Зустріч з друзями, на вищому рівні.

Фестиваль BMW Motorrad Days 2019.

Впродовж трьох днів у баварському місті Гарміш-Партенкірхен все знову обертається навколо однієї і тієї самої пристрасті: мотоцикли на BMW Motorrad Days. Складна програма з живою музикою і екшн-шоу, актуальними байками та численними світовими дебютами привертає близько 40 000 відвідувачів у місто біля найвищої точки Цугшпітце з 5 по 7 липня. І це не просто шанувальники BMW Motorrad, водії мотоциклів різних брендів приїжджають на вихідні - саміт для друзів, родин і мотоциклетного спільноти.

Подія та програма.

Подія та програма.

Ви не знайдете більше людей і мотоциклів: протягом трьох днів ви та нові байки в центрі уваги. Як частина спільноти, ви перебуваєте у серці трюкових шоу, тест-драйвів, поїздок на байках і живих музичних виступів. З нетерпінням чекаємо на возз'єднання зі старими знайомими та можливість завести нових друзів!

+ Детальніше

Проїзд та проживання.

Проїзд та проживання.

Для багатьох байкерів поїздка на BMW Motorrad Days вже сама приносить багато вражень, оскільки вони подорожують рядом красивих маршрутів через Альпи до Гарміш-Партенкірхена. Сплануйте свою власну подорож зараз і перетворіть її на незабутній тур. Ви також можете знайти інформацію про варіанти розміщення у цьому ідилічному місці біля підніжжя гори Цугшпітце.

+ Детальніше

ЧаПи (FAQ) – Відповіді, які ви шукали.

ЧаПи (FAQ) – Відповіді, які ви шукали.

Ви один з 40 000 фанатів мотоциклів, які подорожують на BMW Motorrad Days до Гарміш-Партенкірхена? Тоді, можливо, у вас є кілька питань, на які ми із задоволенням відповімо заздалегідь.

+ Детальніше

Таким був фестиваль BMW Motorrad Days 2018.

Таким був фестиваль BMW Motorrad Days 2018.

Погляньте на основні події минулого року та відчуйте насичений настрій на майданчиках. Найкраще опинитися там особисто. Дозвольте собі зарядитися враженнями на захоплюючій подія 2018 роки для міжнародної спільноти мотоциклістів.

+ Детальніше

Історії, які можуть вас зацікавити

spinner