Зала слави.

Першопрохідці, мандрівники та герої Міжнародного турніру GS Trophy.

Найбільший виклик у житті, нові враження та задоволення від їзди: GS Trophy є і завжди буде легендою ендуро-пригод. Ось всі з них, з початку 2008 року - гонщики, які прагнули та підкорювали даличінь. Знайдіть свого чемпіона тут, у Залі Слави GS Trophy.

Category:
MARK IAN DICKINSON
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Перше місце
EUGENE FOURIE
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Перше місце
CHRIS MEYER
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Перше місце
THOMAS DEAN THOMPSON
КОМАНДА США
Друге місце
MATTHEW JAMES KELLEY
КОМАНДА США
Друге місце
DAVID SCOTT VAUGHAN
КОМАНДА США
Друге місце
PAUL BASSEVILLE
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
Третє місце
JÉRÔME DURAND
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
Третє місце
OLIVIER FAYAT
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
Третє місце
DANIEL HOYOS
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
LUIS PABLO BARRIENTOS MIJANGOS
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
FRANCISCO LOPEZ
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
LUIS ENRIQUE LOPEZ
КОМАНДА МЕКСИКИ
JOSE ANTONIO VIVANCO
КОМАНДА МЕКСИКИ
MANUEL ANDREU
КОМАНДА МЕКСИКИ
SUNHO KIM
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ КОРЕЇ
DONGHOON CHOI
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ КОРЕЇ
SUNGDUCK KWON
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ КОРЕЇ
PETER URQUHART
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
PETER TWIGG
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
CRAIG KEYWORTH
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
VALENTIN MÜLLER
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
MARTIN KERN
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
MICHAEL HÄNSEL
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
KONSTANTIN ZOLOTAREV
КОМАНДА РОСІЇ
ALEXANDER MISHKINIS
КОМАНДА РОСІЇ
VASILY ZHILINSKY
КОМАНДА РОСІЇ
SHANE GUTTRIDGE
КОМАНДА АВСТРАЛІЇ
MICHAEL HALEY
КОМАНДА АВСТРАЛІЇ
SIMON TURVEY
КОМАНДА АВСТРАЛІЇ
ANDRES JUNCO
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
JULIO QUIROGA
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
SILVESTRE FARREL
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
MOHD APIS BIN SAGIMIN
КОМАНДА ПІВДЕННО-СХІДНОЇ АЗІЇ
ARIS CUEVAS
КОМАНДА ПІВДЕННО-СХІДНОЇ АЗІЇ
JAKIT THAWONGPEAY
КОМАНДА ПІВДЕННО-СХІДНОЇ АЗІЇ
XIANMENG BAO
КОМАНДА КИТАЮ
CHAOHUI RUAN
КОМАНДА КИТАЮ
SHIZHOU HE
КОМАНДА КИТАЮ
BELA HERMAN
КОМАНДА КАНАДИ
JAMIE JONES
КОМАНДА КАНАДИ
JOEL GOULET
КОМАНДА КАНАДИ
BETTINA NEDEL
КОМАНДА AUSAMERICA
JOCELIN SNOW
КОМАНДА AUSAMERICA
JULIA MAGUIRE
КОМАНДА AUSAMERICA
SHO TAJIMA
КОМАНДА ЯПОНІЇ
HIROAKI TAZAWA
КОМАНДА ЯПОНІЇ
YUKI OGASAWARA
КОМАНДА ЯПОНІЇ
LINDA STEYN
КОМАНДА EURAFRICA
SONIA BARBOT
КОМАНДА EURAFRICA
EZELDA VAN JAARSVELD
КОМАНДА EURAFRICA
SANKET SHANBHAG
КОМАНДА ІНДІЇ
WINSTON LEE
КОМАНДА ІНДІЇ
SUPREJ VENKAT
КОМАНДА ІНДІЇ
BYRON COETSEE
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Перше місце
CHARL MOOLMAN
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Перше місце
JOHN HARRIS
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Перше місце
GORDON BLACKLEY
