ПРИСТРАСТЬ ДО ЯКОСТІ

Зроблено з любов'ю.

Тільки найважливіше. Нічого не повинно відволікати від головного - водіння. Саме тому мотоекіпіровка з нової колекції Heritage дуже легка, відмінно сидить і не сковує рухів.

Речі на кожен день виконані з кращих матеріалів і штучно зістареної шкіри, яка підкреслює вінтажний вигляд. Одяг з колекції Heritage - це бездоганний смак і данина нашій майже столітній історії.

+ Детальніше

Для тих, хто любить їздити.

Для тих, хто любить їздити.

Стильне, надійне, зроблене на століття - екіпірування з колекції Heritage створено з прицілом на те, що ви будете їздити в ньому кожен день протягом багатьох років. Шкіра відмінно протистоїть будь-якій погоді, а еластичний денім відрізняється підвищеною міцністю і комфортом. Додайте сюди ідеально вивірені лекала і приголомшливі деталі - і ваше нове улюблене екіпірування готове.

+ Детальніше

Бути справжнім.

Кожна річ розповідає історію. Чистий і автентичний стиль нової колекції не втратить актуальності ніколи. Створені у стилі початку минулого століття, ці речі уособлюють собою свободу - те, що найбільше цінують мотоциклісти.

+ Детальніше

ВАШ УНІКАЛЬНИЙ СТИЛЬ

У будь-якій ситуації: колекція STYLE.

У будь-якій ситуації: колекція STYLE.

Дизайн нової колекції створений для тих, хто не хоче розлучатися з улюбленим екіпіруванням, навіть коли не їде на мотоциклі. Саме тому футболки, жилети та аксесуари STYLE спочатку розроблені під вимоги функціональної мотоциклетного одягу.

+ Детальніше

Рух без кордонів: колекція RIDE.

Рух без кордонів: колекція RIDE.

Нова колекція RIDE виглядає, як звичайний одяг - але при цьому вона відповідає всім вимогам мотоциклетної екіпіровки. Вона створена з використанням найміцніших матеріалів і нових тонких протекторів, які практично не відчуваються.

+ Детальніше

Цікаво? Завітайте на примірку.

Колекція Heritage з'явиться у дилерів вже на початку 2020 року.

Знайти дилера
spinner