Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового обладнання, а також специфічних вимог ринку.

BMW G 310 GS.

Щоденна жага до пригод.

Будьте непередбачуваними. Робіть несподівані повороти. Порушуйте рутину та перетворіть повсякденне життя на захоплюючу пригоду. Адже пригода завжди у вас на порозі - тож пориньте у неї на G 310 GS. Він пронесе вас крізь міські джунглі, ґрунтові дороги та звивисті серпантини. Тому що з G310GS пригоди не повинні бути грандіозними, щоб стати незабутніми. Головне, що ви переживаєте їх щодня.

Дизайн G 310 GS

Оберіть свій стиль

Ваша пригода, ваш вибір: BMW G 310 GS доступний у трьох захоплюючих кольорових версіях: Strato blue metallic, Pearl white metallic та Cosmic black.

  */-->

  Strato blue metallic

  Колір Strato blue metallic підкреслює динамічний дизайн та відображає безтурботне задоволення від їзди.

  */-->

  Pearl white metallic

  У кольорі Light white/Racing blue metallic/Racing red, ваш BMW G 310 GS гордо і чітко відображає спадщину BMW Motorrad Motorsport.

  */-->

  Колір Cosmic black one

  Чорний колір підкреслює класичний зовнішній вигляд GS.

  Справжній GS.

  Це безсумнівно GS. Потужний і впевнений у собі. Функціональний і ефектний. Знайомий вигляд є втіленням знаменитого духу GS. Його лінії, вітрове скло та видатна ергономіка GS зроблять їзду на будь-якій поверхні приємною. А завдяки новим і яскравим колірним варіантам ви безперечно будете привертати увагу у міських джунглях. Високоякісні елементи дизайну підкреслюють безпомилковий спосіб GS.
  + Детальніше

  Одноциліндровий чотиритактний двигун

  19
  дюйм (переднє колесо)
  835
  мм (висота сидіння)
  180
  мм (хід підвіски)
  3,33
  л/100 км (витрата пального відповідно до стандарту WMTC)
  Чотиритактний одноциліндровий двигун з водяним охолодженням

  Динамічна суміш.

  Динамічна суміш.

  Навіть одноциліндровий двигун у G 310 GS справляє неймовірне враження, адже його циліндр нахилений до задньої частини мотоцикла, а головка циліндра повернута на 180 градусів. Завдяки такому компонуванню центр ваги G310GS знаходиться у його нижній частині поруч з переднім колесом, дозволяючи вам з легкістю та точністю входити в усі повороти.

  Дух GS живе не тільки у зовнішньому вигляді цього мотоцикла. Всі його деталі випромінюють якість BMW Motorrad. Завдяки ефективному згорянню та системі вторинного повітря, G 310 GS відповідає суворим стандартам Євро 4. Двигун забезпечує не тільки низьку витрату пального, але і впевнене прискорення навіть на низьких обертах. 313 куб.см та 25 кВт (34 к.с.) за 9500 об/хв гарантують необхідну потужність і прискорення.

  + Детальніше

  Основні особливості G 310 GS

  Легкий та впевнений.

  Легкий та впевнений.

  Невимушена та безтурботна їзда завдяки класичному для GS розташуванню сидіння. Розташування керма, підніжок і елементів керування збалансовано й адаптовано для мотоциклістів різного зросту. 180-міліметровий хід передньої підвіски, потужна перевернута вилка та 19-дюймове переднє колесо зроблять їзду на будь-якій поверхні неймовірно простою. Міцна рама також додає впевненості при їзді. G 310 GS легко та точно маневрує на завантажених міських вулицях або вздовж пустельних і всіма забутих провулків, рухаючись назустріч пригодам і щодня відкриваючи для себе нові емоції.

  + Детальніше
  • G 310 GS обладнано зручним сидінням, висоту якого легко підлаштувати під зріст будь-якого мотоцикліста, щоб їзда була максимально невимушеною. Разом зі стандартним сидінням висотою 835 мм у якості опціональних аксесуарів доступні два інші варіанти: більш низьке сидіння (820 мм); більш високе і комфортне сидіння (850 мм).
  • Розташування керма, підніжок та елементів керування в моделі G 310 GS максимально збалансоване, забезпечуючи типове для GS положення сидіння. Легко змінюване положення сидіння підходить для мотоциклістів будь-якого зросту, відкриваючи для них ідеальний огляд дороги та відмінне керування.
  • З 2013 року BMW встановлює систему ABS на всі свої мотоцикли. У G 310 GS потужні гальмівні механізми та ABS забезпечують безпечне гальмування на будь-якій поверхні. Під час їзди на бездоріжжі ABS можна просто вимкнути.

  Аксесуари для вашого G 310 GS

  Щоденні пригоди

  Зустріч з друзями, на вищому рівні.

  Фестиваль BMW Motorrad Days 2019.

  Впродовж трьох днів у баварському місті Гарміш-Партенкірхен все знову обертається навколо однієї і тієї самої пристрасті: мотоцикли на BMW Motorrad Days. Складна програма з живою музикою і екшн-шоу, актуальними байками та численними світовими дебютами привертає близько 40 000 відвідувачів у місто біля найвищої точки Цугшпітце з 5 по 7 липня. І це не просто шанувальники BMW Motorrad, водії мотоциклів різних брендів приїжджають на вихідні - саміт для друзів, родин і мотоциклетного спільноти.

  Детальніше

  Інші моделі Adventure