BMW R 18 100 Years

Лімітована серія до 100-річного ювілею

Унікальна історія успіху почалася 100 років тому з моделі R 32. Сьогодні ми відзначаємо нашу багату на події історію з новою іконою: лімітованою серією BMW R 18 100 Years. Із обмеженим випуском у 1923 мотоцикли, це справжня колекційна модель, яка передає відчуття ностальгії.

Модель лімітованої серії демонструє історичні риси з великою кількістю хрому. Наприклад, краплеподібний бак з білими лініями, який вже в 1936 році приніс моделі R 5 велике визнання. І, звичайно, унікальний опозитний двигун. #SoulFuel в його найексклюзивнішій формі.

« 

100 YEARS OF SOUL в одному мотоциклі

 »

Один з 1923

Гламур десяти десятиліть може бути позачасовим і сучасним. Цей мотоцикл був, є і залишається іконою дизайну. Ця лімітована серія стає культовою завдяки увазі до історичних деталей. І його готовності бути гламурним. Зовсім не скромним. Щедре використання хрому надає йому особливого блиску. Справжній шедевр. Емблема “100 Years” і напис “1 з 1923” говорять самі за себе. Це означає, що цей мотоцикл не для всіх, а для справжніх шанувальників.

+ Детальніше

Лімітована серія 100 Years в деталях

Багато хрому

Сяючий вигляд: модель 100 Years у хромованому виконанні з безліччю елегантних хромованих деталей, таких як ручні та ножні важелі, затискачі керма, передня кришка двигуна або дзеркала.

  Classic chrome

  Лакофарбове покриття Classic chrome створює захоплюючі відблиски. Метод фарбування по хрому гарантує високоякісний вигляд. Білі лінії підкреслюють його історичне походження.

  Легенда живе

  Ця спеціальна модель втілює ностальгію, але при цьому залишається сучасною. R 18 вирушив у подорож як сучасна інтерпретація наших історичних мотоциклів. BMW R 18 100 Years ще яскравіше підкреслює знакові компоненти. Незліченні хромовані деталі віддзеркалюють сонце під час їзди. Прямий хромований глушник Akrapovic з інтегрованим логотипом BMW Motorrad та червоне сидіння Oxblood зі стьобаною підкладкою роблять його унікальним.

  + Детальніше

  Аксесуари в стилі 100 Years

  Аксесуари в дизайні 100 Years завершують ваш стиль. Подорожуйте зі стилем з сумкою з колекції Edition 100 Years. А килимок для мотоцикла з логотипом 100 Years перетворить ваш гараж на виставковий простір для вашого R 18 100 Years.

  + Детальніше
  spinner