Віднайти темряву.

9 Tracker відкриє ваші очі.

Велика кількість чорного порошкового покриття вкриває 9 Tracker у чорному вбранні. Бажаючі розібратися у мотоциклі від тюнінг-ательє Blitz Motorcycles повинні підійти до нього як до шедевру. 

Байк у деталях

Назва мотоцикла

9 Tracker

Майстерня-виробник

Blitz Motorcycles

Кастомайзер(-и)

Fred Jourden і Hugo Jezegabel

Основа

R nineT

Виробництво/конверсія

2014/2014

Клас мотоцикла

Tracker

Уважні погляди винагороджуються

Очам потрібен час, щоб звикнути до того, що вони бачать. Як у темну ніч, коли все оповите темрявою. Зіниці розширюються, вдячні за будь-яке джерело світла, незалежно від того, наскільки воно маленьке. Спочатку Hazy, а потім, зі зростаючою деталізацією, вони бачать 9 Tracker від Blitz Motorcycles. Величезна кількість чорного порошкового покриття мотоцикла Фреда Журдена та Хьюго Джезегабеля огорнуло кастомайзерів темрявою. Верхній вильчатий наконечник важеля, затискачі та гвинти на кермі, відповідні системи керування та компоненти двигуна - все у чорному кольорі. 

9 Tracker хоче бути вивченим, і тільки уважні погляди винагороджуються новими деталями - як з картиною, яка розкриває всю свою глибину, тільки коли спостерігач витратив відповідну кількість часу. 

+ Детальніше
«
Ми дуже задоволені результатом. Він виглядає агресивним і брутальним, як гоночний мотоцикл. Це все ще BMW, але він не виглядає як nineT. »

Фред Журден

Blitz Motorcycles

Однак для всіх прихованих деталей 9 Tracker потрібно всього кілька сотих секунди, щоб прибрати всі думки з голови спостерігача. "Він виглядає агресивно та брутально, як гоночний мотоцикл", - говорить Фред, описуючи свою машину. Байк повертає спогади про мотоцикли 70-х років, які забиті курними овальними гоночними трасами. "Ми хотіли створити подібний образ з самого початку. Ми використовували легендарний Harley Davidson Flat-Track Racer XR750 як шаблон", - розповідає Фред. Любов Фреда і Хьюго до класичних велосипедів не секрет. У них є своя історія для кожного проекту - і в той же час вшанування легендарного байка. Для переобладнання R nineT двоє любителів мотоциклів з Парижа прагнули до цього трекера. "Ідея полягала в тому, щоб не залишати мотоцикл схожим на R nineT, а зробити його схожим на щось, що вражає людей після того, як вони повернули голови", - говорить Фред. Він і Хьюго дали своїй машині великі диски (19 дюймів), широке кермо без розподільного пристрою та задню раму. Це дозволило їм встановити гоночне сидіння, що нагадує про старі часи.  

+ Детальніше

Байк у деталях

Рама

Виготовлена спеціально задня рама  

Кузовні деталі

Бензобак з поліаміду, виготовлений на 3D принтері, зі спеціальним покриттям усередині та зовні, щоб пальне не виходило

Передня підвіска

Широке кермо без розподільного пристрою (кнопка знаходиться у циліндрі ножного гальма переднього гальма), сталеві гідравлічні передні гальма та ніжний гальмівний циліндр для трьох супортів

Задня підвіска

Ширші колісні диски

Вихлоп

2-1 вихлоп з легким глушником 

Забарвлення

Чорне, колір кузова від Carmouche

R nineT зберігає свій дух

Оригінальний бензобак стояв на шляху ностальгії. Він повинен був поступитися місцем новому, виготовленому з поліаміду, на 3D-принтері - сучасні технології повертають відчуття минулої епохи. Бак також замінив стандартний впускний глушник, який був замінений повітряними фільтрами K&N. І все це змусило R nineT зникнути, не втрачаючи свого духу - саме так, як цього хотіли Хьюго та Фред. Вони додали набагато більше деталей у свій чорний блискучий 9 Tracker. Але бажаючі їх знайти повинні придивитися.  

+ Детальніше

Рушійна сила для вашої душі.

Модифікації R nineT від найвідоміших кастомайзерів.

Дізнайтесь більше

МОТОЦИКЛИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВАС ЗАЦІКАВИТИ

spinner