Персоналізація з заводу - і багато іншого

Персоналізація з заводу - і багато іншого

Від характерного лакофарбового покриття до майстерно виготовлених фрезерованих деталей та кованих коліс - аксесуари Option 719 гармонійно поєднують в собі передові технології та перевірену часом майстерність. Ці додаткові аксесуари доступні для цілого ряду моделей, що дозволяє вам унікально налаштувати свій мотоцикл прямо з заводу. Крім того, окремі преміум-компоненти Option 719 можна придбати згодом в якості оригінальних аксесуарів BMW Motorrad, що гарантує вам гнучкість у покращенні естетики та характеристик вашого мотоцикла навіть після його придбання.

+ Детальніше

Забарвлення Option 719

Лакофарбове покриття Option 719 надає мотоциклу сяючого вигляду. Найсучасніша технологія фарбування у поєднанні з увагою до деталей та вишуканою майстерністю перетворюють ваш байк на справжнє захоплення для очей - і, завдяки традиційним лініям, у єдиний в своєму роді. 

+ Детальніше

Корона для вашого мотоциклу

Корона для вашого мотоциклу

Тільки найкращі дизайнери зі спеціальними навичками здатні зробити ідеальний мазок пензлем. Виключно складна ручна робота призводить до істинної унікальності: елегантні лінії прикрашають бак та бічні частини R 1250 RT, K 1600 GT і K 1600 GTL. Роблячи ваш мотоцикл унікальним. Справжнє ремесло зустрічається з ультрасучасним мотоциклом. Це штрихування, засноване на істинній пристрасті та давніх традиціях - з 1923 року на BMW Motorrad.    

+ Детальніше

Ручна робота від перфекціоністів

Ручна робота від перфекціоністів

Кожен етап створення лакофарбового покриття Option 719 виконується з ретельною увагою кваліфікованими фахівцями та перфекціоністами - часто вручну. Ручне нанесення фарби надає індивідуальний характер кожному байку, роблячи його справді унікальним у своєму роді.

+ Детальніше

Спеціальне обладнання Option 719

Option 719 включає в себе дизайнерське додаткове обладнання, наприклад, комплекти фрезерованих деталей самих різних варіантів дизайну. Ви самостійно визначаєте стиль свого мотоцикла: аскетичний і елегантний, консервативний чи демонструючий потужність або оригінальний і спортивний.

+ Детальніше

Вишукані ковані диски з вражаючими візуальними ефектами.

Вишукані ковані диски з вражаючими візуальними ефектами.

Іскри літають у повітрі. Пристрій прорізає фарбу з клінічною точністю та розкриває тільки найпрекрасніші алюмінієві структури. Сяючий сплав миттєво привертає увагу: ідеальний контраст. Коване колесо Option 719 - це втілення найвищих стандартів якості. Кожен рух руки та дія виконуються з особливою ретельністю, що завершується створенням вишукано витонченого кованого колеса з єдиного міцного алюмінієвого блоку.

+ Детальніше

Ідеальне сидіння

Ідеальне сидіння

Ви можете відчути якість та увагу до деталей - і це не дивно, адже тільки найкращі професіонали з особливою ретельністю працюють з сидінням Option 719 - від першого кроку до останньої нитки. Це дозволяє досягти найвищої якості, перетворюючи його на справжній шедевр майстерності. І це ще не все: поверхня сидіння абсолютно стійка до атмосферних впливів. А ромбовидна строчка та вишита емблема моделі створюють загальний ефект елегантності та вишуканості.

+ Детальніше

Комплекти фрезерованих деталей

Комплекти фрезерованих деталей

Без сумніву, створення компонентів преміум-класу вимагає складних процесів. Цінність комплектів фрезерованих деталей очевидна з першого погляду. Ретельна точність виготовлення поєднується з продуманим дизайном. Привертає увагу використання надзвичайно міцного алюмінію - ручні важелі та підніжки фрезеровані з єдиного блоку алюмінію, кришка головок циліндрів і кришка ременів виготовлені з кованої заготовки. Розроблені відповідно до найсуворіших стандартів якості BMW, вони завжди ідеально вписуються. Це означає, що ваш персоналізований мотоцикл буде виготовлений на найвищому рівні якості - прямо з заводу.

+ Детальніше

ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЯ НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ

spinner