Просто чудово.

BMW Motorrad Days 2018: спільноті сподобалось!

Це стало обов'язковою подією для шанувальників мотоциклів BMW. Розташований серед приголомшливих гір Цугшпітце у Німеччині, більше 35 000 відвідувачів з усього світу зібралися, щоб відсвяткувати свою загальну пристрасть до мотоциклів. Серед яскравих подій цього року були виступи Busty Wolter з його вільними мотокросами, а також захоплюючі дух шоу стант-райдерів Mattie Griffin і Dirk Manderbach, які викликали у глядачів захоплення. Дерев'яний "котел" мотодрому складався приблизно з чотирьох ревучих BMW R 25, у той час як шини диміли та верещали на дрифт-шоу на спортивній арені.
Ще однією визначною пам'яткою була презентація кольорів нової серії та спеціального забарвлення - завдяки дизайнерській лінійці "Option 719" нові яскраві поєднання створили атмосферу виставкового намету. Хвилювання не згасало і ввечері: групи та діджеї внесли свій вклад у підтримку настрою до пізньої ночі.
Фестиваль був дуже успішним, з самого початку та закінчуючи в неділю типовим німецьким "Gemütlichkeit" (затишним, розслаблюючим відчуттям). Незважаючи на те, що всі почали збиратися, щоб повернутися в усі куточки світу, плани вже намічаються на 19-ий фестиваль BMW Motorrad Days, 5-7 липня 2019 року. Помічайте у своїх календарях вже сьогодні! Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами.  

Нові мотоцикли, свіжі кольори, аксесуари під замовлення.

Враження від BMW Motorrad Days - це все з перших рук. У виставковому наметі, прямо поруч з виставковою ареною, відвідувачі змогли ознайомитися з поточним модельним рядом, а також з колекцією BMW Motorrad Ride & Style. Протягом усіх трьох днів експерти проводили там бесіди, відповідали на питання, ділилися історіями, а також розголошували інтригуючі факти та довідкові відомості про мотоцикли. У виставковому наметі "Spezial" бренд продемонстрував практичну кастомізацію. Відвідувачі ознайомилися з модельним рядом "Option 719", в якому вони могли знайти фрезеровані кришки головок циліндрів, підніжки, важелі гальма та зчеплення, ковані колеса, спеціальні забарвлення та деталі, що підвищують потужність, для налаштування своїх мотоциклів. Нові тенденції забарвлення та колірні поєднання були особливо цікавими. 

+ Детальніше

Екшн і шоу

Motocrosser extravaganza.

Motocrosser extravaganza.

Просто захоплююче. Шикарне шоу від талановитих фрістайлерів Busty Wolter, Kai Haase, Davide Rossi та Lukas Weis! Їхнє FMX Show кидало виклик гравітації за допомогою трюків і стрибків, які змушували їх парити у повітрі на своїх мотоциклах, однією рукою на сидіння або, на частку секунди, взагалі без контакту з байком. Неймовірні варіації сальто, які ці хлопці можуть здійснити. Наприклад, стійка на руках у бекфліпі, плюс перекидання та бекфліп суперменаи. Чистий кайф, який вимагав виклику на біс.  

+ Детальніше

Street Bike Freestyle Show.

Street Bike Freestyle Show.

Грім оплесків за настільки стійкий артистизм. Трюки Mattie Griffin (Ірландія) і Dirk Manderbach (Німеччина) довели їхні байки до межі - навіть на мокрому асфальті - вразили публіку своїм першокласним Street Bike Freestyle Show. Дует змінював один одного, демонструючи глядачам їхнє паління резини у зворотному напрямку, зупинку, катання на байках, серфінг на мотоциклі та фронтальні перевороти - весь час верещали шини. Ніхто не хотів, щоб це шоу закінчилося!

+ Детальніше

Чисті хвилювання на восьми колесах.

Чисті хвилювання на восьми колесах.

Шоу відчайдухів в оригінальному мотодромі, побудованому у 1928 році, завжди приваблює публіку. Зі сталевими нервами ці мотоциклетні акробати одночасно каталися на чотирьох BMW R 25 по крутому схилу цієї шестиметрової дерев'яної конструкції, схожої на котел відьми. Всі три дні ці артисти крутого повороту з'являлися майже щогодини, щоб влаштувати своє дивовижне шоу. Ми слідкували за шоу наживо.

