Великі виклики та нові знайомства

International GS Trophy 2022

Вражаючі випробування через зубчасті скелі, пісок і багнюку, виснажливі маршрути та цікаві локації - райдери викладаються на повну. Серед омріяних пейзажів Албанії 4 вересня 2022 року розпочалася неймовірна позашляхова пригода: 8-мі змагання International GS Trophy. Цей виклик, тривалістю 7 днів - це унікальний досвід, який вимагає від учасників з усього світу численних навичок: мужності, майстерності та витривалості. Випробування, з якими зіткнулися 57 учасників, вимагали високого професіоналізму, але, перш за все, справжньої згуртованості команди - справжній #SpiritofGS.

ЯСКРАВІ МОМЕНТИ

Два роки підготовки до пригоди довжиною в тиждень

Близько 10 годин у день на мотоциклі та понад 1000 пройдених кілометрів: до такого виклику потрібно готуватися не один місяць. Два роки, якщо точніше. Оскільки після закінчення останніх замагань International GS Trophy, підготовка до цьогорічних вже почалась. Після багатьох тренувань і кваліфікаційних раундів, усі команди вже остаточно відомі. Незважаючи на те, що команди викладаються на повну, перемога - це справа другорядна. Адже ці змагання більше про нові знайомства, спільний досвід і згуртованість у колективі. Та все ж, зрештою, було дві команди, які вирвалися вперед: збірна Південної Африки виборола лідерство та виграла змагання як серед чоловічих, так і серед жіночих команд.

+ Детальніше

Наважтесь на неможливе

Наважтесь на неможливе

Кожен день райдери стикалися з новими випробуваннями на скелястих підйомах і у нескінченних грязьових ямах, пробивалися крізь ущелини та прокладали маршрути високогірними стежками, піщаними трасами і, навіть, вузькими стежками, призначеними для місцевих кіз. Вони долали заплановані випробування через дуже складні ділянки, а також незаплановані - як, наприклад, велике стадо кіз і овець.

+ Детальніше
«

Ця прекрасна країна з неймовірно доброзичливими людьми зробила змагання International GS Trophy 2022 вражаючим досвідом для всіх нас.

 »

Ральф Родепетер (Ralf Rodepeter)

Head of Brand and Product BMW Motorrad

Випробування поза трасою

Випробування поза трасою

Дуже особливим завданням було відео та фото, за допомогою яких учасники могли отримати додаткові бали. У результаті - вийшли красиві, смішні, неординарні кадри, серед яких шляхом голосування були обрані переможці. Побачити результати ви можете тут.

+ Детальніше

Від одного Trophy до наступного

Неймовірна пригода добігає кінця. Ми сповнені вдячності всім учасникам - райдерам, організаторам і спонсорам, а також доброзичливим людям в Албанії. Міжнародні змагання GS Trophy 2022, як завжди, були максимально командними. Тож ми з гордістю озираємося назад і водночас прямуємо знову вперед, оскільки підготовку до наступного International GS Trophy 2024 вже розпочато. У 2023 році розпочнуться національні відбіркові змагання за участі найталановитіших райдерів різних країн. Можливо, Ви один із них?

+ Детальніше

Розпочніть власну пригоду

Бажаєте відтворити траси International GS Trophy? Платформа Fuel for Life пропонує ексклюзивні можливості від BMW Motorrad - враження, які ви ніколи не забудете.

Fuel for life external-link-arrow-slim

ВСЕ ДЛЯ ВАШИХ МАЙБУТНІХ ПРІГОД

spinner