Фестиваль для фанів і друзів.

Фестиваль BMW Motorrad Days 2018.

Три дні вечірок, їзда мальовничими альпійськими дорогами та, звичайно ж, спілкування з однодумцями – 18-й за рахунком фестиваль BMW Motorrad Days пройде у Гарміш-Партенкірхені з 6 по 8 липня 2018 року. Це справжнє свято для будь-якого мотоцикліста. Щороку близько 40 000 любителів мотоциклів зустрічаються біля підніжжя Цугшпітце – найвищої гори Німеччини – щоб поспілкуватися, подивитися виступи стант-райдерів, першими побачити нові моделі BMW Motorrad і просто відмінно провести час. Тут можна не тільки подивитися на нові моделі мотоциклів, а й покататися на них гірськими серпантинами. І це – ще не вся програма фестивалю.

Таким був фестиваль BMW Motorrad Days 2018.

Таким був фестиваль BMW Motorrad Days 2018.

Щороку він є головною подією у календарі подій міжнародного співтовариства мотоциклістів - Фестиваль BMW Motorrad Days. Ви можете знайти основні моменти цього року тут. 

+ Детальніше

Проїзд та проживання.

Проїзд та проживання.

Навіть подорож на BMW Motorrad Days - це вже свято. Тут ви можете знайти найкращі маршрути до Гарміш-Партенкірхена та інформацію про варіанти проживання біля підніжжя гори Цугшпітце.

+ Детальніше

ЧаПи (FAQ) – Відповіді, які ви шукали.

ЧаПи (FAQ) – Відповіді, які ви шукали.

Ви один з 40 000 фанатів мотоциклів, які подорожують на BMW Motorrad Days до Гарміш-Партенкірхена? Тоді, можливо, у вас є кілька питань, на які ми із задоволенням відповімо заздалегідь. 

+ Детальніше

Історії, які можуть вас зацікавити

Мотоцикли, які можуть вас зацікавити

spinner