ДЛЯ ПЕРЕГОНІВ

Готовий до будь-якого виклику

Справжній M завжди приходить із бажанням перемагати. З додатковим обладнанням, як-от комплект накладок M, спортивна допоміжна підставка, підігрівач шин M Performance або килимок для мотоцикла M, ви можете підготувати його до гоночної траси – і забезпечити собі перемогу.

Будь ласка, зверніть увагу, що деякі аксесуари заборонені на дорогах загального користування, і їх можна використовувати лише на гоночній трасі.

+ Детальніше
До конфігуратора external-link-arrow-slim
Спортивна допоміжна підставка та М кріплення підставки

Допоміжна підставка дозволяє легко підняти мотоцикл за заднє колесо завдяки подвійному ряду коліщаток. Віна надзвичайно стійка і більш укріплена, ніж звичайні допоміжні підставки. Кріплення підставки M дозволяють зробити цей процес ще простішим. Високоякісний адаптер встановлюється на важіль заднього колеса і може залишатися на мотоциклі навіть під час їзди.

Килимок для мотоцикла M

Ексклюзивне місце для вашого мотоцикла: килимок не тільки має привабливий дизайн, але й захищає поверхню під мотоциклом. Ще одним бонусом є протиковзкий і вогнестійкий матеріал, з якого він виготовлений. Практичний килимок має розмір 250 x 105 см.

М комплект для підігріву шин

Обігрівачі шин M нагрівають спортивні шини та сліки до робочої температури в 90°C протягом 45 хвилин. Так, підвищений рівень зчеплення доступний вже з моменту виїзду з боксів, що забезпечує більшу безпеку та кращий темп на першому тренувальному чи гоночному колі.

Комплект M Cover*


Просто зніміть дзеркала і кріплення номерного знака та встановіть накладки з комплекту M Cover - і ви готові виїхати на гоночну трасу.

*Лише для перегонів. Для використання тільки на гоночній трасі. Не допускається для використання на дорогах загального користування.

Досконалість до останньої деталі

Чи то на дорозі, чи то на гоночній трасі - чи то самостійно, чи то з пасажиром: у широкому асортименті аксесуарів ви знайдете ідеальне обладнання для ваших індивідуальних вражень від їзди на вашому M R.

КОНФІГУРАТОР
spinner