LEGO® Technic™ M 1000 RR

Building like no other

Захоплюючий оригінал зібрав вас всіх тут. Це пристрасть, яка керує вами. Для вас важлива кожна деталь, кожен міліметр, кожна технічна особливість. Ви любите це почуття і втілюєте його в життя на вулиці, на гоночній трасі, а тепер, нарешті, і вдома: перша в історії модель M LEGO® та найбільша на цей час модель мотоцикла LEGO® Technic була створена в тісній співпраці з дизайнерами LEGO® Technic: LEGO® Technic M RR у масштабі 1:5. Мета була чіткою - максимальна точність, щоб уможливити те, що раніше було неможливо. Якщо деталі не відповідали суворим вимогам, вони розроблялися з нуля, як і у випадку з оригіналом. Це саме те, що має на увазі вираз “Народжений на гоночній трасі. Зібраний вдома”.

Кожна з 1920 деталей важлива

«

Ви просто насолоджуєтеся кожною окремою деталлю у ваших руках.

 »

Семюел Таккі (Samuel Tacchi)

Дизайнер, LEGO® Technic

Масштаб 1:5 став справжнім випробуванням для дизайнерів. Однак він також дозволив їм більш точно, ніж будь-коли раніше, відтворити лінії, розміри та характерні для M RR компоненти: кожен елемент повинен мати оригінальний еквівалент - аж до карбонових і фрезерованих деталей ексклюзивного пакета M Competition. Тільки передня та задня підвіски витримують вагу 1,4 кг. Справжній інженерний подвиг, для якого спеціально розроблялися нові елементи LEGO® Technic. Колеса, гальмівні диски та вітрове скло також повністю виготовляються на замовлення та проходять всебічні випробування перед серійним виробництвом. Прямо як справжній M RR.

+ Детальніше

Технологія без компромісів

Піт-лейн показує, що перемога чи поразка залежить від деталей: як і у випадку з LEGO® Technic M RR. Його робочі передня та задня підвіски точно відповідають реальним моделям. Блок двигуна оснащений рухомими циліндрами, а 3-ступінчаста коробка з нейтральною передачею повністю функціональна. Цілком логічно, що LEGO® Technic M RR навіть має власну допоміжну підставку, як ще одну ознаку безкомпромісної пристрасті до найдрібніших деталей.

+ Детальніше
1920
елементів LEGO® Technic
45,5
см, загальна довжина
27
см, висота над лобовим склом
240
продуктивність складання елементів LEGO® Technic за годину

Від фанатів для фанатів

Затятий байкер та дизайнер LEGO® Technic Семюел Таккі сам проектував мотоцикли. Разом зі своєю командою він розробив абсолютно нові деталі та конструкції з безкомпромісним ентузіазмом щодо продуктивності та технологій. У результаті ви відчуєте повну чарівність M RR у кожному елементі, на кожному етапі складання. Надихніться автентичними деталями, як-от вінглети, ланцюг Endurance та різні деталі серії M. LEGO® Technic M RR - це данина поваги всім шанувальникам, гонщикам та творцям.

+ Детальніше

Тепер все залежить від вас

LEGO® Technic M RR

Ви розумієте, що на такому мотоциклі як M RR кожна секунда лічена. Не змушуйте свій пристрасний характер більше чекати. Модель буде доступна у деяких дилерських центрах BMW Motorrad з березня 2022 року.

Знайти дилера
spinner