Їзда у повітрі.

BMW Motorrad і LEGO Technic створюють концептуальну модель Hover Ride.

Відкриття нових горизонтів завжди було частиною BMW Motorrad. Майбутнє мобільності повно сюрпризів - як видно з «літаючого опозита». Спочатку був конструктор.

Дизайнери LEGO відчули смак крові. Вони шукають свою наступну пригоду. Данці вже побудували мініатюрний конструктор R 1200 GS з кольорових кубиків. "Ви можете створити що завгодно з LEGO Technic, навіть майбутнє", - впевнено каже дизайнер Ларс Тигесен. З цими натхненними думками команда LEGO і BMW Motorrad поставили перед собою нове завдання.  

+ Детальніше

Амбітна мета: розробити футуристичний байк, який буде відповідати на питання про те, як будуть їздити на мотоциклі в майбутньому. Хаотичний світ: дизайнери LEGO використовують свій власний конструктор в якості основи для створення концептуального байка. Те, що сталося далі, феноменально. Байк майбутнього складається з тих самих деталей, що і LEGO Technic R 1200 GS Adventure, що становило серйозну проблему для дизайнерів BMW Motorrad.

+ Детальніше

BMW дає вам крила.

Вони досягають неможливого. Співробітники у Мюнхені втілюють данське бачення в життя і розвивають справжній ширяючий байк з конструктора - літаючий мотоцикл, який пливе над асфальтом. Hover Ride. Александер Букан, Директор BMW Motorrad з розробки транспортних засобів, захоплений цим баченням майбутнього: "Створення придуманої, уявної моделі з деталей конструктора LEGO Technic BMW R 1200 GS Adventure - це чудова ідея та чудова творче завдання.

Концепція мала дизайнерську ДНК від BMW Motorrad з типовими елементами, такими як опозитний двигун і характерний силует GS, а також вплив парадигми дизайну LEGO Technic". Їздіть всюди та створюйте майбутнє. Схоже, що LEGO Technic і BMW Motorrad - духовні брати. 

+ Детальніше

БАЙК З КУБИКІВ

Два партнери по проекту вже довели в минулому, що вони поділяють спільну точку зору: ми можемо припустити, що BMW R 1200 GS Adventure був майже всюди на цій планеті, але ніколи раніше не був в офісі Ларса, в місті Біллунд у Данії. Ларс сидить за своїм столом; поруч з ним стоїть чудова машина вагою 260 кілограмів, потужністю 125 к.с. Данець спостерігає за мотоциклом; його погляд сканує вилку, потім він звертає свій погляд знову до своєї хитромудрої ілюстрації. 

+ Детальніше

ФАНТАЗІЯ МАЄ НАМІР СТАТИ РЕАЛЬНІСТЮ

Що робить цей мотоцикл у цьому офісі? Данець працює дизайнером у LEGO Group майже 25 років. Він уже більше п'яти років розробляє транспортні засоби для LEGO Technic. Він зобов'язаний BMW Motorrad тим, що машина знаходиться поруч з його столом. У серпні 2015 року мюнхенська компанія вперше зв'язалася з архітектором конструкторів з Біллунда. Ідея полягала в тому, щоб створити модель LEGO Technic з реальної машини. Датська компанія з виробництва іграшок вже працювала з BMW Group над реалізацією MINI Cooper у лінійці LEGO Creator. Фахівці з технічного ремесла вже розробляли мотоцикли. Але до сих пір це були тільки віртуальні моделі. Тепер справжній мотоцикл буде "позувати як модель". 

+ Детальніше

GS задовольняє всі вимоги.

GS задовольняє всі вимоги.

На ранніх етапах реалізації ідеї було розглянуто кілька байків. Але модель Adventure вийшла на перше місце в процесі вибору. Всі моделі оцінювалися за трьома критеріями, важливим для LEGO Technic під час розробки нової моделі: функціональність, автентичність і складність складання. R 1200 GS Adventure об'єднує всі ці якості.  

