Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового обладнання, а також специфічних вимог ринку.

BMW K 1600 B

Спеціальна модель Option 719 Midnight

Ви віддаєте перевагу індивідуальності та абсолютній унікальності? Наша відповідь: вперше в серійному виробництві мотоциклів ми використали складний метод імерсійного фарбування, завдяки якому лакофарбове покриття кожної моделі стає унікальним. Option 719 Midnight - це ціла галактика. У ній на вас чекає нескінченно багато відкриттів. Кожна її “зірка” індивідуальна і водночас є частиною великого цілого.

ЗНАЙОМСТВО З ВИРОБНИЦТВОМ

Шар за шаром

Шар за шаром

Нанесення фарби, що вимагає багато часу та зусиль, дозволило нам ретельно вивчити кожен етап робіт з першого пігменту: графічні елементи розташовані таким чином, що після монтажу виходить гармонійна загальна картина. Основою є колір Meteoric Dust II metallic. Сам космічний мотив нанесений на захисну плівку, що активується у водяній ванні. При цьому пігменти відокремлюються від основи та спливають.

+ Детальніше

Занурення у нові сфери

Занурення у нові сфери

Для фарбування ми занурюємо у цю ванну відповідний компонент, щоб пігменти прилипли до нього. Через текучість води, розташування графічних елементів та форми деталей цей процес можна виконати лише вручну. Важливими є чутливість матеріалу, кут і швидкість занурення. Іншими словами, це тонкий процес. Кожна деталь стає неповторним, цілим всесвітом. Наприкінці вона покривається глянцевим лаком.

+ Детальніше
«

Імерсійна технологія фарбування дозволила нам створити нові ефекти лакофарбового покриття та графічних зображень, які були вперше застосовані в серійному виробництві мотоциклів.

 »

Тереза Штукенброк

Дизайнер палітри кольорів

6
шарів для повного покриття
340000
зірок
1
занурення – без другого шансу
1
галактика

Інші особливості Option 719 Midnight

Інші особливості Option 719 Midnight

Крім лакофарбового покриття для виконання Option 719 Midnight доступні й інші ексклюзивні особливості комплектації. На кришці паливного бака є високоякісна емблема Midnight з алюмінію. Чорне сидіння Option 719 декороване принтом у вигляді хмар та написом з назвою моделі. Вітрозахисні щитки та наконечники ручок керма пофарбовані у чорний колір. Переднє крило, обтічники та кришка паливного бака виділені кольором Meteoric Dust II metallic: ексклюзивність до найдрібніших деталей.

+ Детальніше

Відкрийте для себе високошвидкісні поїздки

BMW K 1600 B

Спеціальна модель Option 719 Midnight створена для справжніх індивідуалістів, котрі цінують все унікальне. Дізнайтеся, що може запропонувати K 1600 B з легендарним шестициліндровим двигуном.

Більше про K 1600 B
spinner