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
Друге місце
JAMES BERRILL
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
Друге місце
OLIVER TWIGG
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
Друге місце
JENS ANDRES
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
Третє місце
PETER KOPF
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
Третє місце
STEFFEN RAHN
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
Третє місце
JAN ŽLÁBEK
КОМАНДА CEEU
ROBERT FIGURSKI
КОМАНДА CEEU
ZBIGNIEW TARNAWSKI
КОМАНДА CEEU
IVAN CHEKOV
КОМАНДА РОСІЇ
NIKITA CHEKOV
КОМАНДА РОСІЇ
ROMAN SOLDATOV
КОМАНДА РОСІЇ
CARLOS CASTILLO
КОМАНДА МЕКСИКИ
JORGE MARROQUIN
КОМАНДА МЕКСИКИ
LEONCIO REYNOSO
КОМАНДА МЕКСИКИ
GASTÓN QUIROGA
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
LUCAS ARRI
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
PATRICIO R. MAC LAUGHLIN
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
GIOVANNI SALA
КОМАНДА ІТАЛІЇ
MASSIMO DORETTO
КОМАНДА ІТАЛІЇ
MATTIA FERRARI
КОМАНДА ІТАЛІЇ
JULIEN BATIER
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
MARC-ANTOINE PELTRIAUX
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
SÉBASTIEN SAPHORES
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
CHARLES LUCHT
КОМАНДА США
DENNIS GODWIN
КОМАНДА США
TOM ASHER
КОМАНДА США
JI-WU CAI
КОМАНДА КИТАЮ
MA TAO
КОМАНДА КИТАЮ
WEN-GAO LIANG
КОМАНДА КИТАЮ
FELIPE LIMONTA
КОМАНДА БРАЗИЛІЇ
FERNANDO DENEKA
КОМАНДА БРАЗИЛІЇ
SANDRO CERATTI
КОМАНДА БРАЗИЛІЇ
CARLOS MARIO
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
JOSE RAUL MENDEZ
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
SERGIO PIEDRAHITA
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
AMY HARBURG
МІЖНАРОДНА ЖІНОЧА ЗБІРНА
MORAG CAMPBELL
МІЖНАРОДНА ЖІНОЧА ЗБІРНА
STÉPHANIE BOUISSON
МІЖНАРОДНА ЖІНОЧА ЗБІРНА
ALFRED SCHEURER
КОМАНДА АВСТРІЇ/ШВЕЙЦАРІЇ
ANDREAS TETTAMANTI
КОМАНДА АВСТРІЇ/ШВЕЙЦАРІЇ
FILIPPO FANIA
КОМАНДА АВСТРІЇ/ШВЕЙЦАРІЇ
MOHD FAIZAL SUKREE
КОМАНДА SEA
TOMMY LEE
КОМАНДА SEA
PEERAPAT WORATHAM
КОМАНДА SEA
TSUTOMU MOROHARA
КОМАНДА ЯПОНІЇ
TSUKASA KIMURA
КОМАНДА ЯПОНІЇ
YASUHIKO NAKAMURA
КОМАНДА ЯПОНІЇ
DU-YEOL CHOI
КОМАНДА КОРЕЇ
SAEHYEONG CHO
КОМАНДА КОРЕЇ
SEUNG-YUP LEE
КОМАНДА КОРЕЇ
CORY VILLENEUVE
КОМАНДА КАНАДИ
DANICK CYR
КОМАНДА КАНАДИ
SCOTT MCDONALD
КОМАНДА КАНАДИ
KAREL REHACEK
КОМАНДА CEEU
Перше місце
MACIEJ GRYCZEWSKI
КОМАНДА CEEU
Перше місце
WOJCIECH ZAMBRZYCKI
КОМАНДА CEEU
Перше місце
FRANCOIS VAN DER HEEVER
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Друге місце
JACO VAN DER LINDE
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Друге місце
RUAN DE LANGE
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Друге місце
BRUNO N'DIAYE
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
Третє місце
JEAN-LUC DONATH
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
Третє місце
VINCENT BIAU
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
Третє місце
EXEQUIEL HERMIDA
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
GERMAN GUNTERN
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
JULIAN QUIROGA
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
DIEGO GAVILAN
КОМАНДА МЕКСИКИ
LEONARDO NOYOLA
КОМАНДА МЕКСИКИ
URIEL GONZALEZ
КОМАНДА МЕКСИКИ
ALEJANDRO GOMEZ PAPILI
