустріти райдерів із товариства, які думають так само, як ви. Людей, для яких рекордний час дня становить всього один день, тому що для них кожен кілометр і кожен поворот - це новий виклик.

  + Детальніше

  ЕКІПІРУВАННЯ

  ІНШІ МОДЕЛІ