Часті питання

Варто знати.

Близько 40000 любителів мотоциклів щорічно відвідують BMW Motorrad Days. Ви хочете бути одним з них? Тут ви можете знайти відповіді на часті питання. 

Часті питання.

Що таке фестиваль BMW Motorrad Days?

BMW Motorrad Days - один з найбільших мотоциклетних заходів у Європі, який пропонує тестові поїздки, захоплюючі стант-трюки, живу музику, вечірки та найостанніші моделі і пропозиції від BMW Motorrad. Захід проходить щорічно у Гарміш-Партенкірхені та привертає більше 40 000 відвідувачів з більш ніж 40 країн.  

Де проходить BMW Motorrad Days?

У баварському містечку Гарміш-Партенкірхен на місці парковки канатної дороги Hausbergbahn. 

Точна адреса: Am Hausberg, 82367 Гарміш-Партенкірхен, Німеччина.

Чи потрібен мені квиток і скільки коштує вхід?

Вам не потрібен квиток, вхід вільний.
Для деяких видів діяльності, таких як тестова поїздка або катання в парку Ендуро, на місці потрібно придбати "Rider's Pass" (пропуск для мотоцикліста). Пропуск дає право на участь після реєстрації.

Як я можу взяти участь у активній їзді?

Для деяких активних видів їзди вам потрібен "Rider's Pass" – пропуск для мотоцикліста, який дозволяє вам брати участь після реєстрації. Rider's Pass доступний на сайті, отримати, наприклад, можна на інформаційних стійках.
Зверніть увагу, що вам потрібна дійсне водійське посвідчення для мотоцикла (міжнародне водійське посвідчення для мотоцикла для громадян, які не є членами ЄС), посвідчення особи або паспорт та повний комплект захисного одягу (екіпірування) для мотоциклів.
До необхідного екіпірування для мотоциклів входять мотоциклетний шолом із позначкою відповідності ECE 22, рукавички для мотоциклів (повне покриття пальців), чоботи/черевики для мотоциклів (без кросівок), мотоциклетний одяг (куртка та штани) з протекторами (мінімум для спини та колін). На жаль, брати участь без повного набору захисного спорядження неможливо.& ;

Чи можу я протестувати моделі BMW Motorrad на BMW Motorrad Days?

Так, ви можете перевірити поточні моделі BMW Motorrad на наших керованих тестових поїздках. Зареєструйтесь на сайті. Ви повинні заздалегідь отримати "Rider's Pass" – пропуск для мотоцикліста. Це можна зробити, наприклад, на інформаційних стійках.
Зверніть увагу, що вам потрібна дійсне водійське посвідчення для мотоцикла (міжнародне водійське посвідчення для мотоцикла для громадян, які не є членами ЄС), посвідчення особи або паспорт та повний комплект захисного одягу (екіпірування) для мотоциклів.
До необхідного екіпірування для мотоциклів входять мотоциклетний шолом із позначкою відповідності ECE 22, рукавички для мотоциклів (повне покриття пальців), чоботи/черевики для мотоциклів (без кросівок), мотоциклетний одяг (куртка та штани) з протекторами (мінімум для спини та колін). На жаль, брати участь без повного набору захисного спорядження неможливо.

Де я можу поспати?

Доступні закриті зони для кемпінгу. Вам потрібно взяти з собою намет, спальний килимок і спальний мішок. Намети не охороняються. Будь ласка, не залишайте цінності, готівку, кредитні картки тощо в наметах без нагляду, оскільки ми не несемо відповідальність за збереження ваших речей. Зведення наметів - це теж ваш власний ризик. 
Зверніть увагу: парковка для автобудинків не доступна на майданчиках і навколо них. Будь ласка, направте свої автобудинки до кемпінгу "Am Wank" або в Грайнау (плата необхідна, підключення до електрики та води).
Вам не подобається кемпінг? Туристична інформація Гарміш-Партенкірхена буде рада допомогти вам: https://www.gapa.de/en/Footer-1-5/About-us/GaPa-Departments/Central-Reservation

 

А що з їжею та напоями? Що там поїсти?

Доступний широкий асортимент їжі та напоїв (вегетаріанська, веганська, баварська та міжнародна) з раннього ранку до пізньої ночі.

Що з дітьми?

Діти з великим задоволенням вітаються на BMW Motorrad Days! Доступна спеціальна дитяча доріжка, а також догляд за дітьми (надувний повітряний замок, дитячий макіяж тощо).  

