Я полюю за емоціями.

Ісаак Джонстон вирушає в дорогу, рухомий цікавістю та ентузіазмом.

Сам собі господар. Кілька років тому Ісаак Джонстон кинув офісну роботу, почав писати оповідання та знімати фоторепортажі про свій спосіб життя. Сьогодні американець з Монтани живе поїздками у ті місця, які його надихають, хвилюють та які сповнені сюрпризів. Але найбільше він зачарований природою.   

«
Пригода необов'язково має бути великою та епічною. Це може бути що завгодно, що приводить вас до відчуття захвату. Виходячи із зони комфорту, ви відчуваєте новизну та хвилювання. »

Ісаак Джонстон

Там, де інші повертаються назад, Ісаак продовжує йти вперед.

Там, де інші повертаються назад, Ісаак продовжує йти вперед.

Ісаак почав долати перешкоди на мотоциклах, ще будучи дитиною. У віці 6 років він дізнався, як заводити дядьків мотоцикл, а до 13 років у нього вже був свій власний. Сьогодні для Ісаака BMW F 750 GS – це ключ до світу, повного можливостей і надзвичайних моментів. Ісаака цікавлять саме ті місця, в яких інші люди розвертаються назад, чи то сплав на плотах, каякінг або поїздки на гірських велосипедах. Незмінна допитливість винагороджується враженнями.

+ Детальніше
183
Зріст (см)
33
Вік
25
Досвід їзди на мотоциклі (роки)
1100
Найпотужніший мотоцикл, на якому він катався (куб.см)

Мотивація: хвилюючі моменти.

В офісі Ісааку не вистачало захопленості. Він намагався брати на себе відповідальність, але без особливого успіху. Зараз Ісаак жадає пригод. "Незручності мене стимулюють. Коли все стає комфортним, я бачу, що звернув не туди". Телевізор і відеоігри для Ісаака нудні. Найбільше йому подобаються незаплановані дії. "Мене надихає тільки природа. Мені потрібно вибиратися з дому, робити круті речі та описувати їх у своїх розповідях. Можна на мотоциклі, можна і без нього".

+ Детальніше
«
Жити так, як хочеться – це не знати, що тебе очікує завтра. »

Ісаак Джонстон

Що змушує Ісаака вирушати в дорогу.

Що змушує Ісаака вирушати в дорогу.

"People are truly themselves when they're excited about something", says Isaac. He lives and feeds off such moments. "It's like a driving force". When he feels other peoples' energy, it motivates him. That's also the reason why Isaac loves going on adventures and motorcycle trips with his friends. He shares his stories on Instagram so that a larger community can be inspired by his experiences and photos. His stories generate excitement, and that energises him.  

+ Детальніше

Нові перспективи, дивовижні враження.

Нові перспективи, дивовижні враження.

Ісаак не любить жувати пережоване. Він ніколи не їздить туди, де вже бував. "Але одними й тими самими видами діяльності я готовий займатися і далі: вирушаю в піші походи, плаваю, їжджу на мотоциклах і гірських велосипедах". Інші заняття Ісаака не ​​дуже приваблюють. При цьому він постійно змінює ракурси, і це частина його оповідань. Ісаак не прагне до великих пригод. Навіть прогулянка на березі річки може стати дивовижною. "Можна піти поплавати у річці, яка вже майже зовсім вкрилася льодом. Якщо робити дивні й несподівані речі, то навіть проста прогулянка може надихнути". 

+ Детальніше

Поїздки на мотоциклах – це зустрічі з друзями.

Вирушаючи в дорогу, Ісаак не завжди прокладає маршрут. Для нього спонтанний старт - це початок пригоди. "Я просто сідаю на мотоцикл і опиняюся десь у горах". Деякі люди бігають трусцою, щоб у них прояснилося у голові. Ісаак, у свою чергу, їздить на мотоциклі. Йому подобається зустрічатися з іншими шукачами пригод і однодумцями з байкерського середовища. "Потрібно цілий тиждень ходити пішки, щоб помилуватися тими видами, які постають погляду байкерів. Такі поїздки подобаються мені найбільше".  

+ Детальніше
«
Що змушує мене вирушати в дорогу? Радість на обличчях інших людей. »

Ісаак Джонстон

ІНШІ ПРИГОДИ

Повністю у своїй стихії.

Стерлінг Тейлор любить завдання за межею можливого.

Дізнайтесь більше

МОТОЦИКЛИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

spinner