+ Детальніше

Ковзання, дрифтинг, пришвидшення.

Ковзання, дрифтинг, пришвидшення.

Шини нагрілися - ви могли бачити їхнє сяйво та розмитість - на дрифт-шоу Ritzmann Motorsport на спортивній арені. Водії двох BMW наважилися на граничне поперечне та тягове водіння, демонструючи елегантність дрифтингу. Натовп був близький до дії, на їхніх обличчях з'явилося хвилювання.  

+ Детальніше

Повний вперед.

Повний вперед.

Найкраще за 40 років було представлено на шоу BMW Motorrad Ride & Style Fashion Show. Марка представила свій вінтажний одяг для мотоциклів, а також свою поточну колекцію з особливої колекції "40 Years". Хоча стилі та матеріали сильно змінилися за десятиліття, то, як і зараз, мова йде про нестримну любов до катання та спрагу до пригод. У той же час основна ідея завжди звучить голосно та ясно: куди б ви не прямували, ваша друга шкіра пропонує вам безпеку та комфорт. Для ідеального досвіду катання.  

+ Детальніше

Приєднуйтесь і спробуйте

Перевірки та семінари.

Перевірки та семінари.

Збірка, розмови та отримання інформації: вже з першого дня заходу відвідувачі взяли участь у мотоциклетних семінарах BMW Bike Check і Navigator. До неділі колеги з BMW Motorrad пропонували гостям свої знання в області післяпродажного обслуговування, детально перевіряючи свої мотоцикли. Вони також були готові дати ряд порад з монтажу аксесуарів. У Navigator Training School учасники семінару отримали безцінні поради з перших вуст про те, як оптимально використовувати мотоциклетний навігатор BMW Navigator VI. Дивитися відео з Facebook тут.

+ Детальніше

Тільки для дітей.

Тільки для дітей.

Ні шуму, ні вихлопу. Але дитячий ще не означає легкий. Фестиваль BMW Motorrad Days надав дітям від 6 до 14 років, гонщикам наступного покоління, можливість вперше познайомитися зі світом мотоциклів і відчути себе у тестовій їзді. Заїзд "Kid`s Trial" на арені змагань був присвячений спритності і концентрації, а також навчанню керуванню тілом і транспортним засобом. Чому без шуму і вихлопу? Все було зроблено виключно на електричних пробних мотоциклах. Багато дорослих теж хотіли спробувати!

+ Детальніше

Відривались разом.

Відривались разом.

Незабутні дорожні поїздки, оточені такими приголомшливими альпійськими пейзажами, були родзинкою на торті BMW Motorrad Days. Тури на повний день і півдня, а також "панорамні" тури ідилічними гірськими пейзажами на всі три дні. Цього року мотоциклісти з усього світу знову взяли участь у традиційному конвої. Традиційним був і легендарний "Класичний конвой" з безліччю класних машин, які проїхалися вулицями Гарміш-Партенкірхена. На виставці Custom Ride-Out в центрі уваги також сяяли десятки різноманітних, але все ж вражаюче зібраних мотоциклів.  

+ Детальніше

Виставки

Що нового на кастомній сцені.

Вся справа у назвах. Це також відноситься до постійно зростаючої сцени кастомізації, чиї виставкові намети були розташовані у так званому "селищі кастомізації" – Custom Village. Ось хто показував свої вироби з п'ятниці по неділю: Bad & Bold, Dr. Footers, Fabrica Svizzera, Hammer Kraftrad, Kingston Custom, MotorCircus, Nagel Motors, Senger, South Garage, Temple Choppers, Berham Customs, Unit Garage, Urban Motor, VTR Customs і Walzwerk.  

+ Детальніше

Сильніші разом.

Сильніші разом.

Серце будь-якого мотоцикліста буде битися тут швидше. Прибл. 80 експонатів і партнерів продемонстрували свої ексклюзивні продукти для любителів мотоциклів. Ви могли знайти широкий вибір того, що допоможе зробити останні штрихи на вашому байку від таких постачальників, як Touratech, Wunderlich, SW-Motech, Siebenrock, Hornig, Dr. Jekill & Mr. Hyde, ZTechnik і Sena. Престижні виробники шин, такі як Metzeler і Bridgestone, також представили свій поточний асортимент шин. На BMW Motorrad Days 2018 було доступно безліч інших практичних послуг - відвідувачі могли отримати заміну мастила, обслуговування шин або оцінку ремонту в будь-який день заходу. Намет "BMW Motorrad Travel, Training, Testride" був відмінним місцем, щоб почати планувати свою наступну пригоду, організувати пробні тренування або замовити пробну поїздку. 