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
ANDRES CAMILO
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
ESTEBAN FERRER
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
AHN DUK HYUN
КОМАНДА КОРЕЇ
CHOI JUNG TAK
КОМАНДА КОРЕЇ
JAE SUN LEE
КОМАНДА КОРЕЇ
KUNIMASA TAKEBE
КОМАНДА ЯПОНІЇ
TAKAHIRO KATSUTA
КОМАНДА ЯПОНІЇ
TARO MIZUTANI
КОМАНДА ЯПОНІЇ
ALESSANDRO BUSTACCHINI
КОМАНДА ІТАЛІЇ
NICOLA DI PIERO
КОМАНДА ІТАЛІЇ
UGO CARLO BRONZONI
КОМАНДА ІТАЛІЇ
MARKUS EICHBERGER
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
ROMAN WUSCH
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
THOMAS BECHER
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
CORY HANSON
КОМАНДА КАНАДИ
MATT WAREING
КОМАНДА КАНАДИ
PAT GLAUDE
КОМАНДА КАНАДИ
ALVARO LUIZ SCHEFFER
КОМАНДА БРАЗИЛІЇ
CARLOS PRATES SACHS
КОМАНДА БРАЗИЛІЇ
CASSIO DE OLIVEIRA KROSSATZ
КОМАНДА БРАЗИЛІЇ
MANFRED PRELOSCHNIK
КОМАНДА АВСТРІЇ/ШВЕЙЦАРІЇ
ERNEST HEGGLI
КОМАНДА АВСТРІЇ/ШВЕЙЦАРІЇ
THOMAS RINGLER
КОМАНДА АВСТРІЇ/ШВЕЙЦАРІЇ
BEN PROFITT
КОМАНДА США
BLAIR YOUNG
КОМАНДА США
BOBBY WOOLDRIDGE
КОМАНДА США
JOHN SMALL
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
JON CROCKETT
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
MARCUS ARROWSMITH
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
PAVEL DOLGOV
КОМАНДА РОСІЇ
SERGEY KORCHAGIN
КОМАНДА РОСІЇ
VLADIMIR GAVRILOV
КОМАНДА РОСІЇ
ALEXANDER MÉTAYER
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
Перше місце
THOMAS DONNECKER
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
Перше місце
TOBIAS WEISER
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
Перше місце
TOM BARRER
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
Друге місце
THIBAULT DAVID
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
Друге місце
FABIEN DAVID
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
Друге місце
ALESSANDRO BOTTANI
КОМАНДА ІТАЛІЇ
Третє місце
CARLO MORINI
КОМАНДА ІТАЛІЇ
Третє місце
ANDREA ROSSI
КОМАНДА ІТАЛІЇ
Третє місце
FLAVIO DEL ZOTTO
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
ALEJO DUARTE
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
FELIPE MASIONNAVE
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
ALOISIO FRANZAO
КОМАНДА БРАЗИЛІЇ
MARCO RICCIARDI
КОМАНДА БРАЗИЛІЇ
WEIMAR PETTENGILL
КОМАНДА БРАЗИЛІЇ
ANDREY SOKOLOV
КОМАНДА РОСІЇ
NICOLAY RYBALKO
КОМАНДА РОСІЇ
SERGEY STADALNICAS
КОМАНДА РОСІЇ
COLIN GALLOP
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
HEIN KUMM
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
BRUCE MCDONALD
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
CARLOS PELAÉZ
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
ALEJANDRO BARRIOS
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
DAVID FONSECA CHINCHILLA
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
ALBERTO CACERES
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
NICK GEORGE
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
STEVE ROSE
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
CAMERON THOMPSON
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
ADAM KLOSOWICZ
КОМАНДА CEEU
TOMASZ SAPELA
КОМАНДА CEEU
MICHAEL ZOLL
КОМАНДА CEEU
DARIUS RYLANDER
КОМАНДА КАНАДИ
MARC-ANDRÉ OCTEAU
КОМАНДА КАНАДИ
ADRIAN TOBLER
КОМАНДА КАНАДИ
CARLO BOFFI JR.
