СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ГОНОЧНОГО ТРЕКУ

Досконалість до і під час кожної гонки

У змаганні за найкращий час важливий кожен міліметр. І не тільки на трасі. Спортивна допоміжна підставка та М килимок максимально полегшують роботу з мотоциклом. Тим часом, підігрівачі шин гарантують ідеальне зчеплення коліс з першого тренувального заїзду. M карбонова накладка на сидіння пасажира дозволяє через адаптер встановити екшн-камеру або GPS-мишу реєстратора даних. Таке обладнання допоможе вам професійно проаналізувати свою поїздку. А комплект деталей M Cover та M захист осей стануть незамінними на гоночній трасі.

+ Детальніше
До конфігуратора external-link-arrow-slim
Спортивна допоміжна підставка та М кріплення підставки

Допоміжна підставка дозволяє легко підняти мотоцикл за заднє колесо завдяки подвійному ряду коліщаток. Віна надзвичайно стійка і більш укріплена, ніж звичайні допоміжні підставки. Кріплення підставки M дозволяють зробити цей процес ще простішим. Високоякісний адаптер встановлюється на важіль заднього колеса і може залишатися на мотоциклі навіть під час їзди.

Килимок для мотоцикла M

Ексклюзивне місце для вашого мотоцикла: килимок не тільки має привабливий дизайн, але й захищає поверхню під мотоциклом. Ще одним бонусом є протиковзкий і вогнестійкий матеріал, з якого він виготовлений. Практичний килимок має розмір 250 x 105 см.

М комплект для підігріву шин

Обігрівачі шин М нагрівають спортивні шини та сліки до робочої температури в 90°C протягом 45 хвилин. Так, підвищений рівень зчеплення доступний вже з моменту виїзду з боксів, що забезпечує більшу безпеку та кращий темп на першому тренувальному чи гоночному колі.

M Carbon накладка на сидіння

Накладка M Carbon дозволяє через адаптер встановити екшн-камеру або GPS-мишу реєстратора даних. Цей високоякісний карбоновий компонент замінює стандартну пластикову накладку на сидіння та має стійке до ультрафіолетового випромінювання глянцеве покриття, що робить його особливо довговічним.

Комплект M Cover*

Просто зніміть дзеркала і кріплення номерного знака та встановіть накладки з комплекту M Cover - і ви готові виїхати на гоночну трасу.

*Лише для перегонів. Для використання тільки на гоночній трасі. Не допускається для використання на дорогах загального користування.

M захист осей

М захисні кожухи осей виготовлені з високостійкого до стирання пластику для надійного захисту вилки і важеля заднього колеса від подряпин у разі падінь.

Завжди є простір для вдосконалення

Більше детелей M Carbon або фрезерованих деталей M? Жодних проблем. У нашому широкому асортименті аксесуарів ви знайдете ідеальне обладнання для свого M RR.

КОНФІГУРАТОР
spinner