Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового обладнання, а також специфічних вимог ринку.

BMW S 1000 XR

Підкорювач повортів і кілометрів

Якщо ви читаєте ці рядки, то напевно шукаєте ультимативний мотоцикл. Неймовірно швидкий на прямих і в поворотах. На якому можна одним разом махнути за тисячу кілометрів навіть по не ідеальній дорозі. І при цьому зручний для щоденних поїздок. Ви знайшли його.

Новий S 1000 XR - це мотоцикл, який не визнає ніяких компромісів. Він ідеально поєднує в собі спортивний стиль і витривалість на довгих дистанціях. Його двигун, запозичений у моделі RR, забезпечує неймовірну динаміку. А чудова ергономіка з прямою посадкою і відмінний вітрозахисник дозволяють відправитися у будь-яку подорож.

Гоночна траса, яка закінчується там, де ви захочете. Так і має бути. Це для нас означає XR. А для вас?

#NeverStopChallenging.

Дизайн під стать характеру

BMW S 1000 XR - всемогутній мотоцикл, і це видно з першого погляду. Гострі грані переднього обтічника задають характер дизайну і підкріплюються ефектними деталями та кольорами.

Вузькі світлодіодні фари, короткий хвіст - тут все говорить про його спорідненість зі спортбайком S 1000 RR. При цьому ергономіка XR з прямою посадкою, регульованим вітрозахисником і зручним кермом дозволяють атакувати повороти, і з комфортом здійснювати тривалі марш-кидки. Ми ж говорили, він всемогутній.

+ Детальніше

Кольори з характером

Мотоцикл повинен відображати ваш характер, і це стосується в тому числі і кольору. Яким ви хочете бачити ваш S 1000 XR - зухвалим і яскравим або більш стриманим і брутальним?

  Light white/M Motorsport

  Вже сама комбінація кольорів виглядає багатообіцяюче. Фірмові кольори M Motorsport підкреслюють тісний зв'язок S 1000 XR зі світом спортбайків. Пропонується з пакетом опцій M Package.

  Стиль Triple Black

  Жодних компромісів, жодних сумнівів. Енергетика та брутальність цього варіанта S 1000 XR, пофарбованого в колір Black storm metallic 2, просто зашкалюють!

  Racing red 2

  Колір пристрасті. Пристрасті до швидкості, поворотів і подорожей. Для тих, хто хоче здобути яскраві емоції ще до поїздки.

  Чотирициліндровий рядний двигун

  228
  Споряджена маса мотоцикла 228 кг (по DIN) з заправленим баком, акумулятором M Lightweight, пакетами Tour і Dynamic
  114
  Макс. крутний момент 114 Нм при 9250 об/хв
  165
  Потужність 165 к.с./121 кВт при 11 000 об/хв
  999
  Робочий об'єм 999 куб.см.

  Мотор, в який неможливо не закохатися

  Мотор, в який неможливо не закохатися

  Цифри вражають, але не вони - головне. Головне - характер. Двигун S 1000 XR створений на базі двигуна від спортбайка S 1000 RR і був оптимізований для далеких поїздок і динамічних стартів: інша геометрія розподільного вала і випускний колектор забезпечують неперевершений крутний момент в дуже широкому діапазоні обертів. XR завжди готовий, а ви?

  + Детальніше

  Менше маса, вище динаміка

  Менше маса, вище динаміка

  Він не просто сприймається легким за кермом - новий S 1000 XR з таким же оснащенням важить на цілих 10 кг менше попередника. У найлегшій конфігурації маса мотоцикла складає всього лише 223 кг - і це з заправленим баком! А значить, він ще краще керується, ще швидше розганяється і ще краще сповільнюється. Зниження маси - це секретний ключ до підвищення всіх характеристик. І ми знайшли його.

  + Детальніше

  ВІДЧУЙТЕ ПОТУЖНІСТЬ ЗВУКУ S 1000 XR

  ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ S 1000 XR

  Двигун і продуктивність
  We see a close-up of the engine.
  Адаптивне шасі Dynamic ESA Pro
  We see an image of the Dynamic ESA.
  Фара Headlight Pro
  We see the dynamic front design including Pro headlight.
  Аксесуари
  We see an item from the accessory range, focus on the Carbon engine guard.
  Знижена маса
  We see the S 1000 XR in a three-quarter front view.
  Панель приладів Connectivity з TFT-дисплеєм
  We see the 6.5” TFT display.
  Багажна система і топкейс
  We see the baggage system and top case.
  Інтелектуальні рішення
  We see the toll pass compartment.

  #neverstopchallenging

  #NeverStopChallenging - тут ви можете зустріти райдерів із товариства, які думають так само, як ви. Людей, для яких рекордний час дня становить всього один день, тому що для них кожен кілометр і кожен поворот - це новий виклик.

  + Детальніше

  ЕКІПІРУВАННЯ

  ІНШІ МОДЕЛІ

  spinner