Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового обладнання, а також специфічних вимог ринку.

BMW K 1600 B.

ЗДІСНІТЬ РОЗСЛАБЛЕНУ ПОДОРОЖ БУДЬ-КОЛИ.

Вас чекають нові дороги та нові враження. Шість циліндрів, незвичайна плавність ходу та вражаюча потужність не залишають жодних сумнівів: кожну поїздку ви запам'ятаєте надовго. Низьке вітрове скло, приголомшливий дизайн задньої частини надають йому неповторний зовнішній вигляд класичного беггера. Але за цією зовнішністю стоїть безліч інноваційних технологій і високий рівень комфорту. Так що вирушайте у дорогу на K 1600 B та відчуйте вітер свободи.    

Дизайн K 1600 B

Оберіть свій стиль.

Нова фарба Hockenheim silver metallic підкреслює характер Вашого K1600 B. Також він пропонується у вражаючих кольорах Black storm metallic та Imperial blue metallic.

  Hockenheim silver metallic

  Новий колір Hockenheim silver metallic підкреслює спортивний і елегантний характер K1600 B.

  Red Mars Red metallic

  Шикарний і елегантний: завдяки червоному кольору Mars red metallic беггер завжди буде в центрі уваги.

  Колір Black storm metallic

  Суворий, зухвалий і ефектний – наш беггер буквально створений для цього кольору.

  Безумовно беггер. Безумовно інший.

  Як і годиться беггеру, він сповнений харизми та створений для розслабленої їзди. Спадаюча лінія силуету робить K 1600 B витонченим і обтічним. Колір Blackstorm у поєднанні з пофарбованим у чорний колір двигуном надає беггеру ексклюзивний вигляд. Низьке вітрове скло та яскрава задня секція зі світлодіодними покажчиками повороту та стоп-сигналами, вбудованими к кофр, завершують стиль. Чорний шестициліндровий двигун завершує загальний імідж мотоцикла з сильним характером.
  + Детальніше

  Шестициліндровий рядний двигун

  1,649
  куб.см (робочий об'єм)
  750
  мм (висота сидіння)
  175
  Н·м за 5,250 об/хв (макс. крутний момент)
  125
  Н·м за 1500 об/хв, що складає 70% від макс. крутного моменту
  Шестициліндровий чотиритактний рядний двигун з мастильним/рідинним охолодженням

  Нездоланних відстаней не існує.

  Нездоланних відстаней не існує.

  Легендарний шестициліндровий рядний двигун. Кожна поїздка на ньому – це подія. Завдяки фантастичній плавності ходу та неймовірній потужності, він забезпечує динаміку, від якої перехоплює подих. Його потужність 160 к.с. (118 кВт) і максимальний крутний момент 175 Н·м доступні завжди і скрізь: вже 70% крутного моменту двигун розвиває всього на 1500 об/хв. Це означає, що навіть найменший поворот ручки газу дозволяє K 1600 B залишити позаду всіх. На парковці асистент заднього ходу забезпечує легке маневрування. А обравши опціональну систему безключового доступу Keyless Ride, ви зможете навіть не діставати ключ з кишені.  

  + Детальніше

  ОЦІНІТЬ ЗВУК K 1600 B

  Основні особливості K 1600 B

  Шестициліндровий рядний двигун.
  K 1600 B
  Хромовані деталі.
  K 1600 B
  Інтегровані у кофри світлодіодні покажчики повороту та стоп-сигнали.
  K 1600 B
  Трубчасте кермо.
  K 1600 B
  Асистент заднього ходу.
  K 1600 B
  Низьке сидіння для більшого комфорту.
  K 1600 B
  Платформи для ніг.
  K 1600 B
  Низьке вітрове скло.
  K 1600 B

  Нескінченне задоволення від поїздки.

  Нескінченне задоволення від поїздки.

  Той, хто сяде на беггер, обов'язково захоче покататися. А завдяки високому рівню комфорту вам не захочеться зупинятися. Адаптивне шасі Dynamic ESA входить до стандартної комплектації та забезпечує оптимальну керованість і динаміку їзди при високому рівні комфорту. Крім того, налаштування CRUISE дозволяє зробити підвіску ще м'якше. Типові для беггера платформи для ніг забезпечують розслаблену посадку та справжнє задоволення від неспішної їзди. З такими додатковими опціональними аксесуарами, як передні колонки, система допомоги при старті на схилі (HSC), асистент перемикання передач Pro ви зможете зробити беггер максимально комфортним і відповідним саме для вас.  

  + Детальніше
  "Інтелектуальний екстрений виклик": швидке реагування у разі аварії і в надзвичайних ситуаціях завдяки системі ECALL від BMW Motorrad.

  Завжди гарне почуття під час поїздки. BMW Motorrad є першим виробником, який надав "інтелектуальний екстрений виклик" у заводських умовах: система, жорстко закріплена на кермі, яка у разі надзвичайної ситуації може незалежно й автоматично запускати рятувальний ланцюг і, тим самим, прискорювати надання допомоги аварійними службами. "Інтелектуальний екстрений виклик" автоматично активується після легкої або важкої аварії. Але водій також може вручну викликати екстрені виклики натисканням кнопки, якщо, наприклад, він/вона став свідком аварії. Після активації системи, автоматично або вручну, дані GPS про місцезнаходження та напрямок руху мотоцикла відправляються за допомогою мобільного телефона у колл-центр BMW. Звідси активується рятувальний ланцюг. Для швидкої та точної допомоги. І відмінного почуття у кожній подорожі.

  Dynamic ESA: всі дороги ідеальні.

  Для кращого комфорту та керованості.

  Система Dynamic ESA, яка встановлюється у стандартній комплектації значно підвищує комфорт їзди та керованість K 1600 GT. Датчики ходу пружини спереду та ззаду декілька тисяч разів на секунду фіксують вертикальний рух коліс. На основі цих даних Dynamic ESA автоматично регулює характеристики демпфірування. При цьому вона забезпечує значно краще зчеплення шин з дорогою, навіть при нахилі. Таким чином, забезпечуються стабільні характеристики їзди та додаткові комфорт і безпека – особливо у тривалих подорожах. Стандартне налаштування Road дозволяє вам комфортно долати всі нерівності. У режимі Dynamic шасі стає жорсткішим для спортивної динамічної їзди.

  Асистент заднього ходу: легке маневрування на парковці.

  Простий реверс. Круті схили та вузький простір на парковках не є проблемою з асистентом заднього ходу. Паркуючись і маневруючи, вам залишиться лише посміхатися. Активуйте асистент заднього ходу, поставивши мотоцикл на нейтральну передачу та ввімкнувши допоміжну функцію кнопкою на лівій частині керма. Як тільки на дисплеї з'явиться літера R, ви можете легко виїхати зі свого паркувального місця та спокійно рухатися до подальшого місця призначення.

  Підкресліть свою індивідуальність

  Спеціальне обладнання та аксесуари.

  Завдяки широкому спектру спеціального обладнання та оригінальних аксесуарів BMW Motorrad, ви можете адаптувати K 1600 B відповідно до своїх індивідуальних вподобань.

  Дізнайтесь більше

  Інші моделі Tour

  spinner