I’m coming by motorcycle / car. What routes can I take? Is there any public transport?

Враження від BMW Motorrad Days вже починаються на вашому шляху. Незалежно від того, з якого боку ви наближаєтеся до цієї події, ви будете подорожувати звивистими путівцями серед чудового гірського регіону Землі Верденфельзера. Пейзаж навколо Гарміш-Партенкірхена настільки живописний, що ви захочете покататися на байку в вихідні дні. Ми зібрали найкращі маршрути для вас тут.


Ви також можете дістатися до BMW Motorrad Days, користуючись громадським транспортом. До залізничного вокзалу Гарміш-Партенкірхен можна дістатися залізницею (Deutsche Bahn - німецька залізниця), баварський поїзд Zugspitzbahn зупиняється безпосередньо на місці події (залізнична станція Hausberg – Хаусберг).

Де я можу паркувати свій мотоцикл/автомобіль?

Стоянки для мотоциклів розташовані безпосередньо біля кемпінгів для всіх відпочиваючих. Крім того, додаткова парковка є на дорозі Alpspitzstrasse та на льодовому стадіоні (Eisstadion). На жаль, немає визначеної стоянки для автомобілів, користуйтеся загальнодоступною парковкою у місті.

Я не буду спати на території події. Як я повернуся ввечері до свого готелю?

Безкоштовні маршрутні автобуси доступні ввечері, щоб доставити вас із вашого готелю в околицях до BMW Motorrad Days і назад. Інформація про розклад руху автобусів та маршрути доступні у інформаційних стійках та розкладах руху автобусів на кінцевій зупинці автобусів на місці проведення заходу.


Що варто залишити вдома?

На місці події заборонені: Сігвеї, дрони, зброя, наркотики, легкозаймисті рідини та інші небезпечні речовини, феєрверки тощо. Також у наповнених людьми зонах забороняється мати банки або інші предмети зі скла або з хрупкого, осколкового чи особливо твердого матеріалу. Зверніть увагу на правила кемпінгу, розміщені на сайті.  

Чи є якісь періоди відпочинку чи спокою, яких мені потрібно дотримуватися у місцях кемпінгу?

Ми б просили вас проявити увагу до всіх, хто навколо вас, у будь-який час, особливо вночі. Динаміки та звукові системи заборонені. Зверніть увагу на правила кемпінгу, розміщені на сайті.  

Чи дозволено робити барбекю в зонах кемпінгу?

Допускається використання невеликих і технічно бездоганних вугільних барбекю з підставкою або газовою плитою, якщо вони не становлять небезпеки пожежі та не заважають оточуючим димом і сильним запахом. Зверніть увагу на правила кемпінгу, розміщені на сайті.

Чи будуть якісь відеозйомки чи фотографування на BMW Motorrad Days?

Ми хотіли б зазначити, що фотографи та знімальні групи, замовлені нами, будуть на місцях події.
Входячи на теріторію фестивалю, ви безповоротно погоджуєтесь на неоплачене використання вашого зображення та свого голосу для фотографій, прямих передач, трансляцій та/або записів вашого зображення/вашого голосу. Це зроблено організатором заходу або уповноваженими ними сторонами у зв'язку з фестивалем, і ви даєте згоду на їхнє використання у всіх теперішніх та майбутніх засобах масової інформації (особливо у вигляді звукових та графічних носіїв, а також цифрового поширення, наприклад, через Інтернет).

Чи допускаються собаки на території фестивалю?

Собаки дозволені тільки у вільних місцях і завжди повинні бути на повідку. Бійцівські породи відповідно до правил баварських бійцівських собак, як правило, заборонені. Винятки поширюються на собак-поводирів для сліпих або собак-помічників. 

Де я можу отримати офіційний товар для фанатів BMW Motorrad Days?

Ви можете придбати офіційні футболки, толстовки та кепки BMW Motorrad Days, щоб взяти з собою в якості сувенірів, у фан-магазині.  

Чи доступний BMW Motorrad Days для інвалідів та чи є спеціальні пристосування?

Місця для паркування для інвалідів і туалети для інвалідів доступні на території заходу. Як правило, більшість наметів і майданчиків для заходів має спеціальні пристосування.

Завантажити.

Розклад 2018
PDF   |   0.67 MB   |   Англійська
This is disclaimer text for gpx download files.

Історії, які можуть вас зацікавити

МОТОЦИКЛИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

spinner