Переможці міжнародного півфіналу

Швейцарія

Мотоцикл: IRON ANNIE

Португалія

Мотоцикл: Maverick

Україна

Мотоцикл: Unbreakable (Незламний)

Німеччина

Мотоцикл: Rabbit Ground Customizing x Unikatwerk

Сполучені Штати Америки

Мотоцикл: California Special R 18

Китайська Народна Республіка

Мотоцикл: Qingdao Junyi

Італія

Мотоцикл: R 18 Sturm and Drang

BMW Motorrad Customizing Championship - це конкурс кастомізації року! У рік нашого 100-річного ювілею ми надмірно святкуємо дух #SoulFuel. І що може бути кращим способом зробити це, ніж міжнародний конкурс кастомізації для R 18. Кастомайзери з усього світу створили щось унікальне. Шість мотоциклів було обрано професійним журі та один - шляхом відкритого голосування. Ці найяскравіші байки взяли участь у грандіозному фіналі в Берліні.

+ Детальніше

Кастомний мотоцикл R 18 Незламний від BMW Motorrad Україна спільно з Iron Custom Motors – абсолютний переможець BMW Motorrad Customizing Championship 2023!

Цей проєкт увійшов в історію!

+ Детальніше

Грандіозні проєкти створюються у важкі часи

Грандіозні проєкти створюються у важкі часи

Проєкт R 18 Незламний символізує кожного з нас у ці складні часи. Ми незламні і віримо в перемогу!

+ Детальніше

Зверніть увагу: Зображені транспортні засоби можуть бути оснащені аксесуарами сторонніх постачальників та/або компонентами, які не виробляються, не розповсюджуються та не тестуються компанією BMW. BMW Group не несе відповідальності за встановлення, характеристики та використання цих компонентів. УВАГА: встановлення аксесуарів сторонніх виробників може також погіршити характеристики водіння та/або скасування гарантійних зобов’язань на транспортний засіб! Керування модифікованими транспортними засобами та/або зі встановленими сторонніми деталями здійснюється на власний ризик. ТОВ «АВТ Баварія Україна» та офіційні дилери транспортних засобів BMW на території України не несуть відповідальності за пошкодження/знищення транспортних засобів та/або нанесення тілесних ушкоджень у зв’язку зі встановленням власником/користувачем транспортного засобу аксесуарів сторонніх виробників.

+ Детальніше

Більше R 18

spinner