Костюм M Pro Race Comp

Найкраща продуктивність для справжніх гонщиків

Ваш пульс: прискорюється. Ваші очі: тунельний зір - видно лише фінішну пряму. Ваша друга шкіра: костюм M Pro Race Comp. Розроблений для виняткової продуктивності на трасі. Кольори M Motorsport показують, на що він здатний. Вишукані деталі та високотехнологічні матеріали дарують вам спокій. При цьому він зручний і аеродинамічний. Очолюйте зграю: ви визначаєте її унікальний дизайн.

ДУШЕВНИЙ СПОКІЙ ЗАДЛЯ ВИСОКОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ

A video showcasing the M Pro Race Comp suit by BMW Motorrad – including sophisticated safety features for racers.

Наші міліметри для ваших мілісекунд. Товщина та висока стійкість до стирання коров’ячої шкіри наппа (опціонально доступна зі шкірою кенгуру) нададуть вам спокій. Численні деталі підсилюють це відчуття. На перший погляд, це захист класу ААА на плечі, лікті, стегна та коліна. Придивившись уважніше, ви побачите чохол для додаткового захисту спини. За бажанням ви можете додати захист грудної клітки.

+ Детальніше

НАШ ШЕДЕВР ДЛЯ ВАШИХ КРАЩИХ ЧАСІВ

Кожна деталь на M Pro Race Comp була розроблена, щоб захистити вас і підвищити вашу ефективність. Однак лише завдяки можливостям кастомізації ви можете зробити цей єдиний виріб унікальним - безпомилково впізнаваним, в тому числі і для ваших товаришів по команді. Завдяки Made-to-Measure у вашому розпорядженні є незліченні варіанти конфігурації: від розмірів і матеріалів до кольорів і вибору логотипу, до друку вашого імені на костюмі.

+ Детальніше

А як виглядатиме саме ваш костюм M Pro Race Comp?

Створіть свій індивідуальний гоночний костюм у конфігураторі та одразу отримайте індивідуальну пропозицію.

До конфігуратора external-link-arrow-slim

Завершіть свій образ

spinner