Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового обладнання, а також специфічних вимог ринку.

BMW C 400 GT.

Місто – це новий вимір.

За що ми любимо життя у великому місті? За різноманітність людей і культур? За бурхливе життя? За нескінченні можливості? За все і відразу! І для того, щоб отримувати від мегаполісу все, вам потрібно щось, що дозволяє рухатися з ним в одному темпі: BMW C 400 GT. Швидкий, повороткий і сучасний, він ідеально почувається навіть на найбільш завантажених вулицях. Крім того, цей середньорозмірний скутер практичний і досить комфортний для досить далеких вилазок, коли вам захочеться вирватися на природу.  

Дизайн C 400 GT

Оберіть свій стиль

Новий C 400 GT продемонструє стиль. Ваш стиль! Який колір найкраще підкреслює ваш характер?

  Alpine white

  У білому кольорі Alpine White скутер виглядає легким і моторним. І взагалі, білий колір завжди актуальний.

  Moonwalk grey metallic

  Впевнений і динамічний: колір Moonwalk grey надає образу спортивні нотки.

  Blackstorm metallic

  Максимум лаконічності, максимум стилю у кольорі Black storm.

  Прогресивний, інноваційний і заряджений емоціями.

  Як, ви вже приїхали? Може, поїздити ще коло по району? З новим BMW C 400 GT вам не захочеться зупинятися. Але цей скутер не тільки відмінно відчуває себе у щільному трафіку: він відмінно підходить і для вилазок за межі міста. V-образна передня частина та велике вітрове скло відмінно захистять вас від вітру та негоди. Ергономічно оптимальне сидіння та правильна посадка також сприяють додатковому комфорту. Нарешті, світлодіодні фари з опціональними денними ходовими вогнями та інтегрованими покажчиками повороту надійно висвітлюють дорогу. 

  + Детальніше

  З'єднаний з містом – і з усім світом.

  З'єднаний з містом – і з усім світом.

  Майбутнє виглядає саме так. Інтелектуальна панель приладів BMW Motorrad Connectivity на BMW C 400 GT – це справжня революція у світі скутерів. Ви можете підключити до неї свій телефон і контролювати всі важливі функції інтуїтивно-зрозумілим мультиконтролером на кермі. До них відносяться навігація, прослуховування музики і телефонія: тепер все це доступно без необхідності знімати руки з керма!

  Перегляньте відео з практичними рекомендаціями, щоб дізнатися, як використовувати панель приладів Connectivity.

  + Детальніше

  Одноциліндровий двигун

  25
  кВт (34 к.с.) за 7500 об/хв
  212
  кг (споряджена маса)
  775
  мм (висота сидіння, без навантаження)
  3,5
  л/100 км (витрата пального відповідно до стандарту WMTC)
  Одноциліндровий двигун з рідинним охолодженням

  Економічність і задоволення від водіння.

  Економічність і задоволення від водіння.

  Цей двигун ми розробили спеціально для скутерів середнього розміру. Він ідеально відповідає вимогам міста – відмінно тягне вже з низьких обертів, охоче розкручується і витрачає зовсім небагато пального. Все це дозволяє отримувати за кермом справжнє задоволення. 

  + Детальніше

  Основні особливості C 400 GT

  Система Flexcase
  Система Flexcase C 400 GT
  Система безключового доступу Keyless Ride
  Система Keyless Ride C 400 GT
  Повністю світлодіодна фара
  Повністю світлодіодна фара C 400 GT
  Система курсової стійкості ASC
  ASC C 400 GT
  Панель приладів Connectivity з TFT-дисплеєм
  Connectivity (TFT-дисплей) C 400 GT
  Ергономіка та захист від вітру
  Ергономіка та захист від вітру C 400 GT
  Відсік для смартфона
  Відсік для смартфона C 400 GT
  Двигун
  Двигун C 400 GT

  Ще більше комфорту.

  Ще більше комфорту.

  Великого міста мало для вас? Без проблем: просто сідайте на C 400 GT і вирушайте на природу. Завдяки зручній посадці та відмінному захисту від вітру навіть далека поїздка буде комфортною. Цей скутер не тільки спритний у поворотах, але й дуже стабільно стоїть на прямій. Більш того, вібрації зведені до мінімуму. А системи ABS і ASC гарантують вашу безпеку навіть на слизькій дорозі. А C 400 GT зі стандартною системою Keyless Ride ще зручніший.  

  + Детальніше

  Особливості у деталях.

  Ергономіка та захист від вітру

  Комфорт і захист від вітру та негоди.

  Розвинений обтічник, високе та широке вітрове скло і ретельне опрацювання аеродинаміки – наша відповідь вітру та негоді. Оптимальне розташування ручок керма, ергономічне сидіння та зручні платформи для ніг – ергономіка C 400 GT ідеально підійде не тільки для міста, але й для далеких поїздок.

  Панель приладів Connectivity з TFT-дисплеєм

  Залишайтеся на зв'язку зі світом.

   

  C400 GT перший зі скутерів у своєму сегменті обладнаний інноваційною панеллю приладів BMW Motorrad Connectivity з 6,5-дюймовим сенсорним дисплеєм, завдяки якому ви можете здійснювати дзвінки, вибирати улюблену музику або керувати навігаційною системою, не знімаючи рук з керма.

  Двигун

  Ефективний, потужний і економічний.


  Двигун C 400 GT ідеально підходить не тільки для тісних міських вулиць, а й для заміських поїздок. З робочим об'ємом 350 куб.см він розвиває 34 к.с. (25 кВт) за 7500 об/хв і при цьому споживає зовсім небагато пального.

  Повністю світлодіодна фара

  Для ще більшої безпеки.


  Приголомшлива видимість у будь-який час доби. І ближнє, і дальнє світло у C 400 GT реалізовано з використанням світлодіодів. Опціонально фара також може бути обладнана денними ходовими вогнями – також світлодіодними. Передні покажчики повороту інтегровані у фару, а задні - у хвостову частину скутера.

  Система курсової стійкості ASC

  Стабільність і безпека.


  Навіть на слизькій дорозі ви залишаєтеся у безпеці завдяки системі курсової стійкості ASC, яка запобігає пробуксовуванню заднього колеса і забезпечує ефективну передачу крутного моменту.

  Оцініть звук C 400 GT

  Зробіть його для себе!

  BMW C 400 GT дозволяє вам виразити вашу особистість.

  BMW C 400 GT дозволяє висловити вашу індивідуальність. Як він буде виглядати – вирішуєте ви. Це можливо завдяки численним опціям і оригінальним аксесуарам BMW Motorrad.

  Більше про аксесуари

  Аксесуари для C 400 GT

  Інші моделі Urban Mobility

  spinner