BMW Group дякує вам за інтерес до її продукції і за відвідування корпоративного сайту.

 

ЗАХИСТ ДАНИХ.

На цьому сайті вас можуть попросити надати деяку інформацію про себе. Надання інформації подібного роду залишається на ваш розсуд. Подібні веб-сайти підтримуються в багатьох країнах світу, і якщо ви надасте нам яку-небудь приватну інформацію, то вона буде зберігатися відповідно до законів країни, яка підтримує даний сайт. Відповідно, вам слід ознайомитися з положенням про недоторканність приватного життя в конкретній державі.

 

АВТОРСЬКЕ ПРАВО.

Авторське право належить концерну BMW AG, Мюнхен, Німеччина. Всі права захищені. Текст, зображення, графіка, звукові файли, анімаційні файли, відеофайли і їх композиційне розміщення на сайті BMW Group є об'єктами авторського права та інших прав інтелектуальної власності. Ці об'єкти заборонено відтворювати, транслювати, копіювати для комерційного використання або поширення, а також змінювати або публікувати на інших інтернет-сайтах. Деякі веб-сайти BMW можуть містити зображення, авторські права на які належать третім особам.

 

ГАРАНТІЇ ТА ОБОВ'ЯЗКИ.

Інформація на сайтах BMW Group представлена ​​без гарантій будь-якого роду, в тому числі без гарантій придатності до продажу та використання з будь-якою конкретною метою. BMW Group не гарантує відсутності порушення прав третіх осіб. Хоча надана інформація вважається точною, вона може містити помилки або неточності. Концерн BMW не несе відповідальності перед ким би то не було за понесені збитки, пов'язані з даними матеріалами, крім збитків, викликаних недбалістю або халатністю BMW. BMW Group не несе відповідальності за зміст сайтів, які підтримуються третіми особами, і отже, відмовляється від відповідальності за представлені на цьому ресурсі посилання на інші сайти.

 

ТОВАРНІ ЗНАКИ.

Якщо не вказано інше, всі товарні знаки на сайтах BMW, включаючи позначення, найменування моделей, логотипи та емблеми, належать концерну BMW AG і не можуть бути використані без дозволу власника.

 

ЛІЦЕНЗІЇ.

BMW Group прагне представити на сайті актуальну і корисну інформацію. Разом з тим концерн BMW зобов'язаний захищати свою інтелектуальну власність, включаючи патенти, товарні знаки і авторські права. Цей сайт не надає ніяких ліцензій або дозволів на використання інтелектуальної власності BMW Group або інтелектуальної власності третіх осіб.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ.

Вся інформація, технічні характеристики і ілюстрації, що містяться на цьому сайті, засновані на самій останній інформації про продукти. Концерн BMW Group, (Мюнхен, Німеччина) залишає за собою право в будь-який час без попереднього повідомлення вносити зміни в колірну гаму, матеріали, обладнання, специфікації і моделі, і не несе відповідальності за друкарські помилки. Подібні зміни можуть вплинути на комплектацію і ціну транспортних засобів. Компанія BMW дає імена своїм транспортним засобам згідно модельних років відповідно до вимог законодавства. Дата випуску конкретної моделі може відрізнятися від модельного року на 12 місяців і більше.

 

Деякі з представлених моделей можуть містити обладнання, яке не продається в Україні. Деякі моделі можуть бути показані з устаткуванням, яке поставляється за додаткову плату. Щоб отримати більш детальну інформацію, зверніться до найближчого офіційного дилера BMW.

+ Детальніше
spinner