R 1300 GS Option 719 Tramuntana | R 1300 GS

До конфігуратора
« 

Розширення меж вимагає БАЧЕННЯ.

 »

Ваш BMW R 1300 GS Tramuntana

Очікуйте не менше, ніж найкращого

Якщо Ви ніколи не буваєте задоволені на 100%, любите покращувати власні показники та віддаєтесь улюбленій справі на повну, то  Ви заслуговуєте на першокласне оснащення ідеального мотоцикла. Неперевершений комфорт. Досконала естетика. Здійсніть подорож свого життя та отримайте максимум від кожної миті. Я поруч, Ваш R 1300 GS Tramuntana.

+ Детальніше

ДЛЯ ВИМОГЛИВИХ РАЙДЕРІВ

Золоті акценти дизайну відображають Ваші високі стандарти. Тримаючи в руках золоте кермо Ви відчуваєте, як золоті колеса зі спицями ведуть Вас. Численні фрезеровані деталі роблять кожну мить вишуканішою. Навіть Ви будете випромінювати ексклюзивність, коли будете прямувати до місця призначення. Якість кожної деталі відповідає очікуванням і навіть перевершує їх:

+ Детальніше
Стильний зовнішній вигляд: золоті диски з перехресними спицями
The golden cross-spoked wheels of the R 1300 GS Option 719 Tramuntana
Покращена безпека: задній радар
The BMW R 1300 GS Option 719 Tramuntana with functionally integrated turn indicators and rear radar
Унікальні акценти: Option 719
The graphic design of the BMW R 1300 GS Tramuntana with Option 719 equipment
Підвищена безпека водіння: асистент водіння Riding Assistant
Riding Assistant of the R 1300 GS Option 719 Tramuntana
Максимальний комфорт: для Вас і Вашого пасажира
The BMW R 1300 GS Option 719 Tramuntana with passenger seat
Витонченість: фрезеровані деталі
The Option 719 milled parts of the R 1300 GS Tramuntana
Магніт для поглядів: інші фрезеровані деталі
The Option 719 milled parts of the R 1300 GS Tramuntana
Справжній ексклюзив: золотисте кермо
The golden handlebars of the R 1300 GS Option 719 Tramuntana

Посередність - не варіант

Посередність - не варіант

Поверхні та матеріали будуть продовжувати вражати Вас раз за разом. Численні фрезеровані деталі, включені до комплектації Option 7199, піднімають ексклюзивність на абсолютно новий рівень. Ручний важіль, кришка резервуара для рідини на кріпленні ручного гальма та кріплення важеля зчеплення, захисне з'єднання над свічками запалювання на кришках клапанів і система підніжок водія, включно з важелями, виготовлені з фрезерованого алюмінію з покриттям Shadow.

+ Детальніше

Ваша зона комфорту не має меж

Ваша зона комфорту не має меж

Безсумнівно, рівень оснащення більш ніж достатній, у тому числі в аспектах комфорту та безпеки. Таким чином, комфортні сидіння, підніжки для пасажира, центральна опора та електричне регульоване вітрове скло є обов’язковими для цієї специфікації обладнання. Серед інших функцій - останнє покоління додаткової напівактивної підвіски (DSA) і система датчиків навколишнього середовища опціонального асистента водіння Riding Assitant гарантують, що Ваші подорожі будуть безпечними та комфортними.

+ Детальніше

ВІДПОВІДАЮЧИ НАЙВИБАГЛИВІШИМ ВИМОГАМ

145
к.с. (107 кВт), потужність при 7750 об/хв
149
Нм, макс. крутний момент при 6500 об/хв
1300
куб. см, робочий об'єм
850
мм, висота сидіння в стандартній комплектації
Двоциліндровий чотиритактний опозитний двигун з повітряним/рідинним охолодженням

Ваші мрії - це Ваш драйв

Усе, чого Ви забажаєте досягти, цей легендарний опозитний двигун зробить можливим. Ви відчуєте його унікальний характер з першої ж секунди і в кожному діапазоні швидкості. З його 145 к.с. він пропонує Вам надзвичайну продуктивність, а також забезпечує тиху їзду на низьких швидкостях. Робочий об’єм 1300 куб.см забезпечує рівень продуктивності, який Ви відчуєте на кожному маршруті та в будь-якій дорожній ситуації.

+ Детальніше

ЗВУК ДОВЕРШЕНОСТІ

ЕКСЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН

Висловіть свою неповторність

Tramuntana представляє дух GS у свій унікальний спосіб. Кожна деталь розроблена таким чином, щоб виділятися на фоні рами: анодовані золотисті акценти та ексклюзивні фрезеровані деталі. Для всіх, хто шукає не лише особливі враження, але й унікальний дизайн.

  Option 719 Tramuntana

  Забарвлення Aurelius Green metallic прикрашене золотистою графікою GS з лаковим покриттям. Разом із анодованим алюмінієвим кермом золотистого кольору, колісними дисками із перехресними спицями це створює ідеальну естетику.

