ДЛЯ МІСТА

Динамічність, маневреність, сильний характер

Вам до вподоби динамічні поїздки містом? Тоді скутер C 400 X в стилі Sport - це правильний вибір. Усе, що вам потрібно протягом дня, чудово міститься в невеликій задній сумці Black Collection. Хорошу видимість на дорозі для вас та інших учасників дорожнього руху забезпечують світлодіодні денні ходові вогні та додаткові світлодіодні фари. Слухати музику, спілкуватися телефоном або використовувати систему навігації: усе це можливо завдяки панелі приладів Connectivity.

+ Детальніше
До конфігуратора external-link-arrow-slim
Система безключового доступу Keyless Ride

Завдяки системі безключового доступу Keyless Ride водієві більше не доведеться витягувати ключ із кишені. Безключова система підвищує комфорт і дозволяє запускати мотоцикл одним натисканням кнопки. Так само можна розблокувати замок керма і кришку паливного бака. Просто сідайте та їдьте!

Панель приладів BMW Motorrad Connectivity

Панель приладів BMW Motorrad Connectivity відображає на 6,5-дюймовому TFT-дисплеї функції навігації, телефонних дзвінків та прослуховування музики. Керування функціями здійснюється за допомогою мультиконтролера, що дозволяє не знімати руки з керма.

Світлодіодні денні ходові вогні

Денні ходові вогні в оригінальному дизайні сприяють підвищенню безпеки дорожнього руху. Крім функції автоматичного увімкнення, їх також можна активувати вручну.

Багажник

Надійний та естетичний багажник підходить для кріплення топкейсу або великого багажу.

Мала задня сумка Black Collection

Задня сумка об'ємом 35-42 л оснащена продуманими аксесуарами, зокрема має водонепроникний, внутрішній вкладиш і регульовані плечові ремені.

Передній захист обтічника

Передній захист із нержавіючої сталі надійно захищає лаковані деталі, не обмежуючи свободу руху при нахилі.

Додаткові світлодіодні фари

Краща оглядовість та видимість у туман, снігопад чи дощ. Додаткові світлодіодні фари забезпечують підвищену безпеку за умов поганої видимості.

Низьке сидіння

Знижене на 15 мм сидіння полегшує посадку та комфорт для водіїв невеликого зросту.

Створіть свій C 400 X

Від кольору до обладнання: створіть власний C 400 X в конфігураторі.

КОНФІГУРАТОР
spinner