BMW R 12

Круїз як він є

Вам не потрібно мріяти про Каліфорнію. Цей захоплюючий круїзер принесе цю унікальну безтурботність прямо до вашого порогу. Низька висота сидіння запрошує вас негайно застрибнути на нього. Як глибоко розслабленому роуд-серферу, вам, можливо, захочеться ввімкнути відповідний звук у вухах. І тоді: Roadtripping назустріч нескінченному літу. Але ви також можете просто слухати звук Boxer і використовувати його драйв, щоб мчати через мегаполіси або розгойдувати звивисті сільські дороги. Насолоджуйтесь цим унікальним відчуттям #soulfuel - життя легке на R 12.

Неперевершений оригінал

Розслаблений замість швидкого руху вперед

R 12 уособлює невимушений стиль життя. Дрес-код: smart casual. Стиль: класичний. Знакові елементи дизайну, такі як круглий інструмент, роблять його безпомилково впізнаваним. Дизайн, що запам'ятовується, в першу чергу визначається баком, сидінням, кришкою повітрозабірника, а також переднім і заднім бризговиками.

Blackstorm metallic

Пофарбуйте його в колір Blackstorm металік. Щедре використання чорного кольору підкреслює крутий силует круїзера.

Aventurin red metallic

Вінтажний акцент: червоний металік Aventurin на кришках передніх і задніх коліс, а також на баку надає R 12 ще більш класичного вигляду.

Option 719 Thorium

Золота строчка на сидінні, золоте кермо, сріблястий металік Avus та безліч фрезерованих деталей - з таким обладнанням це кохання з першого погляду.

Що бачиш, те й відчуваєш

Так, як вона виглядає: як обіцянка. Саме такою буде кожна поїздка з нею: простою, красивою, розслабленою. Класичний круїзний флайлайн, який нахиляється до задньої частини, формується сидінням соло в поєднанні з великою кришкою заднього колеса. Сталевий бак краплеподібної форми, змодельований за зразком ранніх тостерів, гармонійно вписується в загальну картину. Задня частина виглядає компактно і гармонійно завдяки функціонально інтегрованим індикаторним лампам з інтегрованим заднім ліхтарем. 19-дюймове переднє колесо та 16-дюймове заднє колесо завершують плаский, відкинутий вигляд.

+ Детальніше
«

Казуальний круїзер від BMW Motorrad запрошує вас на прогулянку.

 »
Shine on: gold and black spoked wheels
The optional spoked wheels in gold and black on the R 12 from BMW Motorrad
Technical highlight: LED headlight
The R 12 from BMW Motorrad with LED headlights and daytime running light
Inviting: extra low seat height
The R 12 from BMW Motorrad with a very low seat height
Hi-tech on board: the brake system
The partial integral brake system of the R 12 from BMW Motorrad
Dynamics and comfort: shift assistant Pro
The R 12 from BMW Motorrad with comfort package, including shift assistant Pro
Elegant detail: the chromed VIN plate
The chromed VIN plate of the R 12 from BMW Motorrad
Modern vintage: the round instrument
The classic round instrument of the R 12 from BMW Motorrad
Powerful centrepiece: the boxer engine
The boxer engine of the R 12 from BMW Motorrad

Налаштуй його!

Налаштуй його!

Основою для індивідуальних ідей є рамна концепція. Класична решітчаста рама, пласка стійка підвіски та новий повітрозабірник дають вам максимальну свободу при проектуванні зони сидіння бака. За допомогою кастомізованих деталей, таких як кермо-драгбар або спеціальна задня частина, ви можете в найкоротші терміни надати своєму R 12 вражаючого стилю боббера.

+ Детальніше

Не вагайтеся, нехай все йде своїм чередом

95
к.с. (70 кВт)
227
кг споряджена маса мотоциклу, повністю заправленого/готового до руху
14
litre tank capacity
754
мм висота сидіння
Двоциліндровий чотиритактний двигун з повітряним/масляним охолодженням

Рок-н-рол в дорозі

Завдяки легендарному приводу та режимам їзди ROLL і ROCK ви можете перемикатися з розслабленого на динамічний режим, коли вам цього заманеться. Опозитний двигун, оптимізований для кастомного круїзера, забезпечує достатній крутний момент і хороше прискорення на низьких обертах. Режим їзди ROLL оптимізований для збалансованого відчуття круїзера. Режим ROCK ідеально підходить для динамічного проходження поворотів з оптимальною стабільністю. Особливістю цього режиму є те, що на холостому ходу R 12 рухається трохи більш поривисто.

+ Детальніше

Відчуття справжнього круїзера

Розслабтеся

Розслабтеся

Наскільки розслабленим ви можете бути на дорозі? Спеціальна ергономіка керма та підніжки забезпечує чудове відчуття круїзера з розслабленим положенням під час їзди. Низька висота сидіння приваблює і ідеально підходить для (ре)новачків. Ще більше причин залишатися розслабленим: ABS Pro регулює гальмівний ефект залежно від кута нахилу, а система DTC підвищує безпеку їзди. Відкиньтеся назад і насолоджуйтеся поїздкою.

+ Детальніше

Дух легкості

Дух легкості

Просто сідайте, і R 12 доставить вас куди завгодно з комфортом. Заводьте без ключа завдяки системі Keyless Ride. Використовуйте свій смартфон як супутниковий навігатор за допомогою опціональної системи ConnectedRide Control, що включає тримач для мобільного телефону. Отримайте ще більш чітке уявлення про все на додатковому цифровому дисплеї. Перемикайтеся між передачами без використання зчеплення за допомогою асистента перемикання передач в опціональному пакеті Comfort.

+ Детальніше

Більше для шанувальників Heritage

spinner