+ Детальніше

Люди та мотоцикли

Одна велика родина - велика спільнота.

Одна велика родина - велика спільнота.

Куди б ви не подивилися, ви знайдете людей з усього світу на BMW Motorrad Days. Ви не просто чули англійську, італійську, іспанську та французьку мови. Ви також могли зустріти голландців, поляків, швейцарців, австрійців і скандинавів. Група байкерів з Данії захоплювалася неймовірними трюками. "Ми також можемо освоїти новітнє обладнання для наших мотоциклів", – сказав один данський гонщик. Що приваблює людей у Гарміш-Партенкірхені? За словами Ханса і Петри Фасбендер: "BMW Motorrad - це наша пристрасть, тому немає іншого місця, де ми б хотіли бути, крім як тут. Крім того, немає нічого кращого, ніж запах бензину та палаючої гуми! У цілому, атмосфера тут на фестивалі BMW Motorrad Days не може бути кращою."  

+ Детальніше
«
BMW Motorrad - наша пристрасть, тому немає іншого місця, де ми б хотіли були. »

Петра Фасбендер, відвідувач

На дорогах.

На дорогах.

Брендований байк Pure & Crafted Signature Bike їздить протягом чотирьох місяців по всій Європі. Безліч гонщиків по черзі шукали захоплюючі маршрути, неабияких виробників і найталановитіших механіків. Увечері в п'ятницю естафета була передана на арені. Дивитися відео з Facebook тут. Майл Стевіч і Бен Арслан поїхали на байку Signature Bike з Парижа до Великобританії, щоб відвідати виробника підсилювачів Marshall та інші місця. На BMW Motorrad Days вони передали мотоцикл редактору Craftrad Яну Йосвігу. Тепер R nineT Pure Custom з полотняними кофрами та фрезерованими і оздобленими за індивідуальним замовленням деталями знову у дорозі...

+ Детальніше

Зірки та гламур.

Прибувши на BMW Motorrad Days вперше в минулому році, Вінсент Вайс знову повернувся в 2018 році в якості спеціального гостя вечірки. Співак і представник бренда BMW Motorrad був натхненний різноманітністю виставок. Особливо його вразили п'ятничні шоу на арені подій. Співак також був обраний переможцем і став щасливим володаром F 850 ​​GS. Ще одна постійна зірка у Гарміш-Партенкірхені - актор Ханнес Яніке. З 2008 року він спілкувався з натовпом кожен день заходу. Його аргументація зрозуміла: "Тут я зустрічаю всіх своїх друзів з BMW Motorrad раз на рік. Це завжди схоже на повернення додому ". Ханнес прибув з K 1600 Bagger. "Це ідеальний мотоцикл, який дуже керується подібно до автомобіля. Беггер настільки безпечний на дорозі, навіть у поганих погодних умовах - це відмінний мотоцикл".

+ Детальніше
«
Тут я зустрічаю всіх своїх друзів з BMW Motorrad раз на рік. Це завжди схоже на повернення додому »

Ханнес Яніке, актор

Атмосфера

Вечірка, вечірка і ще раз вечірка.

Вечірка, вечірка і ще раз вечірка.

Триденна вечірка, хто міг встояти перед веселощами? Все почалося з виступу Bogus Brothers на урочистій вечірці у тентовому наметі BMW Motorrad. Група з п'яти осіб підбадьорила натовп і підготувала ґрунт для повного настрою на всі вихідні. Були також серйозні веселощі на Roadshow Роба Райана у мотодромі - з олдскульним рокабілі, кантрі і блюзом. Після дня, насиченого подіями, багато відвідувачів відпочивали навколо багаття під звуки гітари Джиммі Роджерса. У наметі для вечірок атмосфера була не менш яскрава завдяки команді DJ Radio Gong і групі Dreirad. DJ Роберт змусив натовп рухатися в американській ложі.

+ Детальніше
«
Мені приємно, що фестиваль BMW Motorrad Days приваблює так багато людей. »

Маркус Шекле, гість

Програма 2018.

Розклад 2018
PDF   |   0.67 MB   |   Англійська
This is disclaimer text for gpx download files.

Історії, які можуть вас зацікавити

spinner