40 років пригод

Ювілейна серія моделей GS

Готовий до будь-яких випробувань: з 1980 року GS є синонімом пригод і безмежної тяги до відкриттів – як на дорозі, так і на бездоріжжі. 40 років тому ми вперше представили R 80 G/S в якості концептуальної моделі першого туристичного ендуро, і з ним ми заклали основу для історії успіху GS. Ювілей ми відзначаємо випуском спеціальних варіантів виконання наших моделей GS. Моделі з серії «40 Years GS» – це данина поваги духу #SpiritofGS. Вони вражають новітніми технологіями, а їх дизайн натхненний легендарним R 100 GS і нагадує про витоки GS.

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ДЛЯ ЮВІЛЕЙНОЇ ВЕРСІЇ

Натхненні легендою

Найбільш передові технології і ностальгічний дизайн: моделі з лімітованої серії 40 Years GS відсилають до легендарного R 100 GS, який за своє чорно-жовте забарвлення отримав прізвисько «Джміль».

  R 1250 GS – спеціальна серія 40 Years GS

  R 1250 GS в спеціальній версії 40 Years GS з золотистим кермом і колесами, а також чорно-жовтим сидінням Rallye.

  R 1250 GS Adventure – спеціальна серія 40 Years GS

  Легендарний образ: R 1250 GS Adventure у версії Edition 40 Years GS з контрастними жовтими смугами і захистом рук, а також золотистими колесами, кермом і супортами.

  F 850 GS – спеціальна серія 40 Years GS

  Пофарбований в чорний колір Black Storm з яскраво-жовтими акцентами і анодованими колісними дисками золотого кольору, F 850 GS лімітованої серії 40 Years GS ніде не залишиться непоміченим.

  F 850 GS Adventure – спеціальна серія 40 Years GS

  F 850 GS Adventure лімітованої серії 40 Years GS з чорно-жовтим сидінням, анодованими золотими колесами і безліччю ефектних жовтих деталей натхненний легендарним R 100 GS.

  F 750 GS – спеціальна серія 40 Years GS

  Чорні колісні диски, захист рук і написи 40 Years GS жовтого кольору – ключові візуальні відмінності ювілейної серії F 750 GS.

  G 310 GS – спеціальна серія 40 Years GS

  Модель G 310 GS Edition 40 Years GS в кольорі Cosmic black з телескопічною вилкою золотистого кольору і яскравими жовтими смугами – молодший GS теж отримав спеціальне виконання.

  R nineT Urban G/S – спеціальна серія 40 Years GS

  Колір Black Storm metallic, чорно-жовте сидіння з написом 40 Years GS і жовтий захист рук: так виглядає модель R nineT Urban G/S Edition 40 Years GS.

  40 РОКІВ ПРОГРЕСУ

  Прийшов, поїздив, переміг

  Прийшов, поїздив, переміг

  Коли гоночні прототипи GS 80 виграли дві золоті медалі на світовому чемпіонаті з ендуро Six Days World Championship в 1978 році, мало хто міг припустити, яким тріумфом обернеться їх запуск в серійне виробництво через два роки. Саме R 80 G/S заснував клас туристичних ендуро і залишається його лідером по сей день. GS вважають найвідомішим німецьким мотоциклом і однією з найважливіших моделей в історії – і ми знаємо чому. GS – це не просто мотоцикл, це філософія і відношення до життя.

  + Детальніше

  Передові технології

  Передові технології

  Динаміка і здібності на бездоріжжі, комфорт і витривалість на далеких дистанціях - якості, які GS розвиває протягом 40 років. Все це робить GS головним драйвером інновацій, адже він створений для того, щоб підкорювати та досліджувати нові важкодоступні маршрути.

  + Детальніше

  Знайти дилера

  Вам потрібно більше інформації? Або, можливо, тест-райд? Знайдіть офіційного дилера BMW Motorrad поруч з вами.

  Знайти дилера BMW Motorrad
  spinner