Ready, Set, Race

Ви готові, і ми теж

Ідеально оснащений для вашої наступної поїздки на гоночний трек: завдяки допоміжній підставці, М килимку для мотоцикла, комплекту накладок M і підігрівачам шин M ви будете готові до поїздки в найкоротші терміни. Оптимізоване одномісне сидіння M Endurance та система упорів для ніг M забезпечують кращий зворотний зв'язок при гальмуванні та проходженні поворотів. Карбонова накладка на задній частині завершує образ супербайка. Особливо практична функція: прикріпіть екшн-камеру до карбонової накладки на сидінні за допомогою адаптера та встановіть GPS-мишу реєстратора даних M разом з Laptrigger.

+ Детальніше
До конфігуратора external-link-arrow-slim
Спортивна допоміжна підставка та кріплення підставки

Допоміжна підставка дозволяє легко підняти мотоцикл за заднє колесо завдяки подвійному ряду коліщаток. Віна надзвичайно стійка і більш укріплена, ніж звичайні допоміжні підставки. Кріплення підставки M дозволяють зробити цей процес ще простішим. Високоякісний адаптер встановлюється на важіль заднього колеса і може залишатися на мотоциклі навіть під час їзди.

Килимок для мотоцикла M

Ексклюзивне місце для вашого мотоцикла: килимок не тільки має привабливий дизайн, але й захищає поверхню під мотоциклом. Ще одним бонусом є протиковзкий і вогнестійкий матеріал, з якого він виготовлений. Практичний килимок має розмір 250 x 105 см.

М комплект для підігріву шин

Обігрівачі шин M нагрівають спортивні шини та сліки до робочої температури в 90°C протягом 45 хвилин. Так, підвищений рівень зчеплення доступний вже з моменту виїзду з боксів, що забезпечує більшу безпеку та кращий темп на першому тренувальному чи гоночному колі.

M Carbon накладки на сидіння

Карбонові накладки M Carbon ідеально підкреслюють спортивний характер мотоцикла. Накладка на сидіння дозволяє через адаптер встановити екшн-камеру і GPS-мишу реєстратора даних M, разом з Laptrigger.

Комплект M Cover*

Просто зніміть дзеркала і кріплення номерного знака та встановіть накладки з комплекту M Cover - і ви готові виїхати на гоночну трасу.

*Лише для перегонів. Для використання тільки на гоночній трасі. Не допускається для використання на дорогах загального користування.

Система підніжок M

Легка та компактна система підніжок М, фрезерована на верстатах з ЧПУ, забезпечує максимальну свободу та зчеплення. Анодована в чорний колір з логотипами M та BMW, вона підкреслює динамічний вигляд моделі RR. Численні варіанти регулювання максимально тішать райдера з точки зору ергономіки та спортивності.

Чорне сидіння M Endurance, високе

На гоночній трасі як вдома: з висотою у 850 мм сидіння M Endurance забезпечує відмінну підтримку, особливо під час глибоких нахилів у поворотах.

Час показати себе

Справжній красень

Завдяки цьому ексклюзивному обладнанню ви можете зосередитися на собі та своєму новому, індивідуальному RR: високоякісні деталі M Carbon, такі як накладки бака, бічні накладки обтічника та крила коліс, гарантують ексклюзивний, спортивний вигляд - так само, як і система підніжок M з логотипами M та BMW. Складані та регульовані важелі гальма та зчеплення M, а також захисний кожух важеля гальма M чітко це підкреслюють. З цим RR ви будете завжди в центрі уваги.

+ Детальніше
До конфігуратора external-link-arrow-slim
Система упорів для ніг M

Легка та компактна система підніжок М, фрезерована на верстатах з ЧПУ, забезпечує максимальну свободу та зчеплення. Анодована в чорний колір з логотипами M та BMW, вона підкреслює динамічний вигляд моделі RR. Численні варіанти регулювання максимально тішать райдера з точки зору ергономіки та спортивності.

Складані важелі гальма та зчеплення М і захист важеля гальма М

Фрезеровані на верстатах з ЧПУ важелі гальма та зчеплення М, що складаються вгору, виготовлені зі стійкого до корозії анодованого алюмінію. Разом із захистом гальмівного важеля вони особливо міцно підкреслюють спортивність мотоцикла та роблять чітку заяву про безкомпромісну спортивність на дорозі.

Накладки на бак M Carbon

Накладки на бак M Carbon, надзвичайно стійкі до ударів та ультрафіолетового випромінювання та із високоякісною карбоновою структурою забезпечують вашому RR особливої міцності. Водночас, це зменшує загальну вагу RR.

Кришка повітрозабірника M Carbon

Повітрозабірник гарантує оптимальну подачу повітря - а його кришка M Carbon візуально підкреслює спортивність RR.

M Carbon бічні панелі обтічника

Бічні накладки обтічника M Carbon чітко заявляють про свою спортивність, причому не тільки з точки зору зовнішнього вигляду. Вони пофарбовані стійким до ультрафіолетового випромінювання глянцевим лаком і відрізняються особливою ударостійкістю.

Крила M Carbon

Крила коліс M Carbon спереду та ззаду захищають райдера та байк, а також підкреслюють динаміку мотоцикла завдяки відповідному спортивному дизайну.

ЕФЕКТИВНІСТЬ ПОЄДНУЄТЬСЯ З ВИТРИВАЛІСТЮ

Більше часу для боротьби за ідеальні результати

Ви шукаєте оптимальне оснащення для більш тривалих поїздок - наприклад, під час наступної поїздки на гоночний трек? Завдяки захистам осей М, захисту двигуна М та решітці радіатора ваш мотоцикл ідеально захищений від ударів камінням та подряпин. Більш високе тоноване скло забезпечує ідеальний захист від вітру і, таким чином, більший комфорт на високій швидкості. Необхідний багаж можна зручно розмістити в 10-літровій сумці на бак та 20-літровій задній сумці. 

+ Детальніше
До конфігуратора external-link-arrow-slim
M захист осей

М захисні кожухи осей виготовлені з високостійкого до стирання пластику для надійного захисту вилки і важеля заднього колеса від подряпин у разі падінь.

M захист двигуна

Захист двигуна M зі змінною пластиковою накладкою захищає двигун від подряпин від асфальту під час екстремальних маневрів у поворотах.

Сумка на бак, 10 л

10-літрова сумка на бак від BMW Motorrad ідеально пасує до гоночного дизайну мотоцикла. Вона не виступає зі свого місця та забезпечує достатній простір для ваших аксесуарів завдяки знімній внутрішній сумці з розширюваним об’ємом від 6 до 10 літрів.

Задня сумка, 20 л

20-літрова задня сумка від BMW Motorrad ідеально адаптована до гоночного дизайну мотоцикла. Вона встановлюється на пасажирському сидінні без спеціальних кронштейнів, а її розміри залишаються незмінними.

Захисні решітки радіатора

Захисна решітка від BMW Motorrad надійно захищає радіатор на гоночній трасі від частинок стертих шин і пошкоджень від ударів камінням. 

Тоноване вітрове скло, високе

Високе тоноване вітрове скло від BMW Motorrad має характерну для перегонів куполоподібну форму. Воно пропонує водієві оптимальний захист від вітру під час нахилу в поворотах і кращу видимість завдяки тонуванню. Також дозволяє помітно збільшити максимальну швидкість за рахунок зниження лобового опору.

spinner