  Бути видатним

  Багато золотистого, багато фрезерованих деталей та ще більше особливостей. Алюмінієвий бак, який також пофарбований у колір Aurelius Green metallic, а також дві кришки корпусу повітряного фільтра покриті матовим лаком. Це забезпечує видимий контраст і підкреслює вишуканий та ексклюзивний характер. Ще однією унікальною особливістю є центральна панель паливного бака, яка служить продовженням сидіння. Вона оббита гнучким сіро-чорним покриттям із емблемою Option 719.

  + Детальніше

  МРІЇ СТАЮТЬ РЕАЛЬНІСТЮ

  Ви точно знаєте, чого хочете? Тоді персоналізуйте свій Tramuntana відповідно до Ваших уподобань за допомогою широкого асортименту додаткового обладнання та оригінальних аксесуарів BMW Motorrad. Або ж виберіть попередньо налаштований першокласний туристичний ендуро з усім, про що ви мріяли.

  + Детальніше

  Першокласний мандрівник

  Це обладнання може перевершити Ваші очікування, адже містить усе, що Ви можете забажати для своїх пригодницьких мототурів. З пакетами Innovation і Touring Ви отримаєте не тільки підвищену безпеку, але й вищий рівень комфорту у подорожах. За допомогою навігатора ConnectedRide Ви знайдете не лише маршрут, але й нові враження. Також доступні деякі додаткові естетичні варіанти, наприклад - пакет фрезерованих деталей Option 719 Shadow. Ознайомтесь детальніше з параметрами обладнання або налаштуйте власну версію.

  + Детальніше
  До конфігуратора external-link-arrow-slim
  Пакет Option 719

  Ексклюзивний пакет деталей із фрезеруванням Option 719 Shadow містить незліченну кількість високоякісних компонентів із темнішим стилем. Якісні поверхні створюють особливо витончену естетику. До комплекту входять ручні важелі, кришки розширювального бачка для зчеплення та гальма переднього колеса, підніжка водія, важелі перемикання передач і ножного гальма, а також кришка котушки запалювання.

  Пакет Dynamics

  Цей пакет дозволяє повністю розкрити потенціал спортивного мотоцикла. Завдяки асистенту перемикання передач Pro та режимам їзди Pro кожна поїздка зможе забезпечити особливу динаміку водіння з індивідуальними параметрами конфігурації. Спортивне гальмо та електронна підвіска (DSA) забезпечують оптимальну керованість та безпеку.

  Пакет Touring

  Пакет Touring робить Ваш GS готовим до будь-яких поїздок, коротких чи тривалих. Тримач кофра забезпечує місце для багажу для двох осіб. Готовий до використання навігаційного пристрою завдяки кріпленню для навігатора BMW Motorrad ConnectedRide. Центральний замок і розширений захист рук забезпечують підвищену безпеку та комфорт. Ще одна особливість: хромований впускний колектор.

  Пакет Innovation

  Пакет Innovation доповнює мотоцикл інтелектуальними технологіями, які дають підвищену безпеку. Riding Assistant контролює оточення за допомогою радарів, забезпечуючи роботу таких функцій, як ACC або попередження про зміну смуги руху. Завдяки матричній фарі Pro Ви матимете найкраще освітлення навіть у поворотах.

  Підігрів сидіння

  За низьких температур використовуйте обігрів сидіння для додаткового комфорту. Функцію можна регулювати індивідуально для водія та пасажира, дозволяючи вам насолоджуватися безтурботними подорожами навіть у холодну пору року. Він також підвищує маневреність і допомагає водієві безпечно керувати своїм мотоциклом не зважаючи на погоду.

  Навігатор ConnectedRide

  З сучасним навігатором BMW ConnectedRide усі подорожі та плани завжди з Вами в зоні планування. Синхронізуйте заплановані маршрути та записи із застосунком BMW Motorrad за допомогою свого BMW ID. Ви можете легко отримувати інформацію з 5,5-дюймового сенсорного дисплея навіть під прямими сонячними променями. Керування інтуїтивно зрозуміле та здійснюється за допомогою мультиконтролера.

  Поміститься все: з додатковою системою багажу Vario

  Поміститься все: з додатковою системою багажу Vario

  Додаткова опціональна система багажу Vario складається з двох бокових і відповідного центрального кофрів. Завдяки сучасному дизайну елементи багажу ідеально підходять до Вашого GS. Справжня родзинка: ця система багажу останнього покоління - електрифікована! З функцією центрального замка, підсвічуванням і розеткою всередині корпусу. Ще однією особливістю є безступінчасте розширення об’єму від 25 до 32 л і від 24 до 30 л відповідно. За допомогою спеціальних гачків Ви також зможете прикріпити додаткові предмети поза багажною системою.

  + Детальніше

  Готовий до будь-яких викликів

  spinner