Пошук душі в металі.

Футуристичний твір мистецтва від Blechmann.

Бернхард Науманн також відомий як Бляшаний Лісоруб на сцені кастомізації. В першу чергу він створює деталі з листового металу для мотоциклів, які нагадують футуристичне мистецтво. Коли він отримує R nineT, він робить саме те, що не повинно бути зроблено.

Профільний опис

Назва мотоцикла

Giggerl

Майстерня-виробник

Blechmann

Кастомайзер(-и)

Bernhard Naumann

Основа

R nineT

Виробництво/конверсія

2016/2017

Клас мотоцикла

Concept Bike

Мистецтво, лірика та метал.

Мистецтво, лірика та метал.

Сильний персонаж потребує сильного імені. "Blechmann" [Бляшаний Лісоруб] - це ім'я сильне, як метал. Це також прізвисько Бернхарда Науманна, кастомайзера та точно такої самої особистості. Коли він говорить про своє кредо для модифікацій, це звучить майже лірично. Його слова проявляються у його голові як ідея, яка обіцяє багато.  "Фантазії, які втілюються у життя формою та обрасами", - каже кваліфікований кузовний фахівець, грубо описуючи свою роботу. Або: "пошук себе в металі. Поверхні, занадто бальзамічні для очей". Якими б гострими ні звучали його заяви, його мотоцикли, тим не менш, повністю відображають ці заяви. Це твори мистецтва з металу та панелей. Не дивно, що Бернхард Науманн завзятий науковий ентузіаст. Погляд у майбутнє вимагає особливих здібностей уяви, яких у цього кастомайзера достатньо. Схоже, його мотоцикли з далекого, далекого часу.

+ Детальніше
Blechmann
«
Здається, я сконструював курку з пахвами та фарами. »

Бернхард Науманн

Blechmann

Бляшаний Лісоруб черпає натхнення з акту жерстяних робіт. Навіть коли R nineT прямо перед ним, він як і раніше робить саме те, що не повинен робити: він починає розбирати мотоцикл, щоб звільнити свої ідеї. "Насправді у мене немає основоположного натхнення. Я розбираю оригінальні деталі, а потім придумую щось, починаючи з чистого полотна", - говорить він. Іноді, коли справа доходить до інтенсивної фази проекту, він сидить вдома на дивані, малює нові деталі та пробує нові ідеї на папері. Але модифікація вже давно почалася на цьому етапі. Тоді це був "випадок експериментів з варіаціями", говорить Бляшаний Лісоруб. Для модифікації R nineT він, мабуть, багато писав у своєму блокноті, тому що часові рамки були дуже щільними, а інтенсивність - високою. "Я почав на початку року, і мені дійсно довелося піднатиснути, тому що я знав, що у мене мало часу".

+ Детальніше

Байк у деталях

Рама

Зроблена власноруч

Кузовні деталі

Бак, панель, зроблене власноруч сидіння  

Передня підвіска

Підвіска USD R nineT BMW

Задня підвіска

Модифіковані колісні диски  

Вихлоп

Зроблений власноруч вихлоп  

Забарвлення

Чорний, сірий, червоний, світло-блакитний, темно-синій

Незвичайна назва.

Він не сприймає свою версію R nineT як кастомний байк, а як концептуальний байк і "можливість". "Для мене жарт про це полягає в тому, що BMW звернувся до індивідуаліста та хотів, щоб він створив нестандартну версію", - каже лауреат премії Willie G. Davidson Design Award. Але потім він перевернув жарт з ніг на голову та створив "машину, яка могла б легко прийти від BMW". Його мотоцикл дійсно виглядає як далекий родич R nineT. Крім важелів ручного гальма, керма та вилки, все відбувається з рук любителя металу Бляшаного Лісоруба. За електроніку, сидіння та лакофарбове покриття він отримав підтримку ззовні. Тільки назва відсутня. Він уже охрестив свої мотоцикли "Дивним наїзником" або "Карпатським псом". А його версія BMW R nineT? "Друзі згадували, що мій корпус на передній панелі трохи нагадував курячу голову (!)", - розповідає кастомайзер. "Потім я запитав, що баварці мали сказати з цього приводу. Тоді я вирішив назвати машину "Giggerl"". [Південне німецьке слово для курки]

+ Детальніше

Рушійна сила для вашої душі.

Модифікації R nineT від найвідоміших кастомайзерів.

Дізнайтесь більше

Мотоцикли, які можуть вас зацікавити

spinner