КОМАНДА США
CHAD YOSHITOMI
КОМАНДА США
RYAN FRAZIER
КОМАНДА США
ARMIN SCHNYDER
КОМАНДА АВСТРІЇ/ШВЕЙЦАРІЇ
MARTIN ANRIG
КОМАНДА АВСТРІЇ/ШВЕЙЦАРІЇ
WILFRIED SCHMIDTMAYR
КОМАНДА АВСТРІЇ/ШВЕЙЦАРІЇ
SHINICHI YAMASHITA
КОМАНДА ЯПОНІЇ
HARUAKI ARAI
КОМАНДА ЯПОНІЇ
TAKAO KANAI
КОМАНДА ЯПОНІЇ
JORGE VERA SIMAVILLA
КОМАНДА ІСПАНІЇ
IBORRA SALA
КОМАНДА ІСПАНІЇ
SORINAO LAMA
КОМАНДА ІСПАНІЇ
MARK KINNARD
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
Перше місце
ALISTAIR ALLAN
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
Перше місце
KEVIN HAMMOND
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
Перше місце
ROGER KANE-BERMAN
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Друге місце
WARREN STRONG
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Друге місце
GERBER STRYDOM
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Друге місце
PER WALLIN
КОМАНДА NORDIC
Третє місце
BÖRRE SKIAKER
КОМАНДА NORDIC
Третє місце
JUSSI ALI-LEKKALA
КОМАНДА NORDIC
Третє місце
DOMINIQUE LEMAIRE
КОМАНДА КАНАДИ
PATRICK HORAN
КОМАНДА КАНАДИ
BRIAN KIELY
КОМАНДА КАНАДИ
YOSHIO NAKAI
КОМАНДА ЯПОНІЇ
KOJI YAMAUCHI
КОМАНДА ЯПОНІЇ
SHIGECHIKA AIKAWA
КОМАНДА ЯПОНІЇ
MARCO DE MURI
КОМАНДА ІТАЛІЇ
DANIELE FONTANI
КОМАНДА ІТАЛІЇ
GAETANO DE FILIPPO
КОМАНДА ІТАЛІЇ
DIRK REMMEL
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
WERNER MODELMANN
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
THOMAS DONNECKER
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
ARTURO LUPON PALLAS
КОМАНДА ІСПАНІЇ
DAVID BORCHA MATEO
КОМАНДА ІСПАНІЇ
JAIME SAIZ CUENA
КОМАНДА ІСПАНІЇ
BERNHARD SCHMIDTMAYER
КОМАНДА АВСТРІЇ/ШВЕЙЦАРІЇ
CHRISTOPH MURI
КОМАНДА АВСТРІЇ/ШВЕЙЦАРІЇ
JOHANNES DE CIUTIIS
КОМАНДА АВСТРІЇ/ШВЕЙЦАРІЇ
BILL DRAGOO
КОМАНДА США
SHANNON MARKLE
КОМАНДА США
IAIN GLYNN
КОМАНДА США
JAMES STODDARD
КОМАНДА США
Перше місце
BRAD HENDRY
КОМАНДА США
Перше місце
JASON ADAMS
КОМАНДА США
Перше місце
MIGUEL ANGEL GALÁN-RUIZ
КОМАНДА ІСПАНІЇ
Друге місце
DAVID BORCHA-MATEOS
КОМАНДА ІСПАНІЇ
Друге місце
JORDI ARNAU-VIDAL
КОМАНДА ІСПАНІЇ
Друге місце
DIRK REMMEL
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
Третє місце
ALEXANDER MÉTAYER
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
Третє місце
KARL-HEINZ FETSCHELE
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
Третє місце
THOMAS WOLF
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
Третє місце
TAKESHI HARA
КОМАНДА ЯПОНІЇ
MAMORU KAJI
КОМАНДА ЯПОНІЇ
IKUO HIRANO
КОМАНДА ЯПОНІЇ
GIACOMO ALGISI
КОМАНДА ІТАЛІЇ
ENNIO BRAGAGNI
КОМАНДА ІТАЛІЇ
CLAUDIO GUERRINI
КОМАНДА ІТАЛІЇ
STEFANO BERTON
КОМАНДА ІТАЛІЇ
MARK IAN DICKINSON
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Перше місце
EUGENE FOURIE
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Перше місце
CHRIS MEYER
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Перше місце
THOMAS DEAN THOMPSON
КОМАНДА США
Друге місце
MATTHEW JAMES KELLEY
КОМАНДА США
Друге місце
DAVID SCOTT VAUGHAN
КОМАНДА США
Друге місце
PAUL BASSEVILLE
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
Третє місце
JÉRÔME DURAND
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
Третє місце
OLIVIER FAYAT
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
Третє місце
DANIEL HOYOS
