Куртка Tokyo Connect GTX

Стильний захист

Куртка Tokyo Connect GTX пропонує ідеальне поєднання стилю, функціональності та захисту. Вона створює новий рівень безпеки та комфорту завдяки активному освітленню на спині та рукавах, сенсорній панелі, інтегрованій у правий рукав, і кишені для зарядки смартфона. Водонепроникна і вітронепроникна парка з тришарового ламінату Gore-Tex підходить для використання цілий рік завдяки інтегрованій системі AirVent і знімній внутрішній куртці. Протектори NP-Flex на плечах і ліктях також знімні, легкі і малопомітні. Застібка-блискавка зверху вниз і дві великі передні кишені також гарантують додаткову мобільність і простір для зберігання.

СТВОРЕНО ДЛЯ МІСЬКОГО ЖИТТЯ

Завдяки зручному крою та повсякденному стилю куртка Tokyo Connect GTX стане природною частиною вашого повсякденного життя. Будь то дорога до офісу, кафе чи місце тренування. Гнучкі та щільно прилягаючі протектори забезпечують чудовий захист, не виділяючись. Дихаючий матеріал Gore-Tex, знімна внутрішня куртка та регульований по ширині капюшон захищають вас від негоди цілий рік. Скористайтеся перевагами доступу до гаманця, ключів або навушників у будь-який час завдяки двом великим переднім кишеням, яких достатньо навіть для вашого iPad. Насолоджуйтеся більшим комфортом під час сидіння завдяки двостороннім блискавкам на обох куртках, які можна відкривати як зверху, так і знизу, а також додатковим блискавкам з боків.

+ Детальніше

Активне освітлення

Активне освітлення

Світлові провідники, плавно інтегровані в спину та рукава, є водонепроникними та гнучко пристосовуються до ваших рухів. Вони подбають про те, щоб вас помітили в умовах поганого освітлення через дощ або смог вдень або вночі в темряві. Таким чином, світловоди гарантують, що ви більше не залишитеся непоміченими в дорожньому русі, і гарантують вам додаткову безпеку. Просто увімкніть їх за допомогою додатку BMW Motorrad Connected або сенсорної панелі, інтегрованої в рукав. Їх можна без проблем прати разом з курткою.

+ Детальніше

Інтегрована сенсорна панель

Інтегрована сенсорна панель

Нижня частина правого рукава містить невидиму сенсорну панель, яка вирізняється графічним дизайном. Просто доторкніться до неї та ввімкніть або вимкніть активне освітлення вашої куртки. Інша альтернатива - призначити їй іншу функцію вибрану в застосунку BMW Motorrad Connected. Таким чином ви також можете використовувати її, щоб відкрити улюблені навігаційні програми, пропустити пісню або керувати та налаштовувати інші продукти Connected Rider Gear.

+ Детальніше

Кишеня для зарядки та блок живлення

Кишеня для зарядки та блок живлення

Кишеня для зарядки знаходиться у лівій внутрішній кишені куртки. Просто покладіть до неї смартфон, коли виходите з дому, і він автоматично зарядиться. Таким чином, вам більше не доведеться турбуватися про розряджений акумулятор смартфона. Живлення кишені здійснюється за допомогою блоку живлення, який також інтегровано в куртку. Крім того, ви також можете підключити куртку до свого байка за допомогою кабелю живлення. У цьому випадку ви можете використовувати додаток BMW Motorrad Connected, щоб вирішити, що заряджати: смартфон чи зарядний пристрій.

+ Детальніше

Додаток BMW Motorrad Connected

Додаток BMW Motorrad Connected

Наш застосунок BMW Motorrad Connected підключає ваш смартфон до Gear Control Unit куртки, а також до вашого байка через Bluetooth. Завдяки цьому ви завжди на зв’язку та можете контролювати всі функції. Ви можете не тільки вмикати і вимикати активне освітлення куртки, але і змінювати його колір за бажанням. Використовуйте функцію обраного на сенсорній панелі, щоб адаптувати куртку до ваших потреб у будь-який час. А завдяки контролю над джерелом живлення ваш смартфон завжди будете на зв'язку.

+ Детальніше

ПІДКЛЮЧІТЬСЯ ДО СВОГО БАЙКА

Спробуйте

Чи викликали ми вашу цікавість? Тоді безпосередньо дізнайтеся все про куртку Tokyo Connect GTX у вашому дилерському центрі.

Знайти дилера

Доповніть свій образ

spinner