BMW R nineT 100 Years

Лімітована серія до 100-річного ювілею

Сто років тому R 32 дав старт унікальній історії успіху. Сьогодні ми відзначаємо нашу багату на події історію з новою іконою: лімітованою серією BMW R nineT 100 Years.

Із обмеженим випуском у 1923 мотоцикли, ця модель створена для абсолютних фанатів, модель яка передає відчуття ностальгії. Оснащений великою кількістю ексклюзивних фрезерованих деталей Option 719 і, звичайно ж, опозитним двигуном - цей мотоцикл представляє #SoulFuel в його найексклюзивнішій формі. Фарба Black storm metallic на хромованому баку є важливою особливістю цієї спеціальної серії. Така традиційна техніка нанесення фарби на хром віддає данину поваги моделі R 75/5 1969 року.

« 

100 років чистої пристрасті

 »

Один з 1923

Гламур десяти десятиліть може бути позачасовим і сучасним. Цей мотоцикл був, є і залишається іконою дизайну. Увага до історичних деталей робить цю лімітовану серію предметом колекціонування. Він вражає, він привертає увагу. Фрезеровані деталі Option 719 чорного кольору надають йому домінуючого, високоякісного вигляду. Справжній шедевр. Емблема “100 Years” і напис “1 з 1923” говорять самі за себе. Це означає, що цей мотоцикл не для всіх, а для справжніх шанувальників.

+ Детальніше

Лімітована серія 100 Years в деталях

Ексклюзивний та вражаючий

Елегантний вигляд: модель 100 Years оснащена високоякісними пакетами фрезерованих деталей Option 719 Shadow і Shadow II. Сюди входять, наприклад, дзеркала на кермі, система підніжок та багато інших деталей. Також є пакет Comfort, який включає такі корисні функції, як адаптивне освітлення поворотів.

  Classic chrome

  Лакофарбове покриття Classic chrome створює захоплюючі відблиски. Метод фарбування по хрому гарантує високоякісний вигляд. А білі лінії підкреслюють його історичне походження.

  Ексклюзивніший, ніж будь-коли

  Як модель, що започаткувала світ Heritage, R nineT завжди несе в собі частинку минулого BMW, залишаючись при цьому незмінно сучасним. BMW R nineT 100 Years ще яскравіше підкреслює знакові компоненти. Деталі Option 719 Shadow і Shadow II надають йому особливого, дуже ексклюзивного вигляду. Завдяки численним чорним акцентам створюється захоплюючий контраст з одномісним сидінням Oxblood, а колеса Option 719 Classic завершують цей ексклюзивний образ.

  + Детальніше

  Аксесуари в стилі 100 Years

  Аксесуари в дизайні 100 Years завершують ваш стиль. Подорожуйте зі стилем з сумкою з колекції Edition 100 Years. А килимок для мотоцикла з логотипом 100 Years перетворить ваш гараж на виставковий простір для вашого R nineT 100 Years.

  + Детальніше
  spinner