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
LUIS PABLO BARRIENTOS MIJANGOS
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
FRANCISCO LOPEZ
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
LUIS ENRIQUE LOPEZ
КОМАНДА МЕКСИКИ
JOSE ANTONIO VIVANCO
КОМАНДА МЕКСИКИ
MANUEL ANDREU
КОМАНДА МЕКСИКИ
SUNHO KIM
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ КОРЕЇ
DONGHOON CHOI
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ КОРЕЇ
SUNGDUCK KWON
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ КОРЕЇ
PETER URQUHART
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
PETER TWIGG
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
CRAIG KEYWORTH
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
VALENTIN MÜLLER
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
MARTIN KERN
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
MICHAEL HÄNSEL
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
KONSTANTIN ZOLOTAREV
КОМАНДА РОСІЇ
ALEXANDER MISHKINIS
КОМАНДА РОСІЇ
VASILY ZHILINSKY
КОМАНДА РОСІЇ
SHANE GUTTRIDGE
КОМАНДА АВСТРАЛІЇ
MICHAEL HALEY
КОМАНДА АВСТРАЛІЇ
SIMON TURVEY
КОМАНДА АВСТРАЛІЇ
ANDRES JUNCO
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
JULIO QUIROGA
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
SILVESTRE FARREL
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
MOHD APIS BIN SAGIMIN
КОМАНДА ПІВДЕННО-СХІДНОЇ АЗІЇ
ARIS CUEVAS
КОМАНДА ПІВДЕННО-СХІДНОЇ АЗІЇ
JAKIT THAWONGPEAY
КОМАНДА ПІВДЕННО-СХІДНОЇ АЗІЇ
XIANMENG BAO
КОМАНДА КИТАЮ
CHAOHUI RUAN
КОМАНДА КИТАЮ
SHIZHOU HE
КОМАНДА КИТАЮ
BELA HERMAN
КОМАНДА КАНАДИ
JAMIE JONES
КОМАНДА КАНАДИ
JOEL GOULET
КОМАНДА КАНАДИ
BETTINA NEDEL
КОМАНДА AUSAMERICA
JOCELIN SNOW
КОМАНДА AUSAMERICA
JULIA MAGUIRE
КОМАНДА AUSAMERICA
SHO TAJIMA
КОМАНДА ЯПОНІЇ
HIROAKI TAZAWA
КОМАНДА ЯПОНІЇ
YUKI OGASAWARA
КОМАНДА ЯПОНІЇ
LINDA STEYN
КОМАНДА EURAFRICA
SONIA BARBOT
КОМАНДА EURAFRICA
EZELDA VAN JAARSVELD
КОМАНДА EURAFRICA
SANKET SHANBHAG
КОМАНДА ІНДІЇ
WINSTON LEE
КОМАНДА ІНДІЇ
SUPREJ VENKAT
КОМАНДА ІНДІЇ
BYRON COETSEE
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Перше місце
CHARL MOOLMAN
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Перше місце
JOHN HARRIS
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Перше місце
GORDON BLACKLEY
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
Друге місце
JAMES BERRILL
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
Друге місце
OLIVER TWIGG
КОМАНДА ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
Друге місце
JENS ANDRES
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
Третє місце
PETER KOPF
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
Третє місце
STEFFEN RAHN
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
Третє місце
JAN ŽLÁBEK
КОМАНДА CEEU
ROBERT FIGURSKI
КОМАНДА CEEU
ZBIGNIEW TARNAWSKI
КОМАНДА CEEU
IVAN CHEKOV
КОМАНДА РОСІЇ
NIKITA CHEKOV
КОМАНДА РОСІЇ
ROMAN SOLDATOV
КОМАНДА РОСІЇ
CARLOS CASTILLO
КОМАНДА МЕКСИКИ
JORGE MARROQUIN
КОМАНДА МЕКСИКИ
LEONCIO REYNOSO
КОМАНДА МЕКСИКИ
GASTÓN QUIROGA
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
LUCAS ARRI
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
PATRICIO R. MAC LAUGHLIN
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
