BMW Motorrad Spezial – це завжди правильний вибір.

З самого початку, створюючи деталі Option 719, ми думали про те, як вони будуть виглядати на мотоциклі - тому вони виглядають дуже гармонійно. Аксесуари BMW Motorrad Spezial ідеально доповнюють дизайн вашого мотоцикла, надаючи йому ексклюзивний і неповторний зовнішній вигляд. Завдяки багаторічному досвіду розробки BMW Motorrad а також поєднанню сучасних комплексних методів виробництва і тонкої ручної роботи, нам вдалося зробити наші мотоцикли воістину унікальними і безкомпромісними. Ви можете настроїти свій неповторний мотоцикл, вибравши вподобані деталі з лінійки Option 719. Більш того, він буде зібраний саме тими, хто знає ваш мотоцикл BMW краще за всіх. Нами.

+ Детальніше

Забарвлення.

Фарби Option 719 надають мотоциклу сяючого вигляду. Найсучасніша технологія фарбування у поєднанні з увагою до деталей та вишуканою майстерністю перетворюють ваш байк на справжнє захоплення для очей - і, завдяки традиційним лініям, у єдиний в своєму роді. 

+ Детальніше

Корона для вашого мотоциклу.

Корона для вашого мотоциклу.

Тільки найкращі дизайнери зі спеціальними навичками здатні зробити ідеальний мазок. Виключно складна ручна робота призводить до істинної унікальності: лінії платинового кольору є вінцем для бака та бічних частин R 1250 RT, K 1600 GT і K 1600 GTL. Роблячи ваш мотоцикл унікальним. Справжнє ремесло зустрічається з ультрасучасним мотоциклом. Це штрихування, засноване на істинній пристрасті та давніх традиціях - з 1923 року на BMW Motorrad.    

+ Детальніше

Зроблено перфекціоністами.

Зроблено перфекціоністами.

Кожен крок до завершення фарьування Spezial виконується з максимальною ретельністю кваліфікованими фахівцями та перфекціоністами - деякі з яких навіть є результатом справжньої ремісничої майстерності. Візьміть, наприклад, колір Blackstorm Metallic/Vintage, який робить ваш R nineT по-справжньому унікальним. А ручне шліфування додасть мотоциклу неповторний вінтажний характер. Двох однакових баків просто не може бути.

+ Детальніше

Спеціальне обладнання.

Option 719 включає в себе дизайнерське додаткове обладнання, наприклад, комплекти фрезерованих деталей самих різних варіантів дизайну. Ви самостійно визначаєте стиль свого мотоцикла: аскетичний і елегантний, консервативний чи демонструючий потужність або оригінальний і спортивний.

+ Детальніше

Прекрасні ковані диски з вражаючими візуальними ефектами.

Прекрасні ковані диски з вражаючими візуальними ефектами.

Іскри літають у повітрі. Пристрій прорізає фарбу з клінічною точністю та розкриває тільки найпрекрасніші алюмінієві структури. Сплав, що світиться, відразу кидається в очі. Ідеальний контраст. Коване колесо Option 719 - це вираження найвищих стандартів якості. Кожен рух руки та дія виконуються з особливою ретельністю - це означає, що дуже міцне коване колесо виготовлено з цільного алюмінієвого блоку.   

+ Детальніше

Ідеальне сидіння з елегантною обстановкою.

Ідеальне сидіння з елегантною обстановкою.

Ви можете відчути якість та увагу до деталей - і це не дивно, адже тільки найкращі професіонали з особливою ретельністю працюють з сидінням Option 719 - від першого кроку до останньої нитки. Це дозволяє досягти найвищої якості, перетворюючи його на справжній шедевр майстерності. І це ще не все: поверхня сидіння абсолютно стійка до атмосферних впливів. Ромбовидна строчка та вишите позначення моделі надають усьому цьому елегантний зовнішній вигляд.   

+ Детальніше

Комплекти фрезерованих деталей з увагою до дрібниць.

Комплекти фрезерованих деталей з увагою до дрібниць.

Немає сумнівів: якісний вихід вимагає складних процесів. Ви можете побачити цінність комплектів фрезерованих деталей з першого погляду. Точність у виробництві відповідає мудрому дизайну. І особливо зносостійкий алюміній - ручні важелі та підніжки фрезеровані з єдиного блоку алюмінію, кришка головок циліндрів і кришка ременів виготовлені з кованої заготовки. Розроблені відповідно до найсуворіших правила якості BMW, вони завжди ідеально вписуються. Це означає, що ви робите свій спеціально виготовлений мотоцикл на найвищому рівні якості - з заводу. 

+ Детальніше

Деталі HP

High-performance – заява для всіх, хто шукає абсолютний максимум. З деталями HP ви можете надати своєму мотоциклу ще більш спортивний вигляд - навіть у якості заводської опції.

Ви отримаєте високоякісні деталі з карбону, титану та алюмінію, які зроблять ваш мотоцикл унікальним. Комплект фрезерованих деталей HP робить ваш байк ще більш яскравим. Він завжди містить кришку головки блоку циліндрів, передню кришку двигуна, регульовані ручні важелі гальма та зчеплення, кришку розширювальних бачків і, залежно від моделі, навіть більше деталей з комплекту фрезерованих деталей HP, таких як підніжки водія або дзеркала. Спортивний глушник HP забезпечує ще кращий і потужний звук. Деталі HP надають вашому мотоциклу індивідуальність і екстравагантність.

+ Детальніше

БАЙК ВАШОЇ МРІЇ

spinner