Завантажити каталог аксесуарів

Каталог оригінальних аксесуарів BMW Motorrad 2021
PDF   |   53.99 MB   |   Англійська
This is disclaimer text for gpx download files.

Запчастини HP.

Запчастини HP.

Сотні замість десятих.

Висока швидкість. Високі результати. Висока якість. Деталі BMW Motorrad High Performance створені для тих, хто шукає абсолютний максимум. Тут немає місця компромісам: ми використовуємо вуглепластик, титан і алюміній. Деталі HP підкреслюють зовнішній вигляд мотоцикла, роблять його ексклюзивним і покращують характеристики. Все й одразу!

+ Детальніше

Навігація та зв'язок.

Навігація та зв'язок.

Не пропустіть жодного повороту.

Зв'язок і навігація важливі для мотоциклістів. Завдяки рішенням BMW Motorrad бездротовий зв'язок на основі Bluetooth допомагає вам у будь-який час залишатися онлайн і розмовляти зі своїм пасажиром. Не важливо, яку модель навігатора ви вибере - ви отримаєте макксімум задоволення від найкращого маршруту.

+ Детальніше

Спортивний глушник HP.

Спортивний глушник HP.

Тож вас можна почути і побачити.

У наших спортивних глушниках HP важливі не тільки зовнішній вигляд та звук: вони також допомагають вам економити вагу та забезпечують додаткове підвищення продуктивності при встановленні повної системи. І завдяки встановленій системі ви зменшуєте вагу, не втрачаючи продуктивність. Матеріали, що використовуються - це насамперед ті, з якими ви знайомі з перегонів: вуглеволокно і титан.  

+ Детальніше

Багажні система.

Багажні система.

Ви спакуєте все.

Від прогулянки в кафе до навколосвітньої подорожі: у нас є відповідний багаж для кожної поїздки. Будь то м'яка сумка, жорстка сумка або алюмінієва багажна система, від професійного використання до дизайнерських виробів: ми пропонуємо вам широкий спектр рішень, в тому числі з інтелектуальними внутрішніми перегородками. Для вашого багажу ви завжди знайдете у нас відповідні комплекти.

+ Детальніше

Дизайн.

Дизайн.

Зробіть ваш байк дійсно вашим.

Ми пропонуємо вам індивідуалізацію на вищому рівні. Ваш байк стане унікальним витвором. Ваша увага до деталей відповідає нашій пристрасті до високоякісних матеріалів і уваги до якості виробництва.

І, звичайно ж, більшість деталей не тільки створюють візуальні акценти, але і надають більше функціональності або продуктивності - і це завжди плюс у задоволенні від водіння.

+ Детальніше

Ергономіка і комфорт

Ергономіка і комфорт

Це все для вас.

Налаштуйте свій мотоцикл оптимально, відповідно до вашим цілям і звичками під час їзді. Ви більш спортивний або полюбляєте комфорт в дорозі? Ви віддаєте перевагу поїздкам на великі відстані або спонтанні короткі поїздки? Ви хотіли б подорожувати поодинці або ви любите поїздки у двох?

Ми пропонуємо вам правильні рішення - від різних варіантів сидінь до захисту від вітру і погоди.  

+ Детальніше

Безпека.

Безпека.

Захист для людини та машини.

Ваша область діяльності вирішує все: наш розділ аксесуарів охоплює як активну, так і пасивну безпеку. Від різного роду захистів або накладок, які перешкоджають випадковим пошкодженням, до захисних пристосувань для рук і вітрових дефлекторів для більш комфортної їзди.  

+ Детальніше

Технічне обслуговування та технології.

Технічне обслуговування та технології.

Ваш BMW наповнений якістю і оптимально обладнаний для відповідної мети. Проте, ті, хто регулярно і ретельно обслуговують свій байк, отримають більше задоволення від нього в довгостроковій перспективі. Саме тому ми пропонуємо вам широкий вибір відповідної продукції. Від продукції для догляду за мотоциклом до складальних стендів. Таким чином, навіть щорічне зимове зберігання затьмарюється очікуванням перших сонячних променів.

+ Детальніше

Контакти

BMW Motorrad поруч з вами.

Зробіть свій мотоцикл унікальним завдяки оригінальним аксесуарам BMW Motorrad. Відвідайте нас, отримайте консультацію.

Знайти дилера
spinner