+ Детальніше

Розпалювання амбіцій.

Коли Ларс почув про цю ідею, йому стало ясно: це буде його проект. "Я дуже захоплююсь мотоциклами, і те, що мені здалося особливим, це дизайн цих машин з ретельною увагою до деталей", - пояснює дизайнер. Але, не дивлячись на його великий досвід, цей проект все ж ставить перед ним нові завдання. "Це особливий мотоцикл з багатьма нетрадиційними властивостями.

Вилка, коромисловий важіль і одиночний маятник на задньому колесі. Я розробляв багато мотоциклів з LEGO Technic у минулому, але ніколи не працював з особливими елементами, подібними до цих", - каже нам Ларс. Завдання пробуджує його амбіції, і він відразу ж починає працювати. 

+ Детальніше

Працює як перекладач.

Працює як перекладач.

Велика зустріч з BMW Motorrad відбувається через місяць після першого контакту. Вже є початковий прототип мініатюрного Adventure на столі конференц-залу. Модель вражає, партнери можуть дійти згоди, і проект починається. Ларс береться за справу без зволікання. З мотоциклом - найважливішим інструментом, який стоїть поруч з його столом на етапі проектування. "Це була велика підмога, бо я зміг ретельно розглянути деталі та виміряти пропорції". Робота Ларса аналогічна роботі перекладача. Він слухає оригінальну машину, записує слова, вимовлені металевим байком, обмірковує їх і перекладає на мову LEGO Technic. Ось як з'явилося кілька моделей, які зараз на шляху до Мюнхена. 

+ Детальніше

КОЖЕН ГРАЄ З КУБИКАМИ LEGO

Зустрічаючись з відповідальними дизайнерами у BMW Motorrad, Ларс демонструє свої прототипи. Вони в захваті від того, що їхня машина використовується у LEGO Technic. Але шлях до ідеальної копії ще не завершений.  

+ Детальніше

Він залишається предметом обговорення, деталі коментуються і, звичайно ж, з ним грають. Звільнені від обмежень і правил, баварці будують свої власні віртуальні моделі, і конструкторська лихоманка поширюється швидко як лісова пожежа сусідніми відділами.

+ Детальніше

Найскладніша задача.

Найскладніша задача.

Ларс повертається у Данію з новим імпульсом. Його докладні знання про машину також поповнилися. Це такі дрібниці, як те, що логотип на машині сидить криво, поки гонщик не сяде у сідло; тільки тоді він стає прямо. Напрямок проектів Ларса вірний. "Це була дійсно творча дискусія, але у нас все одно були однакові думки", - каже дизайнер LEGO, описуючи свій візит. Після повернення в Данію односторонній маятник відчуває здатності Ларса по максимуму. "Було важко зробити його стійким, тому що це лише пластик". Проте, данці зуміли побудувати важливу частину з існуючих кубиків. Жоден елемент LEGO не повинен був бути спеціально створений для його моделі GS. "Мені не довелося йти на будь-які компроміси", - Ларс розповідає нам про найскладнішу задачу під час реалізації. 

+ Детальніше
«
Побачити студію дизайну в Мюнхені було для мене чимось на зразок натхнення. »

Ларс Тігесен

ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ТЕСТ

Його завзятість у результаті увінчалася успіхом. Коли дизайнери BMW Motorrad приїхали у штаб-квартиру LEGO в березні 2016 року, у модель були внесені останні штрихи. Після цього вона повинна була пройти через суворі оцінювання дизайну LEGO. Але коли перевіряючі не знайшли недоліків і дали добро, "всі були щасливі", як сказав Ларс. Тепер він готується до своєї наступної пригоди з GS: їзді на мотоциклі бездоріжжя в ендуро-парку Хехлінген.    

+ Детальніше

Історії, які можуть вас зацікавити

МОТОЦИКЛИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

spinner