2024 M 1000 XR

Незабаром з'явиться

BMW M 1000 XR

Природжений лідер

Найновіший представник сімейства M. Як і належить моделі M, нова модель M XR бездоганно поєднує в собі високу продуктивність та ексклюзивність, які є невід'ємною частиною його ДНК. Їзда на M XR випромінює відчуття впевненого панування, яке легко контролюється зап'ястям. Власникам цього мотоцикла не потрібно нічого доводити - лідерство необов'язкове, але завжди досяжне. Як на треку, так і на довгих дистанціях, він втілює справжній стиль XR. Чи готові ви до найпотужнішого та найлегшого байку в сегменті?

Восени 2023 року ви зможете отримати детальну інформацію про серійну модель M XR. А вже сьогодні ви можете ознайомитися з прототипом.

M + XR = міць і продуктивність

M + XR = міць і продуктивність

M XR пропонує повний M-досвід з широким спектром карбонових компонентів, гальмами М, вінглетами М та режимами їзди Race Pro. Вагою приблизно 223 кг, або навіть легше з опціональним пакетом M Competition, він дійсно втілює в собі принцип легкої конструкції. Його виняткова ергономіка забезпечує комфортну їзду на довгі дистанції, що є справжньою характеристикою сімейства XR. Байк несе на собі запозичений у моделі RR, але адаптований для XR чотирициліндровий двигун з технологією BMW ShiftCam, що видає понад 200 к.с. (147 кВт) і дозволяє розвивати швидкість приблизно до 280 км/год - спеціально для тих,  хто шукає справжнього сплеску адреналіну.

+ Детальніше

Ваш заряд адреналіну

Ваш заряд адреналіну

Вам цікавий M XR? Якщо ви хочете дізнатися більше про цей байк та його доступність у вашому дилерському центрі, ви можете підписатися на розсилку новин прямо на вашу електронну скриньку. Вже за кілька тижнів M XR вирушить на вулиці та зіткнеться з першими випробуваннями. Залишайтеся на зв'язку!

+ Детальніше
«

Цей мотоцикл поєднує в собі все, чого я хочу від траси: продуктивність настільки неймовірна, що ви не захочете з нього злазити.

 »

Peter Hickman

British motorcycle racer

ЩЕ БІЛЬШЕ ПРОДУКТИВНОСТІ

spinner