Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового обладнання, а також специфічних вимог ринку.

BMW S 1000 R.

Безкомпромісна динаміка.

Ваше серце б'ється у такт з двигуном? Ви не уявляєте життя без гострих відчуттів? Тоді S 1000 R – це ваш мотоцикл. Він зосереджений на самій суті водіння, і створений з єдиною метою – дарувати задоволення від їзди. Ви будете посміхатися кожен раз, коли його агресивний двигун потужністю 121 кВт (165 к.с.) буде набирати оберти. А насичений звук нового титанового глушника HP, що встановлюється у якості стандартного обладнання, не залишає сумнівів: так звучить життя на граничних обертах.

Дизайн S 1000 R

Оберіть свій стиль

Контрастна гамма кольорів підкреслює динамічний дизайн S 1000 R і надає йому вражаючий вигляд. У вас є три привабливі варіанти на вибір. San Marino blue metallic надає вашому S 1000 R елегантності, а Light white/Racing blue metallic/Racing red та Black storm metallic чітко підкреслюють його спортивний характер.

  San Marino blue metallic

  Нова фарба San Marino blue metallic поєднує чітко окреслений динамічний характер вашого S 1000 R із витонченою вишуканістю - та заздрісними поглядами.

  Стиль HP

  Традиційні кольори BMW Motorrad Motorsport Light white/Racing blue metallic/Racing red підкреслюють динамічний, спортивний характер вашого S 1000 R.

  Колір Black storm metallic

  Чорний колір завжди актуальний. Динамічний і спортивний, такий S 1000 XR буде здорово виглядати як у місті, так і на звивистому серпантині.

  Адреналін на двох колесах.

  Деякі називають його «нейкед», ми говоримо - він зосереджений на найголовнішому. Гени S 1000 RR в цьому мотоциклі абсолютно очевидні: агресивний дизайн з низькою передньою частиною і піднятим хвостом, асиметрична передня частина і характерні зябра збоку. Це мінімалістичний мотоцикл, і при першому погляді на нього вам стане ясно: він створений без компромісів.
  + Детальніше

  Чотирициліндровий рядний двигун

  121
  кВт (165 к.с.) за 11000 об/хв
  205
  кг (споряджена маса з повністю заправленим баком)
  114
  Н·м за 9250 об/хв (макс. крутний момент)
  814
  мм (висота сидіння)
  Чотирициліндровий чотиритактний двигун з водяним/мастильним охолодженням

  Джерело всієї динаміки: двигун.

  Джерело всієї динаміки: двигун.

  Високопродуктивний 4-циліндровий рядний двигун, як і задня частина, походить від RR. Ми ще більше збільшили потужність до 121 кВт (165 к.с.). Для надзвичайно лінійного крутного моменту та постійного руху вперед на всьому діапазоні обертів двигуна. Електронний газ дозволяє більш точно вимірювати цю потужність. І перевірений у перегонах асистент перемикання передач Pro дозволяє вам перемикати передачі без використання зчеплення: для більшої динаміки та більш короткого часу відгуку – ласкаво просимо на межу.

  + Детальніше

  Оцініть звук S 1000 R

  Основні особливості S 1000 R

  Передня частина.
  Передня частина S 1000 R
  Логотип "R", що виділяється.
  Логотип "R" S 1000 R
  Багатофункціональна панель приладів.
  Багатофункціональна панель приладів S 1000 R
  Легкий алюмінієвий бак.
  Легкий алюмінієвий бак S 1000 R
  Мінімалістичне бічне оздоблення.
  Мінімалістичне бічне оздоблення S 1000 R
  Високопродуктивні гальма.
  Високопродуктивні гальма S 1000 R
  Опціональний асистент перемикання передач Pro.
  Асистент перемикання передач Pro S 1000 R
  Титановий глушник HP у стандартній комплектації.
  Титановий глушник HP S 1000 R

  Простір для налаштувань.

  Простір для налаштувань.

  S 1000 R має два режими руху у стандартній комплектації: Rain (дощ) і Road (дорога). Rain забезпечує м'яку реакцію дросельної заслінки, при цьому системи ABS і ASC адаптовані до мокрої дорожньої поверхні. Тим часом, режим Road оптимізує реакцію дросельної заслінки, системи ABS і ASC для сухого асфальту. За бажанням ви можете використовувати два додаткових режими: Dynamic і Dynamic Pro. Вибравши Dynamic, ви можете користуватися всіма можливостями системи ABS Pro, яка забезпечує оптимальне уповільнення навіть у динамічних поворотах, регульованим DTC, Launch Control і обмежувачем швидкості для піт-лейна.

  Режим Dynamic Pro є найбільш агресивним режимом руху: наприклад, система ABS на задньому колесі вимикається. Таким чином, існує тільки одна межа: ваша особиста.

  + Детальніше
  Race ABS, ASC і два режими руху у стандартній комплектації.

  To optimally adapt to your requirements, the S 1000 R has the two riding modes "Rain" and "Road". Alongside the partially integrated race ABS, you also have the automatic stability control ASC on-board as standard – for a clear boost in terms of safety and performance. The functions can be switched off and on during the journey.
  Режими руху Pro з ABS Pro, DTC, Launch Control і обмежувачем швидкості для піт-лейна.

  With the "Pro riding modes" special equipment, you can extend the technical repertoire of the S 1000 R with ABS Pro and with the two riding modes "Dynamic" and "Dynamic Pro". ABS becomes ABS Pro in the riding modes "Rain", "Road" and "Dynamic". Other features that come with this equipment are Launch Control for perfect race starts and the configurable pit lane limiter for exact adherence to speeds in the pit lane. Furthermore, the standard ASC is replaced with the dynamic traction control DTC with angular rate sensor.
  Асистент перемикання передач Pro для динамічного перемикання.

  Опціональний асистент перемикання передач Pro у S 1000 R відомий за моделями RR і S 1000 XR. Він дозволяє вам перемикати передачі без вижиму зчеплення і, отже, практично без переривання потоку потужності. Блискавично.

  Більше індивідуальності

  Спеціальне обладнання та аксесуари.

  Завдяки широкому спектру спеціального обладнання та оригінальних аксесуарів BMW Motorrad, ви зможете адаптувати S 1000 R відповідно до своїх уподобань.

  Дізнайтесь більше

  Аксесуари для S 1000 R

  Інші моделі Roadster

  spinner