Шедевр з титану.

Майстерня Revival Cycles представляє кастом Birdcage з новим опозитним двигуном.

Алан Штульберг - великий шанувальник опозитних двигунів. Разом зі своєю командою він створив унікальний - та що там, просто карколомний! - кастом, родзинкою якого є прототип новітнього опозитного двигуна BMW. Проект був натхненний мотоциклами 1930-х років і конструкцією гоночних автомобілів 1960-х. Кастом, повне ім'я якого - The Revival Birdcage, - був представлений на мотошоу Handbuilt в Остіні, штат Техас.

ПРОФІЛЬНИЙ ОПИС

Назва мотоцикла

Birdcage

Майстерня-виробник

Revival Cycles

Кастомайзер

Алан Штульберг

Виробництво

2018/2019

Клас мотоцикла

Land Speed Racer

ЦИТАТИ МАЙСТРА

Кастомайзер Алан Штульберг ще в 2016 році з проектом Henne BMW Lanspeeder переконливо довів, що вміє майстерно інтерпретувати історію BMW Motorrad. У новому кастомі Алан майстерно передав дух епохи, коли гонщик Ернст Хенне встановлював рекорди швидкості на мотоциклах BMW. Рама Birdcage відсилає до химерних просторових силових конструкцій гоночних автомобілів початку 60-х років минулого століття, а потужний опозитний двигун завершує образ мотоцикла.

+ Детальніше

Шедевр з 134 титанових деталей.

Шедевр з 134 титанових деталей.

Тип рами, який вибрав Алан, дозволяє продемонструвати двигун і трансмісію у всій красі. Щоб можна було розглянути кожну деталь силового агрегату, труби рами повинні бути дуже тонкими - а забезпечити їй достатню жорсткість допоміг особливий матеріал. Кастомайзер використовував 9-міліметрові труби з титану: всього він зварив 134 шматка! Ажурна конструкція безпосередньо відсилає до легендарної гоночної моделі Maserati Birdcage. Проте, сам Алан каже, що рама в його проекті - не є головним елементом: «Такою конструкцією я лише хотів підкреслити найважливішу і унікальну деталь мотоцикла - двигун!». Крім того, формою рами Алан обіграв і асиметричну конструкцію силового агрегату: зрушені один щодо одного вздовж поздовжньої осі циліндри, привід в правій частині і інші компоненти.

+ Детальніше

На межі.

На межі.

Зазвичай Алан віддає перевагу мінімалістичному дизайну, лаконічним лініям і непомітним кольорам а не божевільним і химерним концепціям. Однак в цьому проекті все було по-іншому: «Я захотів зробити мотоцикл справжнім шоу-стопером і став ламати власні стереотипи». Унікальними в проекті є і шини діаметром 23 дюйми - їх виготовила компанія Dunlop в єдиному екземплярі спеціально для Birdcage. «Ми єдині в світі, хто зміг отримати такі покришки» - з гордістю говорить Алан. Крім того, при створенні Birdcage майстерня Revival Customs об'єднала свої зусилля з Крейгом Родсмітом (Rodsmith Motorcycles), який на чотири дні приїхав допомогти з проектом. Відомий своєю майстерною роботою з металом, Крейг зробив кришки двигуна з полірованого алюмінію за ескізами Алана. Краплеподібні деталі підкреслюють обтічну овальну форму двигуна.

+ Детальніше
«
Зі своєю потужністю і величезним крутним моментом цей опозитний двигун має невичерпний потенціал. »

Алан Штульберг

Revival Cycles

Байк у деталях

Рама

Зварена з 134 дев'ятиміліметровий титанових труб

Передня підвіска

Вилка, вручну зроблена Revival Cycles

Задня підвіска

Жорсткого типу, вручну зроблена Revival Cycles

Вихлопна система

Титанова, вручну зроблена Revival Cycles

Кузовні деталі

Всі органи управління, такі як кермо, підніжки, важелі гальма і перемикання передач, а також сидіння вручну зроблені Revival Cycles

Забарвлення

Полірований алюміній і чорна фарба

Birdcage
Birdcage
Birdcage
Birdcage
Birdcage
Birdcage
Birdcage
Birdcage

МАГІЯ В ДЕТАЛЯХ

Коли мрія стає реальністю.

Коли мрія стає реальністю.

З першого ж погляду новий двигун BMW Motorrad вразив Алана своєю міццю і естетикою. «Цей гігантський опозитний двигун з величезною потужністю і крутним моментом має воістину невичерпний потенціал» - пояснює Алан. У нього вже давно була ідея створити подібний мотоцикл - і тут, завдяки BMW Motorrad, така можливість нарешті з'явилася. Почалася дуже інтенсивна робота: на створення кастома було відведено всього шість місяців - від ескізів до готового мотоцикла! Насамперед, ще до проектування в CAD, Алан визначився з розміром колісних дисків і шин - і вже потім приступив до моделювання, в ході якого визначив естетику, технології та функціональність.

+ Детальніше

Ніякої рутини.

Revival Birdcage - проект, який дуже близький Алану: «З цим кастомом у нас було дуже багато свободи. І багато задоволення від процесу! Я міг повною мірою реалізувати свої ідеї та бачення». Алан не новачок, він побудував вже безліч проектів. Він завжди захоплюється технологіями і тонко відчуває їхню «магію». Після того, як він звільнився з роботи в 2007 році, Алан перетворив своє хобі в проект, який дозволяє йому заробляти достатньо грошей для того, щоб ніколи не працювати від дзвінка до дзвінка. «Я просто не міг зупинитися. Я модифікував і кастомізував будь-який механізм, який попадався мені під руку». Відкривши Revival Customs, Алан став втілювати свої мрії в життя. І ось, ще одна - проект Birdcage, - стала реальністю.

+ Детальніше

Departed.

Ефектна конструкція мотоцикла від Custom Works ZON.

Дізнайтесь більше

Мотоцикли Heritage

spinner