GIOVANNI SALA
КОМАНДА ІТАЛІЇ
MASSIMO DORETTO
КОМАНДА ІТАЛІЇ
MATTIA FERRARI
КОМАНДА ІТАЛІЇ
JULIEN BATIER
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
MARC-ANTOINE PELTRIAUX
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
SÉBASTIEN SAPHORES
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
CHARLES LUCHT
КОМАНДА США
DENNIS GODWIN
КОМАНДА США
TOM ASHER
КОМАНДА США
JI-WU CAI
КОМАНДА КИТАЮ
MA TAO
КОМАНДА КИТАЮ
WEN-GAO LIANG
КОМАНДА КИТАЮ
FELIPE LIMONTA
КОМАНДА БРАЗИЛІЇ
FERNANDO DENEKA
КОМАНДА БРАЗИЛІЇ
SANDRO CERATTI
КОМАНДА БРАЗИЛІЇ
CARLOS MARIO
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
JOSE RAUL MENDEZ
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
SERGIO PIEDRAHITA
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
AMY HARBURG
МІЖНАРОДНА ЖІНОЧА ЗБІРНА
MORAG CAMPBELL
МІЖНАРОДНА ЖІНОЧА ЗБІРНА
STÉPHANIE BOUISSON
МІЖНАРОДНА ЖІНОЧА ЗБІРНА
ALFRED SCHEURER
КОМАНДА АВСТРІЇ/ШВЕЙЦАРІЇ
ANDREAS TETTAMANTI
КОМАНДА АВСТРІЇ/ШВЕЙЦАРІЇ
FILIPPO FANIA
КОМАНДА АВСТРІЇ/ШВЕЙЦАРІЇ
MOHD FAIZAL SUKREE
КОМАНДА SEA
TOMMY LEE
КОМАНДА SEA
PEERAPAT WORATHAM
КОМАНДА SEA
TSUTOMU MOROHARA
КОМАНДА ЯПОНІЇ
TSUKASA KIMURA
КОМАНДА ЯПОНІЇ
YASUHIKO NAKAMURA
КОМАНДА ЯПОНІЇ
DU-YEOL CHOI
КОМАНДА КОРЕЇ
SAEHYEONG CHO
КОМАНДА КОРЕЇ
SEUNG-YUP LEE
КОМАНДА КОРЕЇ
CORY VILLENEUVE
КОМАНДА КАНАДИ
DANICK CYR
КОМАНДА КАНАДИ
SCOTT MCDONALD
КОМАНДА КАНАДИ
KAREL REHACEK
КОМАНДА CEEU
Перше місце
MACIEJ GRYCZEWSKI
КОМАНДА CEEU
Перше місце
WOJCIECH ZAMBRZYCKI
КОМАНДА CEEU
Перше місце
FRANCOIS VAN DER HEEVER
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Друге місце
JACO VAN DER LINDE
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Друге місце
RUAN DE LANGE
КОМАНДА ПІВДЕННОЇ АФРИКИ
Друге місце
BRUNO N'DIAYE
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
Третє місце
JEAN-LUC DONATH
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
Третє місце
VINCENT BIAU
КОМАНДА ФРАНЦІЇ
Третє місце
EXEQUIEL HERMIDA
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
GERMAN GUNTERN
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
JULIAN QUIROGA
КОМАНДА АРГЕНТИНИ
DIEGO GAVILAN
КОМАНДА МЕКСИКИ
LEONARDO NOYOLA
КОМАНДА МЕКСИКИ
URIEL GONZALEZ
КОМАНДА МЕКСИКИ
ALEJANDRO GOMEZ PAPILI
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
ANDRES CAMILO
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
ESTEBAN FERRER
КОМАНДА ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ
AHN DUK HYUN
КОМАНДА КОРЕЇ
CHOI JUNG TAK
КОМАНДА КОРЕЇ
JAE SUN LEE
КОМАНДА КОРЕЇ
KUNIMASA TAKEBE
КОМАНДА ЯПОНІЇ
TAKAHIRO KATSUTA
КОМАНДА ЯПОНІЇ
TARO MIZUTANI
КОМАНДА ЯПОНІЇ
ALESSANDRO BUSTACCHINI
КОМАНДА ІТАЛІЇ
NICOLA DI PIERO
КОМАНДА ІТАЛІЇ
UGO CARLO BRONZONI
КОМАНДА ІТАЛІЇ
MARKUS EICHBERGER
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
ROMAN WUSCH
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
THOMAS BECHER
КОМАНДА НІМЕЧЧИНИ
CORY HANSON
КОМАНДА КАНАДИ
MATT WAREING
КОМАНДА КАНАДИ
PAT GLAUDE
КОМАНДА КАНАДИ
ALVARO LUIZ SCHEFFER
КОМАНДА БРАЗИЛІЇ
CARLOS PRATES SACHS
КОМАНДА БРАЗИЛІЇ
CASSIO DE OLIVEIRA KROSSATZ
КОМАНДА БРАЗИЛІЇ
MANFRED PRELOSCHNIK
КОМАНДА АВСТРІЇ/ШВЕЙЦАРІЇ
ERNEST HEGGLI
КОМАНДА АВСТРІЇ/ШВЕЙЦАРІЇ
THOMAS RINGLER
КОМАНДА АВСТРІЇ/ШВЕЙЦАРІЇ
BEN PROFITT
КОМАНДА США