2023 R 12 nineT

Незабаром з'явиться

BMW R 12 nineT

ЛЕГЕНДИ ЖИВУТЬ ВІЧНО

R nineT? Як тільки ви сідаєте на мотоцикл, то одразу помічаєте: щось точно змінилося. Він готовий підкоряти дороги, як ніколи раніше. Опозитний двигун видає той самий захоплюючий звук, що й завжди, від якого з першої ж миті по спині виступають мурашки. Ретро-характер цього родстера ще більш помітний збоку, а його культовий дизайн приковує до себе кожні погляди. Дозвольте з гордістю представити вам R 12 nineT.

Привернули вашу увагу? Дізнайтеся все про R 12 nineT восени 2023 року.

Більше ретро, більше індивідуалізації, більше вас

Культовий опозитний двигун органічно інтегрований в цей мотоцикл, ще більше підвищуючи його привабливість. Характерний звук, що лунає із знайомої вже здвоєної вихлопної труби, неможливо не впізнати. На додаток до ретро-естетики, цей мотоцикл може похвалитися круглими циферблатами та фарою в класичному дизайні. R 12 nineT втілює чисте відчуття #SoulFuel. Модульна конструкція робить його ідеальним байком для індивідуалізації, а з новим обладнанням Option 719 ви зможете втілити свої різноманітні бачення в життя.

+ Детальніше

Історія починається з електронного листа

Історія починається з електронного листа

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб дізнатися більше про R 12 nineT, та хочете отримати інформацію щодо його наявності у своєму місцевому дилерському центрі, ми рекомендуємо вам підписатися на нашу розсилку. Так ви зможете отримувати новини про цей захоплюючий ретро-родстер прямо на свою поштову скриньку. Це тільки початок захоплюючої подорожі. Залишайтеся на зв'язку!

+ Детальніше
«

Він залишається вірним собі, але ніколи не залишається на місці. Цей байк демонструє, як виглядає успішна еволюція.

 »

Ще більше Heritage

spinner